Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler konu uzamış gitmiş yetişemiyorum. i phone 5s ve i phone 6 arasında bir seçim yapmam lazım. i6'nın sıfırı bence çok gereksiz pahalı. Bazı arkadaşlarım 2 modelin arasında pek fark yok dedi. 2. el çok temiz 5s de buldum aslında, i6ların 2. elleri de pahalı. Sizce 5s almak mantıklı bir tercih olur mu ? Aralarında dizayn dışında çok fark var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denizmen07

Beyler konu uzamış gitmiş yetişemiyorum. i phone 5s ve i phone 6 arasında bir seçim yapmam lazım. i6'nın sıfırı bence çok gereksiz pahalı. Bazı arkadaşlarım 2 modelin arasında pek fark yok dedi. 2. el çok temiz 5s de buldum aslında, i6ların 2. elleri de pahalı. Sizce 5s almak mantıklı bir tercih olur mu ? Aralarında dizayn dışında çok fark var mıdır?

5S iyi telefondur hala en güçlü cihazlardan biri şüphesiz. Fakat ekran önemli bir faktör. Gündelik hayatta her iş için en çok kullandığımız şey akıllı telefonlar. Uygulama, oyun, internet, mesajlaşma vs.. Bunları 4" ekranda yapmak var birde 4.7" ekranda yapmak var. Gerçektende fark var yani. Ayrıca iPhone6'yı poverbanksız bir gün rahat kullanabilirsin normal kullanımda. Ama 5S şarjı su gibi lıkır lıkır içiyor. Kamera olarak 6'nın kamerası gerçekten başarılı. Özellikle ışığı çok iyi algılıyor. Bunlar dışında başkada bir fark yok. İşlemci olarak %25'lik bir fark var o da zaten kullanırken hissedilmiyor zira ikiside çok hızlı ve stabil telefonlar. Karar senin. En büyük faktör ekran. Kendini en çok hissettiren etken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 16 Nisan 2015; 2:22:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonumda kasa açıklığı varmış, ilk aldığımda kontrol ettim ama farketmedim. sağ alt köşeden bastırınca çok hafif çıt sesi geliyor. telefonu türkcelden aldım. şuan değiştirmek istemiyorum ama sonradan rahatsız olursam değiştirebilir miyim garantiden, bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var !!

Yakında fotoğrafları saklamam çok gerekli olacak ancak dün akşam bakınca gördüm ki telefonda aşağıdaki görüntülere göre tüm ayarlar açık olmasına ve wifi bağlantısı vs herşey olmasına rağmen bir türlü fotoğraflar ve videolar icloud'a veya icloud photo'ya yedeklenmiyor !

Fotoğraf yedeklemesi ve özellikle yeni çıkan icloud photo uygulaması hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: GİGATURK

Kullandığım android telefonlar; galaxy ace, wonder, s3, note 2, lg g2, htc one m7, sony z1.. O yüzden androidin ne olduğunu biliyorum. Lollipop falan hikayeymiş s6'yı inceleyenler olmuş forumda, standda bile takılıyor diyenler var. Android benim için tamamen umutsuz vakadır artık. Bitmiştir. Ha bu arada illaki her iki platformdan da kullanıcılar geçiş yapacaklardır ama memnuniyet oranına bakarsan en fazla memnuniyeti android'den iOS'a geçenlerde görürsün bu bir gerçek. Ben işimi gören cihazı alır geçerim ergenler gibi triplere girip benim olmayan bir firmanın körü körüne holiganlığını yapmam. Bana göre en iyi işletim sistemi iOS. Tabi bu benim ihtiyaçlarımın karşılığı olarak düşüncem. Androide verdiğim paraları keşke fakir fukaraya verseymişim diyorum. O derece illallah etmişim iPhone 6'ya geçince anladım. Hepsini geçtim, sadece app store bile başlı başına bir sebeptir. İki cihazıda kullandığını söylüyorsun o halde uygulama ve oyunlardaki kullanım ve görsel kalite farkını da mutlaka biliyorsun

sana göre en iyi işletim sistemi ios olabilir saygı duyarım ama s6 yı da incelemişler takılıyormuş diyorsun, bende diyorum ki elimde iki telefonda var ve gayet iyi bir alet. dün benim ip6 da 2 kere arama yaparken ekran dondu bekledim 3-5 saniye sonra geldi.

• quote:

Kullandığım android telefonlar; galaxy ace, wonder, s3, note 2, lg g2, htc one m7, sony z1.. O yüzden androidin ne olduğunu biliyorum. Lollipop falan hikayeymiş s6'yı inceleyenler olmuş forumda, standda bile takılıyor diyenler var. Android benim için tamamen umutsuz vakadır artık. Bitmiştir. Ha bu arada illaki her iki platformdan da kullanıcılar geçiş yapacaklardır ama memnuniyet oranına bakarsan en fazla memnuniyeti android'den iOS'a geçenlerde görürsün bu bir gerçek. Ben işimi gören cihazı alır geçerim ergenler gibi triplere girip benim olmayan bir firmanın körü körüne holiganlığını yapmam. Bana göre en iyi işletim sistemi iOS. Tabi bu benim ihtiyaçlarımın karşılığı olarak düşüncem. Androide verdiğim paraları keşke fakir fukaraya verseymişim diyorum. O derece illallah etmişim iPhone 6'ya geçince anladım. Hepsini geçtim, sadece app store bile başlı başına bir sebeptir. İki cihazıda kullandığını söylüyorsun o halde uygulama ve oyunlardaki kullanım ve görsel kalite farkını da mutlaka biliyorsun

Ben de yaklaşık 2 hafta boyunca IP6 kullandım. Sonra alışamadım ve eşime verdim. Şimdi S6 alacağım. Özet olarak şunu söyleyebilirim ki IOS ve Android arasında ciddi farklar var ve bu sebeple birinden birine geçişte alışmak zor.

Ben 2 haftalık deneyimimden sonra şöyle bir çıkarım yaptım : Apple cihazlar gerçekten piyasadaki en iyi "akıllı telefon". Ancak adroid cihazlar bence "cep bilgisayarı". Yani üst seviye bir android cihazı bilgisayar gibi kullanabiliyorsunuz. Ama iphone öyle değil. Bu sonucu varmamdaki temel sebep ; Iphone'da dosyalama sisteminin olmaması- benim için en önemli sebep buydu, apple neden bunda ısrar ediyor anlamıyorum- (yardımcı programlar var ama kullanışlı değil)

Yapı olarak biraz da protest bir kişiliğim var, belki de ondan alışamadım. Apple bu ve benzeri konularda inat ettikçe bende almama konusunda inat edeceğim. Para benim değil mi.

Bu arada S6 kamera konusunda basmış geçmiş ki bence Apple'ın en üstün olduğu konu kamera konusuydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakanbas89

Telefonumda kasa açıklığı varmış, ilk aldığımda kontrol ettim ama farketmedim. sağ alt köşeden bastırınca çok hafif çıt sesi geliyor. telefonu türkcelden aldım. şuan değiştirmek istemiyorum ama sonradan rahatsız olursam değiştirebilir miyim garantiden, bilgisi olan var mı?

??
  • Arkadaslar Apple store'da onerebileceğiniz muzik indirme programı var mıdır? Ucretli ücretsiz fark etmez işimi gorsun yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: hakancan81

quote:

Ben de yaklaşık 2 hafta boyunca IP6 kullandım. Sonra alışamadım ve eşime verdim. Şimdi S6 alacağım. Özet olarak şunu söyleyebilirim ki IOS ve Android arasında ciddi farklar var ve bu sebeple birinden birine geçişte alışmak zor.

Ben 2 haftalık deneyimimden sonra şöyle bir çıkarım yaptım : Apple cihazlar gerçekten piyasadaki en iyi "akıllı telefon". Ancak adroid cihazlar bence "cep bilgisayarı". Yani üst seviye bir android cihazı bilgisayar gibi kullanabiliyorsunuz. Ama iphone öyle değil. Bu sonucu varmamdaki temel sebep ; Iphone'da dosyalama sisteminin olmaması- benim için en önemli sebep buydu, apple neden bunda ısrar ediyor anlamıyorum- (yardımcı programlar var ama kullanışlı değil)

Yapı olarak biraz da protest bir kişiliğim var, belki de ondan alışamadım. Apple bu ve benzeri konularda inat ettikçe bende almama konusunda inat edeceğim. Para benim değil mi.

Bu arada S6 kamera konusunda basmış geçmiş ki bence Apple'ın en üstün olduğu konu kamera konusuydu.

Dostum ben zaten herkes iphone alsın ondan iyisi yok demiyorum ki sadece bana hitap eden sistem sadece iOS, görüşlerine de katılıyorum ayrıca, iki sistem birbirlerinin zıttı. Kullanıcılarda bunu bilerek seçimini yapıyor zaten. şimdiden yeni telefonun hayırlı olsun umarım memnun kalırsın

• SBJKN1903 S kullanıcısına yanıt
    VOLE MUSİC' İ kullanıyorum, şikayetçi değilim.
  • Arkadaşlar safari de yukarı arama kısmına bir şey Yazdığım zaman Google tahmini yapmıyor. Ayarlarda arama motoru Google ve arama tahminleri de açık. Bir şey yazıyorum hiç bir tahmin yok sebebi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanyey

VOLE MUSİC' İ kullanıyorum, şikayetçi değilim.

Bu uygulamayı önceden indirmiştim ama müzik indirmeyle ilgili birşey yok sadece net üzerinden dinlemeye yarıyor sanırım. Kaldırmıştım sonra

• Arkadaşlar bugün itibari ile 4s den 6'ya geçiş yaptım, fakat iphone 6'da Hotmail'den mailleri almıyor cihaz. Mail alınıyor yazıyor en altta ancak mailler telefona düşmüyor, bu hatayı alan ya da çözümü bilen yardımcı olursa çok sevinirim.
  • Şu an kullanıyorum, müzik indirip offline dinleyebiliyorsunuz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Denizmen07

Beyler konu uzamış gitmiş yetişemiyorum. i phone 5s ve i phone 6 arasında bir seçim yapmam lazım. i6'nın sıfırı bence çok gereksiz pahalı. Bazı arkadaşlarım 2 modelin arasında pek fark yok dedi. 2. el çok temiz 5s de buldum aslında, i6ların 2. elleri de pahalı. Sizce 5s almak mantıklı bir tercih olur mu ? Aralarında dizayn dışında çok fark var mıdır?

5S iyi telefondur hala en güçlü cihazlardan biri şüphesiz. Fakat ekran önemli bir faktör. Gündelik hayatta her iş için en çok kullandığımız şey akıllı telefonlar. Uygulama, oyun, internet, mesajlaşma vs.. Bunları 4" ekranda yapmak var birde 4.7" ekranda yapmak var. Gerçektende fark var yani. Ayrıca iPhone6'yı poverbanksız bir gün rahat kullanabilirsin normal kullanımda. Ama 5S şarjı su gibi lıkır lıkır içiyor. Kamera olarak 6'nın kamerası gerçekten başarılı. Özellikle ışığı çok iyi algılıyor. Bunlar dışında başkada bir fark yok. İşlemci olarak %25'lik bir fark var o da zaten kullanırken hissedilmiyor zira ikiside çok hızlı ve stabil telefonlar. Karar senin. En büyük faktör ekran. Kendini en çok hissettiren etken.

Hocam yabancı bir adamla tanıştım, İngilitere'den i phone getiriyor şirket çalışanı sanırım. 1 yıl uluslararası garanti, simfree bütün operatörlerle çalışıyormuş. 30 gün içinde geri verme imkanı varmış. fiyatlar da şöyle

iPhone 5S 16GB cost $300 dollars
    iPhone 5S 32GB cost $330 dollars
    iPhone 5S 64GB cost $350 dollars

iPhone 6 16GB cost $500 dollars
    iPhone 6 64GB cost $530 dollars
    iPhone 6 128GB cost $550 dollars

Bana biraz ucuz geldi, ingiltereye göre normal midir?

Edit: We offer 1 year international warranty and 30 days return policy and
    money refund.When you get the phones if you are not satisfied with the standard and
    quality of our phones, you have the opportunity the return the phones
    back to us within 30 days of purchase and we will refund your money
    back to you immediately. Dediği direk bu hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizmen07 -- 16 Nisan 2015; 22:55:58 >

• quote:

quote:

Telefonumda kasa açıklığı varmış, ilk aldığımda kontrol ettim ama farketmedim. sağ alt köşeden bastırınca çok hafif çıt sesi geliyor. telefonu türkcelden aldım. şuan değiştirmek istemiyorum ama sonradan rahatsız olursam değiştirebilir miyim garantiden, bilgisi olan var mı?

??

Bende vodafonedan aldığım cihazı ertesi gün fark ettim sağ alt köşe kasa açıklığı sebebiyle samsunda Olduğum için başarı servise verdim 4 gün sonra jeletininde Sıfır cihaz gönderdiler istanbuldaysan AppStore fan hemen değiştir fazla beklemesin 1 saat içinde değişirler sabah erken gitmen Lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: gitaryadeller

quote:

quote:

??

Bende vodafonedan aldığım cihazı ertesi gün fark ettim sağ alt köşe kasa açıklığı sebebiyle samsunda Olduğum için başarı servise verdim 4 gün sonra jeletininde Sıfır cihaz gönderdiler istanbuldaysan AppStore fan hemen değiştir fazla beklemesin 1 saat içinde değişirler sabah erken gitmen Lazım

İstanbuldayım hocam Cumartesi sabahtan götürücem o zaman. Kutuyu komple mi götürdünüz yoksa sadece teli mi alıyorlar?

• Beyler merhaba bir sorum olacaktı. Telefonun şarjından çok memnunum ama bir sorunum var. Mesela bazen şarj 50 oluyor telefonu koyuyorum masaya 2 dk sonra aldığımda 47 e Düşüyor. Dün örneğin evden çıktım 48 di internet falan kapalıydı elime aldım 2 dk sonra 45 e düşmüş. Bunun sebebi nedir aynı sorunu yaşayanlar var mı? Teşekkürler

• Denizmen07 D kullanıcısına yanıt
    Iphone 6 Sim-Free Apple Store USA fiyatları bu şekilde

16GB2
    $649.00
    Available to ship:
    In Stock

64GB2
    $749.00
    Available to ship:
    In Stock

128GB2
    $849.00
    Available to ship:
    In Stock

Ingiltereden ve dolar uzerinden satılması ve Bu fiyatlarda olması bana çok mantıklı gelmedi.
    Acıklamada soyle bir ibare var,
    Telefonumuzun standartlarından ve kalitesinden memnun kalmazsanız paranız iade diyor, bana bu JAVA işletim sistemli satılan telefonları hatırlattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gitaryadeller

quote:

quote:

??

Hocam bide sizdeki açıklık çok muydu? bende çok az bi çıt sesi geliyor. Açıkçası kararsız kaldım telefon 8.1.2 geldi güncellemedim henüz şarjı da baya iyi gidiyor 8 saat kullanım ile 2 güne yetiyor hemen hemen. Yeni gelen cihaz da böyle mi olur acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakanbas89 -- 17 Nisan 2015; 9:57:53 >

• 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.