Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bar Filozofu

Arkadaşlar merhaba 1 haftalık iphone 6 kullanıcısıyım ilk apple telefonum benim sorum şarj ile alakalı
    7 saat 50 dk beklemede 3 saat 50 dk kullanım ile şarjım %61
    Sizce bu normal mi açıkçası canımı sıktı bu durum düseltilebilir mi ne yapmamı önerirsiniz?
    Şimdiden teşekkürler

Uppp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bar Filozofu kullanıcısına yanıt
    Degeriniz gayet normal,sarjin daha uzun gitmesiyle ilgili aciklamalar ilk sayfada mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 6 kullananlar şarj durumunu söyleyebilir mi?

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 19 Mart 2021; 18:53:15 >
  • frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    10 saat bekleme, 3,30 saat Kullanım ve kalan %58.

- Wi-Fi ve 3G sürekli açık.
    - Konum açık.
    - 4 adet mail sürekli aktif. Yoğun olmayan günlerde bile en az 30 kadar mail okuyorum.
    - Safari, bundle ve Feedly yoğun kullanırım ama bundle ve Feedly tüketim listesinin altlarında olur. Listenin en üstünde her zaman safari oluyor.
    - Şirket içi Whatsapp grubu aktiftir.
    - Şirket Instagram Hesabı bende olduğu için Instagram'ı da listeye dahil edebilirim.

Bazı günler Kullanım 8 saati görebiliyor.

• frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    2 saat 50 dakika beklemede
    2 saat 7 dakika kullanım
    3g açık sarj %67

• Arkadaslar su an note 3 kullaniyorum iphone alcam iphone 6 mi 6 plus mi daha iyi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORKUN///M -- 1 Ağustos 2015; 18:18:54 >
  • Bar Filozofu kullanıcısına yanıt
    Ortalama kullanımda 1 günü çıkarır o zaman. Ben whatsapp ve tarayıcı dışında uygulamam pek kullanmam. Oyun falan hiç oynamam yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: ORKUN///M

Arkadaslar su an note 3 kullaniyorum iphone alcam iphone 6 mi 6 plus mi daha iyi olur?

Şu anki kullandığınızdan küçük bir ekran kullanmak sizin için sorun teşkil etmeyecekse 6 alın plus'ın tek artısı ekran büyüklüğü

• iPhone 6 ile gelen kulaklık nedense Macbook'uma tam olmadı. Birinden net ses gelirken diğerinden az geliyor. Nedeni ne olabilir?
  • ORKUN///M O kullanıcısına yanıt
    Plus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz daha ittirin banada oldu

• Tam oturmamıştır

• Arkadaşlar az önce fotoğraflara daha önce girdiğimde herşey normal iken google üzerinde siyah diye aratıp siyahı nasıl gösteriyor diye siyah görsele basılı tutup kaydet dedikten sonra fotoğraflara girdiğimde bi arkadaşın fotoğrafı belirdi me çektim öyle bir fotoğraf ne kaydettim nasıl oldu bu

• Clear coat full body yaptıran var mı ? Bende yaptırmayı düşünüyorum

• arkadaşlar benim ıphone 6 aşırı derecede internet yemeye başladı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum 5 aydır böyle bişey olmadı yazılımı yeniden kurdum kurtarma moduna girdim yine aynı 4 gb internet bi hafta da bitebilir mi bende bitti YOKMU BUNUN Bİ ÇARESİ
  • Telefonum suya düştüğü için yeni mi telefon almak zorundayım bende iPhone 6 128gb almayı düşünüyorum Aklımda bi kaç soru var
    1: bükülme sorunu devam ediyor mu ve nelere dikkat etmeliyim ?
    2: jailbreak işlemini önerir misiniz?
    3:kaliteli kılıf ve ekran koruyucu önerisi verir misiniz? Hemen hemen her alışverişimi yurtdışından yapıyorum o Yüzden mümkünse en iyisi olsun fiyat ve Türkiye'de bulunmaması önemli değil.
    4: 6s çıkınca satıp üstüne ekleyip almayı planlıyorum iPhone 6 128gb ikinci el fiyatı Ekimde tahmini kaç civarı olur.

• arkadaşlar kliksada i phone 6 16 gb 2.499 lira 100 tl maxi puan maximum kart için. sizce nasıl fiyat? vodafoneda ya da baska bir yerde kontratsız peşin fiyatını bilen var mı
  • Arkadaşlar iphone 6 plus sahibiyim, cihazın sol tarafta ses kısma düğmesinin olduğu hizada ekrana bastırınca hafif bir ses geliyor o kısım sanki tam yerine oturmamış gibi.

İlerde herhangi bir soruna yol açarmı konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: fenercag

Telefonum suya düştüğü için yeni mi telefon almak zorundayım bende iPhone 6 128gb almayı düşünüyorum Aklımda bi kaç soru var
    1: bükülme sorunu devam ediyor mu ve nelere dikkat etmeliyim ?
    2: jailbreak işlemini önerir misiniz?
    3:kaliteli kılıf ve ekran koruyucu önerisi verir misiniz? Hemen hemen her alışverişimi yurtdışından yapıyorum o Yüzden mümkünse en iyisi olsun fiyat ve Türkiye'de bulunmaması önemli değil.
    4: 6s çıkınca satıp üstüne ekleyip almayı planlıyorum iPhone 6 128gb ikinci el fiyatı Ekimde tahmini kaç civarı olur.

Kısa bir süre sonra 2. El olarak satmayı düşünüyorsanız değer kaybının az olması açısından 16 gb olan modeli almanızı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.