Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide yazın efenim iphone 6 plus space gri
  • benide unutmayın :(

iPhone 6 plus 128 space gray...
  • Iphone 6 Plus 64 Gb Space Gray yada Silver .Rengine karar vermedim daha .Kısmetse 11 Ekim de alacağım :))Benide listeye eklersen süper olur :D Merak ettiğim tek şey ram ne kadar ? Plus da 2 gb ram olacak söylentileri duyuyorum. 1gb ram olayı biraz kafama takılıyor açıkçası :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhancık -- 10 Eylül 2014; 11:39:58 >
  • İphone 6 Plus 64 GB Space Gray
  • 5s i sattığım gibi iPhone 6 Plus 128 GB
  • Merhaba arkadaşlar,
    iPhone 6 Altın rengi 64GB alacağım Allah'ın izniyle benide yazarsanız sevinirim. 😊

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 6 plus gold 16 gb ;)
  • Ekle iphone 6 plus 128 gb space gray (dede grisi) ve java destekleyecek mi
  • Kardeşimin abd gidiş-geliş tarihleri belli olduğunda ilk baktığım iphone 6 çıkış tarihiydi

Bakalım büyük ihtimalle iphone 6 16 gb alıdırırım.
    Plusta olabilir tabi daha 3 ayım var karar vermek için.
  • ipad 3 ve iphone 5 i mi satıp yarı iphone yarı tablet iphone 6 plus alıcagım yaz beni :)
  • Benide ekleyin, iphone 6 plus, 64 bit space gray. Nakit param hazır(havale), satışa çıkmasını bekliyorum., 8 senedir cep telefonu almıyorum, hep büyük ekran iphone beklemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 10 Eylül 2014; 12:52:35 >
  • Iphone 6 plus 128gb altın sarısı. Ön siparis Turkiyede ne zaman başlıyacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJlogic

quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Orijinalden alıntı: DJlogic

Hong Kong'dan gelecek Iphone 6+ 64 GB... Beni de listeye ekleyebilirsiniz...

Tesadüfe bak hocam , bende hong kongtan alıcam . Akraba filanmı var yoksa satıcılar üzerindenmi alıcaksınız

Arkadaşım ayın 18'inde Hong Kong'a gidiyor. 1 ay kalacak. iphone 4'ü de 2010'da aynı şekilde getirmiştim. 1 hafta önce sattım. 6+ 64 gb alırsam beni en az 4 yıl götürür. 4 yıl sonra iphone 10 sırasına girerim...

Birkaç tavsiyem olacak:

1) Arkadaşınız oraya gider gitmez etrafı kolaçan etmeye başlasın, dönmesine bir hafta kala değil. Ancak, satışlar daha yeni başladığından (Hong Kong'da da 19 Eylül veriliyor...) dönmesinden birkaç gün ancak alabilmesi de olası.

Zira ilk etapta piyasada kontratlı satışlar (kilitli telefonlar) çıkıyor; ki bunlar zaten işinize yaramayacak. Ondan sonra yavaş yavaş kilitsizler ortaya düşüyor.

Mümkünse Hong Kong AppleStore (orada 3 tane var!...) veya oradaki resmi APR'lerden almaya çalışsın.

2) Kilitsiz Telefon bulduğunda da ilk bulduğundan değil, birkaç yeri araştırıp baksın derim. Ben bundan dört yıl önce Apple'ın hiçbir ürününün yakınından dahi geçmezken, bir heves Hong Kong'a gittiğimde ara tara (vaktim de kısıtlıca) iki tane 4S getirmiştim. O zaman bu seri numarası, ülke kodu vb. olaylardan haberim dahi yoktu. Neyse zar zor biri 16'lık, diğeri 32'lik iki tane kilitsiz 4S'i Çinli'nin elini öpe öpe aldım. Yanında 1 yıllık uluslararası garanti vardı.

Şimdilerde kontrol ettik ki, benim Hong Kong'dan aldığım telefonlardan her ikisi de Amerika telefonu imiş; yani şimdilik buradaki AppleStore'da ücretliyi de kabullenseniz, servis alamayacağınız versiyonda cihazlar.

• İMZANIZI YAPAYIM MI
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilibo22

İMZANIZI YAPAYIM MI

Yapabilirsen ne mutlu resim silver la gold donuyo olsun yapa bilirsen eger :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

quote:

Orijinalden alıntı: brktyt

iPhone 6 türkiyede çıktığı gün elimde YAZ BENİDE RENK KARAR VEREMEDİM AMA 5S DE GOLD KULLANIYODUM 6 DA KARARSIZIM

5s ne olucak hocam.

Hocam 5S imi sattım iPhone 4 ile yoluma devam ediyorum suan

• quote:

Orijinalden alıntı: 27alperen27

quote:

Orijinalden alıntı: samilibo22

İMZANIZI YAPAYIM MI

Yapabilirsen ne mutlu resim silver la gold donuyo olsun yapa bilirsen eger :)

nerden bulayım öyle gifi
  • karar vermeedim s3 kullanıordum artık iphone a geçiş yapma vakti ancak normal mi yoksa plus mı kararsızım gelsin bi görelim ona göre
  • Iphone 6 Plus 64gb alma niyetindeyim ön siparişler ne zaman başlıyor bilgi var mıdır?
  • İyi bir kampanya olursa vodafone aracılığıyla 128 gb iphone 6 almayı planlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.