Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarin s6 edge ile iade cekini alacagim ve 6 plus 64 space gray ile araniza katilacagim. Iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

quote:

Orijinalden alıntı: alexturner

hocam kusura bakmayın da silver en azından teneke gibi duruyor gold 5 liralık adi malzemeye benziyor . Ha 5s de cidden çok premium duruyordu , 6s de gelecek rose goldda güzel duracak kanaatimce fakat 6 gold çakma telefona benziyor anten çizgilerinin beyaz olması ayrı itici geliyo bana ...

6s de or roseé (roze gold) gelirse çok gülerim

renk seçeneği bence ancak mavi ya da slate olarak gelir bence.

ama bence ucuz görünmüyor gold.onun dışında hangi renk sizce :) ?

6 da bi nebze de çekiliyor gold ama plusta tam thug life :D hatta bilerek gold alıp ikinci elde pahalıya satmaya çalışanlar oluyor . Neymiş telefon goldmuş daha değerliymiş 😂 bir yerlerimle gülesim geliyo sırf bu yüzden yine de gold almam 😎

• quote:

Orijinalden alıntı: kalamar01

Yarin s6 edge ile iade cekini alacagim ve 6 plus 64 space gray ile araniza katilacagim. Iyi forumlar

Edgeden neden memnun kalmadınız hocam ?

• alexturner kullanıcısına yanıt
    Samsung forumuna en son yazdigim yaziyi okursaniz anlarsiniz hocam kesinlikle samsungun uretiminde bir problem var. Aldigim her telefon sorunlu cikti hepsinde bir problem oldu Allahtan serviste tanidik var degistirebiliyorum artik onada yuzum kalmadi. Son yasadigim problemin resmini atiyorum bakabilirsiniz.

• Yanlislikla 2 resim attim kusura bakmayin benim cihaz siyah olan aradaki ekrandaki renk farkini gorurseniz anlayacaksiniz. Ilk s6 da kasa acikligi oldu sonra kamera bulanikligi derken edge aldim buda sorunlu cikti biktim artik servise git ver teknosaya git cek al yenisini almaktan. Alirim plus 64 u rahatima bakarim

• Telefon bukulme durumunda ne yapiliyor, yani telefonu kurtarma yolu varmi garanti ile?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6 yı yarın servise veriyorum ip6 aldım iykide aldım uygulama kalitesi bile başka...

• 5S'ten 6'ya (Plus değil) geçenler varsa kullanım süresindeki fark 2 cihaz arasında gözle görülür farklı mı yoksa yaklaşık 1 saat falan mı fark ediyor?
  • kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    S6 kotu telefon degilde hocam sorunlari beni biktirdi

• Arkadaşlar merhaba. Bana bi' yardım edin n'olur. Cumartesi günü (23/05/2015) Carrefoursa'dan aldığım Apple iPhone 6 Plus telefonumu dün akşama kadar kutudan çıktığı haliyle ekran filmini kaldırmaksızın kullandım. Dün yeni bir ekran filmi takmak üzere filmi çıkardığımda ekranın sol alt kısmına yakın biri çok yüzeysel diğeri daha derin iki küçük çizik olduğunu gördüm. Mağazaya başvurduğumda hiçbir şekilde iade ya da değişim yapılamayacağı, bu konuda yapılabilecek bir şey olmadığı söylendi. Apple ile görüştüm (kıdemli danışmanla) mağazaya iade veya değişim talebimi yenilememi söyledi doğrudan Apple'dan almadığım için. Sizce ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock_er -- 28 Mayıs 2015; 21:05:54 >
  • kalamar01 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun iki telefon arasında bariz renk farkı var enteresan gerçekten
  • Genelde olan bi problem loş ışıkta ve karanlıkta ön kamerada mor lekeler var bende bunla uğraştım asla kötü bir cihaz değil ama sıkıntıları olan bir cihaz

• applem26 kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık iki katı hocam ben 5s ile 3G açık gezmeye korkuyordum
  • Kraven kullanıcısına yanıt
    Nerde yazıyor modeli söyler misiniz?

Saygılarımla...

• Benim cihazın model numarası A1586 bimeksten almıştım Apple Türkiye bakıyor demi?

Saygılarımla...

• Malzemesi kötü değil de her güzelliğin bir bedeli var diyelim özellikle elma parlak olduğundan dolayı daha rahat çiziliyor. Ama dediğim gibi kılıf takmak istemiyorsan arkaya bi jelatin tak kullan derim ben.
  • c.arda C kullanıcısına yanıt
    Telefonun arkasında

• kalamar01 kullanıcısına yanıt
    Yapma etme Türkiye garantili hiç bir cihazda bugüne kadar Samsung'a böyle bir şikayet gelmemiş. Bahsettiğin sorun T-mobile gibi operatörlerin bazı telefonlarında karşılaşılmış boşa gerilim yaratma bırak herkes istediğini ve güçlü telefonları alsın. Bende iPhone kullanıyorum ama taraftarlığı bırak apple sana para vermiyor bunu yapınca. Bugün Erdi Özüağ, Mesut Çevik , Recep Baltaş , Ali Güngör , Murat Gamsız gibi itibarlı ve güvenilir editörlerin hepsi s6 da i6 da uzun süre çok rahat götürecek cihazlar diyorlar. Burdaki seçim tamamen platform seçimidir. Android mi Ios mu seçimidir. O yüzden bu yazılanlara itibar etmeyin dışarıda insanlar foruma girmeden keyifle i6 , s6 kullanırken burada üç beş kişinin yazısına göre telefon alıp binbir emekle kazanılan paralara yazık etmeyin beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 29 Mayıs 2015; 1:13:10 >
  • ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Gerilim falan yarattigim hocam sadece sorunlardan dolayi biktigimi belirttim. Yazimdada belirttim iki cihazda cok iyi ama benim sanssizligimmi artik baska bir seymi bilemedim boyle denk geldi. Ayrica siz inanmadiysaniz yasadigim sorunlari s6 forumuna resimleriyle belirttim. Siz olsaniz 3 cihazda sorun yasasaniz ayni cihazi kullanmaya devam edermiydiz ? Ben cihazlari kotuleyecek tek bir kelime dahi soylemedim.

• esimde s6 edge ben iphone 6 var. 2 cihazda canavar gibi. s6 kesinlikle iyi bir cihazdir. tabiki arizali cikabilir ama iphoneda oyle.
    ben iphone tercihim cihazin ileride iyi bir paraya satip iphone 6s/7 alabilmem icin tercihimdir. yoksa s6 edge canavar makine.

• 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.