Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (997. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LastShip

http://youtu.be/lrMQoabsGMQ

Ayrica surdaki ekran sureleride yine 4 4.5 saat dolaylarinda :)

Hangi kullanım şartlarında ve hangi parlaklıkta? 4-5:30 arası alıyor? Neyse konu iphone konusu millet kızacak yine, konuyu kapatıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    Pil detay kismina baktiginda oyun gozukmuyor ve gozuken sey hicte hos degil. En cok sarji android sistemi yemis gibi gorunuyor. Pil grafigine baktiginda da 16 18 saat gibi bi bekleme suresinde 4 saat ekran vermesi e ragmen bekleme kisimlari dumduz degilde hep assagi yonde. Beklemedeyken android sistemi sarji somurmus kisacasi. Ekran cok assagilardayken android sistemi tuketimde basi cekiyor.

Demem o ki yine oturmamis bir isletim sistemi..

• merhaba hocam Apple Iphone 6 PLUS 16GB Gold rengi için temiz 2. el fiyatı 437 EUR = 1394 TL fiyat iyi mi hocam, fakat pasaport kaydı yaptırmak bana ait?
  • arkadaşlar
    chromecast i iphone ile kullanmayı öğrendim. youtube yada chrome tarayıcıdaki videoları izleyebiliyorum.
    ama asıl yapmak istediğim şey şuydu.

iphone da videolar içinde 100 lerce video var. bunlar aktarmanın çarresi yok mudur?
    avplayer gibi bir uygulama stın alsam yapabilecek miyim? eğer 7apılıyorsa satın alayım.

tv cast premum aldım 18 tl ya ama bu sadece youtube daki videoları kapatıyor anladığım kadarıyla.
    asıl hedefim telefonumdaki macbook umdaki videoları aktarmaktı.

youtube gibi programlardan stream edilen videolar için mi bu chromecast? sadece bu işe yarıyorsa tam istediğim şey değilmiş
  • Merhaba arkadaşlar, dün telefonumun kenarının açıldığını farkettim servise götürmeyi düşünüyorum.Avrupa yakasında memnun kaldığınız,önerebileceğiniz servis adresi varmıdır? Teşekkür ederim.

Resim Örnektir. Benimkisi daha geniş çaplı bi ayrılma.
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dief0rme -- 23 Nisan 2016; 15:50:12 >
  • arkadaşlar şarj kablosu ve kulaklık için önerebileceğiniz sarıcı/koruyucu materyal kullanan var mı?

• Arkadaşlar telefon rehberimdeki bazı kişilere foto koydum. Ancak bazılarında isimlerinin yanında küçük bir halka şeklinde çıkarken foto bazılarında tam ekran çıkıyor. Bunu nasıl ayarlayabilirim acaba?

• souns S kullanıcısına yanıt
    http://m.aliexpress.com/item/32464475545.html?productId=32464475545&productSubject=Protector-of-Cables-Earphones-with-colors-for-Apple-iPhone-4-5-6-Plus-6s-s6-note&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

Bundan sipariş verdim 2 3 tane daha gelecek kaç ay oldu güzel bi ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: donanıMüdavim

Arkadaşlar telefon rehberimdeki bazı kişilere foto koydum. Ancak bazılarında isimlerinin yanında küçük bir halka şeklinde çıkarken foto bazılarında tam ekran çıkıyor. Bunu nasıl ayarlayabilirim acaba?

Eklediğin resmin boyutu küçük ve tam ekran olmuyorsa kaydederken abuk bir hal alip o dediğin gibi üstte yuvarlak gözüküyor. Daha büyük bir resim dene...

• Red-Label R kullanıcısına yanıt
    Çoğu ürün kayitli posta ile gonderilmeyince teslim edilmiyor, ben 1 yildir 1,5 dolarlik extra mail opsiyonuyla satin aliyorum izlemesi kolay oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dief0rme

Merhaba arkadaşlar, dün telefonumun kenarının açıldığını farkettim servise götürmeyi düşünüyorum.Avrupa yakasında memnun kaldığınız,önerebileceğiniz servis adresi varmıdır? Teşekkür ederim.

Dostum ofis iletişime gönder en iyisi bu servis. 2 gunde yenisini verirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eren1812

quote:

Merhaba arkadaşlar, dün telefonumun kenarının açıldığını farkettim servise götürmeyi düşünüyorum.Avrupa yakasında memnun kaldığınız,önerebileceğiniz servis adresi varmıdır? Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim, yarın veya salı götüreceğim.Götürmeden önce şunu yap dediğin birşey varmı acaba?

• Saki3d kullanıcısına yanıt
    O ücret yıllıkmı hocam? Öyleyse çok iyi. Siparişe baktımda 40 gün olmuş daha

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eren1812

quote:

Teşekkür ederim, yarın veya salı götüreceğim.Götürmeden önce şunu yap dediğin birşey varmı acaba?

Cihazi sifirlayip iphone u bul u kapatip sikayetini acik ve anlasilir bir bicimde yazip aras kargo ile karsi odemeli gonderebilirsin. Baska biseye gerek yok. Ilgi ve alaka super bir servis.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Red-Label R kullanıcısına yanıt
    Yok yıllık değil siparişlerde posta seçeneklerinde "registered air mail" olan seçenek 1,5 dolar civarı.
  • Merhaba,
    Iphone 6 64GB Gold kullanıcısıyım.
    Tek sorunum var o da Wi-Fi.
    Kitliyken W-Fi kapatıyor doğal olarak whatsup mail ya da herhangi bir uygulamadan gelen bildirimleri alamıyorum.
    Onu geçtim. Oyun oynuyorum Cloud Raiders ta bile bir süre sonra Wi-Fi devre dışı bırakıyor. Bir bakıyorum Wi-Fi simgesi yok.
    Wi-Fi belli bir süre sonra deaktif etmesi canımı sıkmaya başladı. Bu sorunu çözen var mı acaba? Sürekli Wi-Fi nin açık kalmasını istiyorum ben.
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ben herhangi bir donanım kullanmadan, Televizyonun ekran yansıtma özelliğini kullanarak
    https://itunes.apple.com/us/app/tv-assist-play-photos-videos/id760661078?mt=8

linkteki yazılım ile fotograf/video v.b. şeyleri tv den görüntüleyebiliyorum. Chromecast uzerinden de gönderebilirsiniz sanırım.
  • Gunesim80 G kullanıcısına yanıt
    Hocam sanki sorun cihazda değil de modeminizdeymiş gibi geldi. Başka bir WiFi ağında bu durumu test etmeniz mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkarakas94 -- 25 Nisan 2016; 22:43:17 >
  • Arkadaşlar, ben ikinci el pek alışveriş bilmiyorum
    2.el kısmına telefonumu plus ile takas için ilan açtım, düz 6 64gb ile 6 plus 64gb takas için benden ne kadar fark isterlerse makuldur iki telefonunda görsel durumunun sıfır gibi olduğunu varsayarsak.

bilgi verebilen olursa çok sevinirim çünkü fiyat belirlemek için 2.elde dolaşıyımı dedim çok farklı rakamlar yazılmış işin içinden çıkamadım
  • Uzun zamandır iş yoğunluğu nedeniyle aranızda bulunamadım. Herkes iyidir umarım bir problem yoktur, dün başımdan bir şey geçti nasıl olduğunu da tam anlayamadım ancak spora giderken ellerim doluydu ve telefon çalmaya başladı tam telefon ile görüşmek için kulağıma götürürken birden telefon elimden fırladı ve neredeyse boyumun 0,5 - 1 metre kadar üzerine çıktı ve 3 takla atarak az ileride ekranının üzerinde durdu, yerden kaldırıp kaldırmama konusunda tereddüt ettim biraz :) daha sonra aldım ve bir oh çektim o düşmeye bu hasarın meydana gelmesi gerçekten mucize diyebilirim. Silikon kılıf siparişim 1.5 ay oldu hala gelmedi Çin'den ama gelse de artık takmam sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axib0y -- 26 Nisan 2016; 16:05:36 >

• 
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.