Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ardaglmz

Kaça aldınız kırılmaz camı?

30
  • Beyler bugün cihaz aldım arkasında modeli A1586 yazıyor doğrusu mu bu 2 sene garantilimi bu model ? Amerika cihazı falan diye okudum ama forumda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Beyler bugün cihaz aldım arkasında modeli A1586 yazıyor doğrusu mu bu 2 sene garantilimi bu model ? Amerika cihazı falan diye okudum ama forumda ?

????????

• braksbird B kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız?Ve başka rengi varmıydı?

• Arkadaslar bende iphone 6 plus aldırdım kardeşime rusyadan 2. El
    Ondada imei sorgulaması yapınca"" Ne yazık ki bu, değiştirilmiş bir ürünün seri numarası. Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve seri numaranızı yeniden girin. Bilgileriniz doğruysa, bize ulaşmanız gerekebilir""diye bi yazı çıktı. Bu kullanım için sıkıntı teşkil edecek bir durummu? Telefonu kardeşim rusyada kullanıyor ve bir sıkıntısını görmedi.zaten bir garanti beklentimde yok ama buraya geldiğinde doğacak bir problem olabilir mi kullanımı etkileyecek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı uygulamalarda klavye düğmelerinin boyutu büyükken normal sms falan yazarken küçülüyor. Mesela e devlet uygulamasına giriş yaparken klavye kocaman oluyor. Klavyeyi her zaman büyük boyutlu olarak ayarlayabilir miyiz acaba? İos9.1 ip6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstf_ogrtmn -- 22 Kasım 2015; 11:43:02 >

• Dün artik yeter diyip mat ekran koruyucumu çıkardım ve oh be dedim gerçek iPhone keyfi buymuş. Su an hiçbir koruma film olmadan kullanıyorum ama tedirginlik de var. Clearcoat yaptırıp memnun olan var mi kalitesinden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: placeboy11

Bazı uygulamalarda klavye düğmelerinin boyutu büyükken normal sms falan yazarken küçülüyor. Mesela e devlet uygulamasına giriş yaparken klavye kocaman oluyor. Klavyeyi her zaman büyük boyutlu olarak ayarlayabilir miyiz acaba? İos9.1 ip6

Yanlış anlamış da olabilirim; ancak büyük gözükmesinin sebebi uygulama çözünürlüğünün henüz ip6 için optimize edilmemiş olması. Uygulama çözünürlüğü 5-5s için optimize edildi ise 6'da açtığınızda biraz büyük oluyor haliyle.

• curaly kullanıcısına yanıt
    jailbreak ile entegre edebiliyorsun onu

apple yapmaz
  • jahnny J kullanıcısına yanıt
    Bazı uygulamalarda büyüyo klavye. Teknosa ggidiyor uygulamalarında da büyüyor. Sanırım uygulama ile alakalı dediğiniz gibi. Büyümüş halini sevdim keşke ayarlardan büyütebilseydik

• quote:

Orijinalden alıntı: pisst0n

jailbreak ile entegre edebiliyorsun onu

apple yapmaz

Anladım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaglmz

Nerden aldınız?Ve başka rengi varmıydı?

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/iphone-55s66-plus-renkli-kirilmaz-cam-on-arka-ekran-koruyucu-P82510613
  • quote:

Orijinalden alıntı: applem26

Dün artik yeter diyip mat ekran koruyucumu çıkardım ve oh be dedim gerçek iPhone keyfi buymuş. Su an hiçbir koruma film olmadan kullanıyorum ama tedirginlik de var. Clearcoat yaptırıp memnun olan var mi kalitesinden?

ve bir gün ekranın kırılır.
  • ender de olsa parmak izine bastıktan sonra siyah bir ekran geliyor, tekrar ekranı kapatıp açtıktan sonra düzeliyor. sizde de oluyor mu bu arasıra?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el I phone 6 plus aldım, garantide haziran 2017 ye garanti kapsamında yazıyor, bu telefonun ilk alındığı tarih 2016 haziran demek mi bu ? Bu konuları Nasıl öğrenebiliriz, konu Hakkı'nda bilgim yok çünkü

• Arkdaslar bir urunu alıcak olan arkadaş takasda iphone 6s plus 64gb alıp bana vermeyi teklif etti kullandıgım urun oldugu icin kapalı kutu olarak satmayı dusunuyorum sizce minumum hemen satarsam ne kadar eder yada 6s 128Gb olarakda hangisi daha cabuk be ne kadara satılır lutfen yardımcı olun
  • ARKADAŞLAR ÖNEMLİ
    İP6 KULLANIYORUM CİHAZIM 9.1 DEN SONRA ŞARJA TAKARKEN ŞARJ ALMAMA SIKINTISI YAPMAYA BAŞLADI ŞARJ CİHAZINI ZORLAYARAK SOKUYORUM ŞARJ OLUYO ELİMİ ÇEKİNCE TEKRAR DURUYO ACABA YAZILIM KAYNAKLI Bİ SORUN MU SİZCE YOKSA GARANTİYE Mİ GÖNDEREYİM
  • kaya3835 K kullanıcısına yanıt
    Başka prizde denediniz mi? benim evde de bir prizde bu problem oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Arkadaşlar son iki gündür telefonun home tuşu oynuyor.Daha tuşa tam olarak basmadan çıt sesi geliyor ve biraz oynadığını hissediyorum.Bir sorun çıkartır mı bu ? Ne yapmam gerekir ? Telefonun garantisi yok bu arada..

Yok mu yardım edecek ?

• applem26 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kırılmaz cam öneriyorum yere düşüp kırılmasa bile zamanla hafif çizikler oluşabilir. Bu benim moralimi bozmaz diyorsanız bir şey diyemem tabi.
  • 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.