Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Crantola

Metal bumper kullanıyor musunuz?

Metal bumper değilde telefonun arkasını ve yan kısımlarını koruyan sert plastikten yapılmış kılıf kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Arkadaşım da htc dedire 820 var, ikimizin de hattı Turkcell, onun telefon full çekiyor benim iPhone ise bir ya da iki kademe çekiyor.
    1 seneden beri de iPhone kullanıyorum, acaba benim cihaz da sorun mu var?

Kılıf kullanıyormusun? Bende 5s var kılıf takınca dediğin gibi oluyor. 6da bi sıkıntım yok.

Benimde telefonum 6 plus, işin Aslı bu zamana kadar hiç farketmedim ilk defa bugün böyle bir duruma rast geldim

• Arkadaşlar jailbreak yaptığım cihazı yedekleyebilir miyim? Restore etmek istiyorum sonra

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Onun full gösterimine güvenme. Başka bir iphoneda dene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anorin

6 için internetsiz dinleyeceğim müzik programı önerir misiniz ?

İnternetsiz su sekilde daha onceden indiriyorsunuz interneti kapatsaniz dahi cevrimdisi dinleyebiliyorsunuz ben tubidy kullaniyorum oneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

Ön mikrofonum arızalı siri ses algılamıyor ekran sol tarafta oynama var çok hafif bu gibi sorunlarla servise gönderen oldu mu birazdan servise yollamayı düşünüyorum yardımcı olacak arkadaş çıkarsa

Daha bugün zorludaydım hocam ekran esnemesi ve ahize cızırtısı yüzünden ekran değişimi yapıldı 3 saatte artık her sorunda swap vermiyorlar zaten de gerek yok belki başka sorun çıkıcak gelicek cihazda da ölü piksel,kamera kayması vs henüz almadım cihazı arkadaş getiricek yarın bakalım inşallah sorun çıkmaz yalnız tek üzüldüğüm 8.4 ile vermiştim cihazı 9.1 e güncellemişler taş gibi stabil cihaz uçtu

• Arkadaşlar, bir şey sormak istiyorum.. sizde durum nedir ama şöyle bir sorunum var...

akşam 11 gibi ucak moduna alıp yatıyorum %52 deki şarj durumu sabah kalktıgımda % 49 da oluyor... sebebi ne olabilir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

Arkadaşlar, bir şey sormak istiyorum.. sizde durum nedir ama şöyle bir sorunum var...

akşam 11 gibi ucak moduna alıp yatıyorum %52 deki şarj durumu sabah kalktıgımda % 49 da oluyor... sebebi ne olabilir ki

Uçak modu da olsa telefon açık sonuçta. %3 şarj yemiş gayet normal.

• Cihazı genelde düşük güç modunda kullanıyorum. Uzun vadede zararı olur mu arkadaşlar?

• Arkadaşlar 6 yada 6s almayı düşünüyorum. Temel farklar nedir ? aradaki 400-500 Tl ye değermi ? Şarj süresiniz nasıl ? sadece whatsap instagram facebook gibi uygulamaları kullanıyorum Galaxy S6 nın şarjı bu şekilde yarım gün ancak dayanıyor. İp 6 da durum nedir ? Birde Ankarada hangi mağazadan almamı önerirsiniz ? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

Arkadaşlar 6 yada 6s almayı düşünüyorum. Temel farklar nedir ? aradaki 400-500 Tl ye değermi ? Şarj süresiniz nasıl ? sadece whatsap instagram facebook gibi uygulamaları kullanıyorum Galaxy S6 nın şarjı bu şekilde yarım gün ancak dayanıyor. İp 6 da durum nedir ? Birde Ankarada hangi mağazadan almamı önerirsiniz ? Teşekkürler.

Arkadaşım,

hem ip6 hemde ip6s kullanan biri olarak söyleyebilirim ki... gözle görünür bir fark şu an için yok...

ama ;

yurtdışında alabilirseniz ip6s alın cunku fıyat uygun olacaktır...

yurt içinden alacaksanız burayı takip edin sıfıra yakın cihazlar acayip uygun rakamlara satılıyor.. hatta 6+ lar bile 2000 lere düşmüş... al birini geç...
  • Arkadaşlar bende 1 hafta önce iphone 6 aldım. Android kullanıcısı olduğum için ilk kez iphone kullanıyorum. Bu şarj %98 de kalıyor ve canım çok sıkıldı telefonunu titiz kullanan bir insanım. Bu tarz şikayetler okudum ama özüm önerisi pek bulamadım. Bu konuda ne yapabilirim servislik bir durum var mı ? Belki bu soru defalarca da sorulmuş olabilir ama önceki sayfalara pek bakamadım. Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 49gggg91

Kuzenim aynı dertten muzdaripti telefonla destek aldı işe yaramadı garantiye verilmesini söyledi beyefendi ama kuzenim içinin açılmasını istemedi swap cihaz verdiler telefonunda meğer yazılım hatası varmış..

içinin açılıp açılmayacağını mı sordular orayı anlamadım hocam? Bana da swap gelirse memnun olurum şayet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelGaDo82

quote:

Ön mikrofonum arızalı siri ses algılamıyor ekran sol tarafta oynama var çok hafif bu gibi sorunlarla servise gönderen oldu mu birazdan servise yollamayı düşünüyorum yardımcı olacak arkadaş çıkarsa

Daha bugün zorludaydım hocam ekran esnemesi ve ahize cızırtısı yüzünden ekran değişimi yapıldı 3 saatte artık her sorunda swap vermiyorlar zaten de gerek yok belki başka sorun çıkıcak gelicek cihazda da ölü piksel,kamera kayması vs henüz almadım cihazı arkadaş getiricek yarın bakalım inşallah sorun çıkmaz yalnız tek üzüldüğüm 8.4 ile vermiştim cihazı 9.1 e güncellemişler taş gibi stabil cihaz uçtu

hocam ekran esnemesi ne taraftaydı zorluda swap cihaz verme oranları servise göre daha düşükmüş.

• aeffes kullanıcısına yanıt
    Kuzenim kendisi söyledi eğer içi açılrsa yeni cihaz istiyorum dedi onlar demedi sonra swap verdiler zaten :) belirtin yani :)

• arkadaslar ayarlar menusunu kurcalerken yanlislikla i messageyi kapattim daha sonra bir daha sonra aktiflestiremedim internette bir kac sey okudum ama duzeltemedim sonra facetime'ı da kapattim ikisinide aktiflestiremiyorum tekrar ne yapmaliyim? faturasiz hat kullaniyorum paket var ama tl yok bu arada.

• potcu kullanıcısına yanıt
    800 900 tl fiyatı düşer ikinci el fiyatı 3000 tl gibi satarsın tahminim..
  • ORJİNAL 6splus ve 6 plus aksesuarı arayan arkadaşlar fazlalık ürünler var elimde;)

http://forum.donanimhaber.com/m_111980206/f_//tm.htm#111980206
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DelGaDo82

quote:

hocam ekran esnemesi ne taraftaydı zorluda swap cihaz verme oranları servise göre daha düşükmüş.

Esneme ahize nin olduğu taraftaydı benim hocam komple sağ sol

• Pakette tl olmazsa Nasıl mesajlaşacak yurtdışı merkezle ? Mutlaka TL olmalı..

Nedenini nasılını bilmiyorum senin durumunun ama daha hattında TL bulunmayan bir insanın böylesine pahalı bir telefona sahip çıkması gerçekten çok enteresan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.