Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu yedeklemek istedim bağladım pc ye yapıyorum gerekli işlemleri sonra bi soru sordu iTunes yeni telefon kur yada eskisi geri yükle. Bende eskiyi geri yükle deyince eski yedeklemeleri telefonun üstüne geri yüklenecek sandım. Mevcuttaki bütün dosyalarım gitti eski yedek aldığım dosyalar geldi. Bu yeni silinen dosyaları kurtarma şansım var mıdır acaba. :((((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanmiyorum yeni dosyalarin yedegi varsa anca o sekilde kurtulabilir yoksa imkansiz.

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    Malesef yedeği yok :(

• Arkadaşlar 6 Plus için ekran koruyucu tavsiyesi verir misiniz telefonu alalı 1 hafta oldu kendi jelatinini çıkarmadım bütün karizması gidiyor,
  • Arkadaşlar kaç gündür apple storeden randevu almaya çalışıyorum 00:00-00:30 arası fürekli f5 yapıyorum hep boş randevu yok diyor yok mu başka yolu telefonla arasak vermiyorlar mı nasıl randevu alacağım?

• Aslında x bir marka diye almana gerek yok, hepsi aynı işi görüyor normal film olsaydı marka önemliydi tabi ki ancak temperli cam alacağınız için bulduğunuzu alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vezir Ahmed

Arkadaşlar kaç gündür apple storeden randevu almaya çalışıyorum 00:00-00:30 arası fürekli f5 yapıyorum hep boş randevu yok diyor yok mu başka yolu telefonla arasak vermiyorlar mı nasıl randevu alacağım?

Bir sabah erken kalk ve mağaza açılır açılmaz dayan kapıya

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Arkadaşlar kaç gündür apple storeden randevu almaya çalışıyorum 00:00-00:30 arası fürekli f5 yapıyorum hep boş randevu yok diyor yok mu başka yolu telefonla arasak vermiyorlar mı nasıl randevu alacağım?

Arkadaşım gitti randevusuz adam yerine bile koymuyorlar dedi :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Arkadaşım gitti randevusuz adam yerine bile koymuyorlar dedi :)

Bence biraz nasıl davrandığın da önemli. Dersen arıyorum günlerdir ve ulaşamıyorum, işim de her zaman müsait olmuyor, bir yardım ederseniz müteşekkir olurum, geri çevireceklerini sanmam.

• İPHONE DAN ÇOK SOĞUDUM ARKADAŞLAR. Yeni değişimden gelen 6 plusın bu seferde sol üst tarafa bastırdığımda çıtırdamayı geçtim çatırdama var bildiğin kocaman bi boşluk. 5s den sonra bozdu artık eski sağlamlığı, kalitesi kalmadı diye düşünüyorum. bi ekranı tam yerine oturtmayı becerememesi çok ironik. gerçekten çok canımı sıktı bu mevzu götürüp tepkimi koycam para iadesi isticem ben bu plusı kullanmak istemiyorum. alırsam sıfır cihaz almak istiyorum. swap cihazlarına önem vermiyolar bunu farkettim. sadece 3 tane plus değiştirip hepsinde aynı sorunu yaşadığım için değil bu zamana kadar arkadaşlarda gördüğüm cihazlardada aynı sorunla karşılaştığım için soğudum. bu kadar zor olmamalı bi ekranı yerine sağlam oturtmak...
  • Apple Music İnceleme ve Testleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Axib0y

Aslında x bir marka diye almana gerek yok, hepsi aynı işi görüyor normal film olsaydı marka önemliydi tabi ki ancak temperli cam alacağınız için bulduğunuzu alın derim.

Peki hocam temperli camların ekrana herhangi bir zararı var mı? Veya dokunmatik algısını düşürme gibi vs.
  • Şuana kadar apple 'da ekran sorunu yaşayan görmedim ama Lg G2 ve G3 de temperli cam takınca telefon ısısından dolayı belli bir süre sonra ekranda sararmaların meydana geldiğini bizzat gördüm. Dokunmatik algısında vs. herhangi bir değişim olmuyor.
  • LastShip L kullanıcısına yanıt
    Kardeş androidi ben de sevmem de ne çok gömmüşsün ya. Konuyu okuyayım diye dışardan gelen biriyim ben. Gözlemim Maxi Plus 5 ya da S3 mini den geçmişsin herhalde bu telefona göme göme bir hal olmuşsun. Fanboy luğun alemi yok.

• Konuyu okuyan, okuyan cevaplayan herkesin affına sığınarak tekrar belirtmek istiyorum ki burası android ios karşılaştırma konusu değil arkadaşlar. Lütfen bu başlık altına yorumlarımızı iphone 6 ve + lar hakkında yazalım tartışmayalım.

• Beyler yeni tel alıcam 6 mı almalıyım 6s mi? Telefonda fazla bişey yapmam. Whatsapp internette gezinme müzik. Oyun oynamam. Yani kullanmayacağım bir iki özellik için 6s e fazladan 400 vermek saçma geldi sizce ne yapayım?

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Bu yapacağınız işlemleri 5s ile de rahatça yaparsınız ancak yakın zamanda 5se modeli çıkacak eğer ekran konusu sıkıntı değilse beklemenizi öneririm. Yoksa 6 da gayet hızlı ve stabil çalışıyor ki 9 surumu düzgünce oturduğu zaman 6s ile su an da farkı çok gözükmeyecek bile. Bu dediklerim sizin yapmak istediklerinize oranla gelişti. Yoksa oyun performansı ve cihaz performansı tabi ki 6s icin değer bence.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    5ler eskidi be artık.. 5Se çıkınca fiyatı nasil olacak merak ediyorum. 6 ile ayni olur gibi geliyor.

• Arkadaşlar icloud yedeklemede bi sorun yaşıyorum. Itunestan elle bilgisayarıma yedekledim de icloudta bi sıkıntı var anlamadım gitti. Dns de değiştirdiğim halde olmuyor. Son yedekleme asla yazıyor ya da yedekleme tamamlanamadı diyor. Sizce neden böyle olabilir :/

• Merhaba beyler, değişim nedeniyle akrabama gelen iphone 6 gold bana geçecek. Sıfır cihaz. Kırılmaz cam film takmayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Ederseniz hangi Markaları edersiniz?
    Cihaz gold olunca rengi ters bana açıkcası. O yüzden arka kapağı kapatan mat bir kılıf arıyorum. Ama çok kalın olmaması lazım. Tavsiye verir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.