Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba,
    Carbon fiber kaplama düşmelerde ezilme, çizik v.b. durumlar için kasayı ne derece koruyor bilginiz var mı?

bende bu tarz bir koruma arıyorum ama bir turlu güvenemiyorum

Düşmelerde çok fazla korumaz. Sadece çizikler hedef alınmalı bunu kullananlar için. Ben zaten elimden telefon düşürmüyorum.
    6 yılda 1 kere düşürdüm. O yüzden masadan, cepteki anahtar bozuk paradan vs. koruması bana yeterli olduğu için tercih ettim.

Ekstradan kılıflardan nefret ediyorum. Tüm premium hissi alıp götürüyor. 2 haftada 4 kılıf aldım iPhone 6 için.
  • Önder Çatalkaya kullanıcısına yanıt
    Bende sitesinde inceledim, hafif darbelere ve çiziklere karşı koruyormuş.

Evet haklısınız bendede kılıflar her geçen gün artıyor,

Kılıfın kabalıgından ziyade, oyun oynarken uzun sure kullanımlarda arka kısım ve elim terliyor rahatsız oluyorum,
    Suni Deri kılıf aldım ondan da pek memnun kalmadım ama görüntüsü olduşça güzel

Burda da Naked modelini alabilirim kılıfla kullansamda bazı kılıflar telefonu ciziyor onunda önüne geçmiş olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

quote:

Orijinalden alıntı: BERKAN_G

quote:

Ipad neysede iphone çöp be kardesim :) niye s3 mini ile ayni donanima sahip telefona 2499 vereyim... Biri beni ikna etsin
    Not: s3 mini 499 tl
    5 kati fiyat farki var

Daha dun galaxy S3 telefonumdan iphone 6plusa gectim. Birak minisini s3 bile rakip olamaz dostum. Surekli takilmalar yavaslamalar yuzunden bikmistim. Custom rom yuklemistim ancak onlarda da stabilite sorunu yasayip tekrar stock roma donuyordum. Androidde olan bazi ozelikleri cok arasamda bu platforma alistiktan sonra bu sorunda bitecektir.

S3 alali 5 sene olmustur ... O zaman iphone 3s vardi simdi kardesin varsa s3 u verip kullanabilir ancak 3s te whatsapp bile yukleyemez...
    Demek istedigim 2499 a aldigin i6 2 sene sonra çöp olucak yani 2499/ 24 ay desen aylik 100 tl ye telefon kullanmis olucaksin çöp derken parani çöpe atmış olacaksın... S6 almis olsan en az 6 sene kullanicaktin 2499/144 ay oda aylik 17 tl eder buda bir akilli telefon icin deger...
    Paranizi cope atmayin agactanmi topluyosunuz... Hangi agacsa soyleyinde bizde toplayak...

S3 çıkalı 5 yıl olmadı bu bir
    S3 çıktığında piyasada apple cephesinde ondan birkaç ay önce tanıtılmış 4s vardı bu iki
    Hiç bir elma 2 yıla çöp olmaz halen i4 kullanan milyonlarca insan var bu da üç olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İphone 6 16gb ne kadar eder? Satmayi dusunuyorum. Pasaport kayitli, Kasim 2015 e kadar garantisi var.
    0 cizik, tertemiz!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kungfukid

quote:

quote:

quote:

Ipad neysede iphone çöp be kardesim :) niye s3 mini ile ayni donanima sahip telefona 2499 vereyim... Biri beni ikna etsin
    5 kati fiyat farki var

Daha dun galaxy S3 telefonumdan iphone 6plusa gectim. Birak minisini s3 bile rakip olamaz dostum. Surekli takilmalar yavaslamalar yuzunden bikmistim. Custom rom yuklemistim ancak onlarda da stabilite sorunu yasayip tekrar stock roma donuyordum. Androidde olan bazi ozelikleri cok arasamda bu platforma alistiktan sonra bu sorunda bitecektir.

S3 alali 5 sene olmustur ... O zaman iphone 3s vardi simdi kardesin varsa s3 u verip kullanabilir ancak 3s te whatsapp bile yukleyemez...
    Demek istedigim 2499 a aldigin i6 2 sene sonra çöp olucak yani 2499/ 24 ay desen aylik 100 tl ye telefon kullanmis olucaksin çöp derken parani çöpe atmış olacaksın... S6 almis olsan en az 6 sene kullanicaktin 2499/144 ay oda aylik 17 tl eder buda bir akilli telefon icin deger...
    Paranizi cope atmayin agactanmi topluyosunuz... Hangi agacsa soyleyinde bizde toplayak...

S3 çıktığında piyasada apple cephesinde ondan birkaç ay önce tanıtılmış 4s vardı bu iki
    Hiç bir elma 2 yıla çöp olmaz halen i4 kullanan milyonlarca insan var bu da üç olsun

Bu formda takilan cogu kisi 2 senede degistirir

• kungfukid kullanıcısına yanıt
    Apaçık, Trollemeye Gelmiş,

Kendisi kendi yazdıklarına inanmıyor,

Cevapları okudukça keyifleniyordur, gerek yok
    Benzer Troller Samsung S6 sayfasında da mevcut
  • Arkadaşlar Gmail hesabımdan kişileri cihaza sorunsuz aktarmıştım şuan kişileri sorunsuz görüyorum. Bu kişileri birde iCloud hesabına yedeklemek istiyorum. Ayarlar altındaki iCloud yerinde Kişiler açık lakin web arayüzünden icloud hesabıma girip kişilere baktığım zaman bom boş gözüküyor. Az önce yedekleme de yaptım manuel olarak ama hala icloud hesabımda göremiyorum kişileri.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

5 kati fiyat farki var

Nereden biliyorsun, tüm iphone sahipleri ile oturup sözleşmemi yaptın, 2 yılda değiştir diye.
    Bir örnek vereyim, biz ailecek iphone 4 kullanıyorduk. Ben 4. Senesinde androide geçtim ama ailenim geri kalanı halen 4 kullanıyor. Cihazları 5. Yaşını dolduracak halen canavar gibi.

Yani böyle genelleme yapamazsın. Herkesin kullanımı, beklentisi ve ihtiyacı farklı.

Üstelik samsung s6yı nasıl 6 yıl kullanırsın, daha note serilerini bile lye güncelleyemedi. Çabuk ucuzluyor ve değer kaybediyor. Sony halen 3 yaşındaki z modeline çatır çatır güncelleme veriyor, 5.1i de verecek. Samsung hayatta güncellemez bu kadar yıl. Note 2,s3 örnekleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder Çatalkaya

quote:

Orijinalden alıntı: H.TOGAN

quote:

Orijinalden alıntı: Önder Çatalkaya

Kılıflardan kurtuldum sonunda. Carbon fiber kapladım iPhone 6'mı.

Tavsiye ederim, çok şahane bir his veriyor eldeyken.

https://twitter.com/ondercatalkaya/status/602897459879227393

Arkadaşım öncelikle kılıfınız hayırlı olsun 😊 rica etsem kılıfın markasını , nerden aldığınızı ve fiyatını yazabilirmisin. Çok hoş duruyor uygunsa fiyat olarak almayı düşünüyorum bende 😊 şimdiden teşekkürler ☺

Teşekkürler.

Öncelikle belirteyim, kılıf değil arkadaşlar. 3M denen bir madden yapılıyor ve saç kurutma makinası kullanılarak telefona yapıştırılıyor.

Ben köşe kenarları çok iyi yapıştıramadım, bence slickwraps yerine dbrand.com'dan alın, onda iPhone 6 için köşeleri açık bırakmışlar. Her elimde gören hayran kaldı. Sanki limited edition bir telefon gibi duruyor. Ayrıca birçok model ve renk var sitelerinde. 23$ kargo dahil bana geliş fiyatı.

Altta nasıl uygulanacağına dair bir video mevcut.

https://www.youtube.com/watch?v=GTeuBUqjapc

https://dbrand.com/shop/iphone-6

https://slickwraps.com/devices/phones/ios/iphone-6-skins.html

Cevap için teşekkürler hocam😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar 5s ve 5 im var satıp iphone 6+ almak istiyorum ama eskisi kadar duyulmuyor ancak bu bükülme olayı ne durumda telefonu alıp korkarak kullanmak istemiyorum yorum yazarsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır iphone6 kullanıyorum daha önce uzun süre ip4 kullanmıştım. Telefon her bakımdan çok iyi fakat şEbeke çekim gücünde ip 4 e gore zayif kaliyor. Telefonun full cekim gucune ulastigini cok nadir gordum hatta bazen cebimde şebekeyi kaybediyor.
    Benzer sorunu yaşayan varmıdır? Çözüm için tavsiyelerinİz nelerdir?
    Hattim avea ip 6 ya gecerken nano.kart almistim yani Kesme işlemi yapılmadı.

• a.hikmet A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar cevap atın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: ata_han

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır iphone6 kullanıyorum daha önce uzun süre ip4 kullanmıştım. Telefon her bakımdan çok iyi fakat şEbeke çekim gücünde ip 4 e gore zayif kaliyor. Telefonun full cekim gucune ulastigini cok nadir gordum hatta bazen cebimde şebekeyi kaybediyor.
    Benzer sorunu yaşayan varmıdır? Çözüm için tavsiyelerinİz nelerdir?
    Hattim avea ip 6 ya gecerken nano.kart almistim yani Kesme işlemi yapılmadı.

Avea pısmanlıktır

• quote:

Orijinalden alıntı: a.hikmet

arkadaşlar 5s ve 5 im var satıp iphone 6+ almak istiyorum ama eskisi kadar duyulmuyor ancak bu bükülme olayı ne durumda telefonu alıp korkarak kullanmak istemiyorum yorum yazarsanız sevinirim.

Benim bir kere yamuldu. Sonra zar zor değiştirdiler. Dediğiniz gibi korktuğum için sattım. Bence 6s bekle. Bu sorun onda olmayacak.

Yaklaşık 2 aydır 6 plus kullanıyorum hocam herhangi bir yamulma olmadı. Telefonu ön cebimde taşıyorum her zaman kot kullandım hatta bazen dar kot kullandım ama hiçbir yamulma olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

5 kati fiyat farki var

Nereden biliyorsun, tüm iphone sahipleri ile oturup sözleşmemi yaptın, 2 yılda değiştir diye.
    Bir örnek vereyim, biz ailecek iphone 4 kullanıyorduk. Ben 4. Senesinde androide geçtim ama ailenim geri kalanı halen 4 kullanıyor. Cihazları 5. Yaşını dolduracak halen canavar gibi.

Yani böyle genelleme yapamazsın. Herkesin kullanımı, beklentisi ve ihtiyacı farklı.

Üstelik samsung s6yı nasıl 6 yıl kullanırsın, daha note serilerini bile lye güncelleyemedi. Çabuk ucuzluyor ve değer kaybediyor. Sony halen 3 yaşındaki z modeline çatır çatır güncelleme veriyor, 5.1i de verecek. Samsung hayatta güncellemez bu kadar yıl. Note 2,s3 örnekleri var.

Şimdiye kadar hep Samsung kullandım hatta ilk Bada işletim sistemli wave ile başladım ki hala savunurum Samsung büyük salaklık yaptı Bada ve Tizen piyasadaki en iyi en sağlam sistemler olmasına rağmen desteklemedi.
    Note 3 den biraz da zoraki 6 plus a geçiş yaptım ve ben 5.0 göremedim, onu bırak batarya olarak 6 plus acayip memnun etti beni şimdiye kadar. Uzun zamandır ilk defa bu kadar aktif kullandığım cihazı gün içinde şarj etmek zorunda kalmadım o kadar saat fun run 2, radyo, internet ve Whatsapp a rağmen. Sırf Android diye note 4 veya edge alacaktım fakat iyi ki bunu almışım bunu yılların androiçisi ve hala daha Android sistem yapısını işleyişini stabilliği dışında iOS den daha çok seven biri olarak diyorum. Şuan ya xiaomi mi nasıl yazılıyorsa o ya z4 ya 6plus alınır.
    Ha bu arada bunları da söylüyorum zira bu işin Tekniği ile uğraşan, işi bu olan biri olarak söylüyorum. Şunu unutmayın Android sanal Çekirdek üzerinde Çalışır ve 2gb ram min olarak bile artık yetersizdir. iPhone ise 1gb ram kullanır evet donanımı diğer cihazlar ile yarışamaz salt olarak fakat donanıma direk erişebilsiği için daha az Donanım ile aynı hatta daha çok işi yapabilir ha evet ram 2gb olursa daha da iyi olurmuş o ayrı bir konu.

• 32aslan kullanıcısına yanıt
    Kılıf kullanıyormusunuz nasıl bir şey kullanıyorsunuz?

• kungfukid kullanıcısına yanıt
    Birazdan o salağa cevap yazıcam ve ceza alıcam

Hocam 10 liralık silikon bir kılıf kullanıyorum. Gönlüm kılıf kullanmak istemiyor ama çok kaygan telefon o yüzden kullanıyorum.

• Kişiselleştirme adına ne yapamadınız mesela?
  • 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.