Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam alırken zaten 600 tl zarar ederek almışsınız. Mümkün olduğunca tarifeli kampanyalardan uzak durmak gerekir. Hadi aldık diyelim o zamanda telefon kullanılmayacak hale gelinceye kadar en az 5-6 yıl kullanmak gerek. Aksi takdirde zarar Büyüdükçe büyür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RMDuman

Hoşuna ne gidiyorsa onu al, Bu ülkede" Abi bunun Gamarası gaç" diyip cihaz alan adamlar var, sorsan aldığı cihaz en iyi cihaz. Bir de donanım manyakları var "4 GB Ram var oğlum manyak mısın" derler :) Bütçe Arz ve talep önemli olan bu, 6 ile Plus arasında seni beni ilgilendiren iki unsur var:

Hocam Ben önce iPhone 6 aldım 4 ay kullandım, şimdi Plus kullanıyorum imaj Sabitleme ve Ekranın büyük olması o kadar, Pil ve Full HD olayına da değineyim.
    Batarya tamamen kullanım şeklin şekline göre değişir, iPhone 6 kullandığım zaman 1,5 gün dayanıyordu zaman, zaman bir gün. Plus yine 1,5 gün dayanıyor.

Şimdi millet Ekran görüntüsü paylaşıyor 2 Gün 3 Gün hiç aldanma kardeşim, amaç hava atmak. 3G kapatıyor 2G'yi açıyor Gün içinde 30 Dakika çağrı gelirse geliyor onun dışında ekran parlaklığını kapatıyor, konum servislerini, arka planda uygulama yenile vs. vs. ne varsa kapatıyor Whatsapp, Facebook vb.

3G ve WiFi sürekli açık, konum servisleri, arka planda uygulama yenileme ne varsa açık. Twitter, Tapatalk, Thumblr, Instagram, Facebook, Sarafi ve Muzik (Kullanım sıklığına göre sıraladım) sürekli kullanırım.

Ekranın büyük olması harika, iPhone 6 ile Plus arasında göz ile görülecek bir fark yok, Şimdi iPhoen 6 Plus'da 1920X1080 video izlesen 6'da göremeyeceğin ne olacak ben söyleyim hiç. Ekran büyük o güzel, Retine ekran abi,sen de insansın pixelleri ayırt edecek göz kimsede oladığına göre abartmaya gerek yok. Fakat imaj sabitleme ve odaklama muazzam benim gibi sürekli video ve Fotoğraf çekiyorsan faydası çok. Şimdi sen ve ben son kullanıcı adamlarız, işimizi neyin en verimli ve basit yaptığına bakarız.

Kesinlikle 16 GB yetmez 128'in de fiyat farkı çok 64 tek şansın, Plus büyük gelebilir bana da öyle oldu 6 daha ergonomik ve hatta 6 daha hızlı Plus'da RAM optimizasyon sorunu var gibi. Kardeşim 6 kullanıyor yan yana getirip Whatsapp'ı yan çevirince 6 yağ gibi akıyor Plus'da ufak prüz oluyor.

Naçizane kendi tecrübelerim ve görüşlerim paylaşmak istedim, katılmayan illa olacaktır Plus'dan memnunum 6'dan da memnundum heves ettim PLUS aldım olay bu. And

Yorumunuz için çok teşekkür ederim son olarak şunu sormak istiyorum kamera açısından fark çok mu 6 nın kamerası pişman olurmuyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

quote:

Hoşuna ne gidiyorsa onu al, Bu ülkede" Abi bunun Gamarası gaç" diyip cihaz alan adamlar var, sorsan aldığı cihaz en iyi cihaz. Bir de donanım manyakları var "4 GB Ram var oğlum manyak mısın" derler :) Bütçe Arz ve talep önemli olan bu, 6 ile Plus arasında seni beni ilgilendiren iki unsur var:

Hocam Ben önce iPhone 6 aldım 4 ay kullandım, şimdi Plus kullanıyorum imaj Sabitleme ve Ekranın büyük olması o kadar, Pil ve Full HD olayına da değineyim.
    Batarya tamamen kullanım şeklin şekline göre değişir, iPhone 6 kullandığım zaman 1,5 gün dayanıyordu zaman, zaman bir gün. Plus yine 1,5 gün dayanıyor.

Şimdi millet Ekran görüntüsü paylaşıyor 2 Gün 3 Gün hiç aldanma kardeşim, amaç hava atmak. 3G kapatıyor 2G'yi açıyor Gün içinde 30 Dakika çağrı gelirse geliyor onun dışında ekran parlaklığını kapatıyor, konum servislerini, arka planda uygulama yenile vs. vs. ne varsa kapatıyor Whatsapp, Facebook vb.

3G ve WiFi sürekli açık, konum servisleri, arka planda uygulama yenileme ne varsa açık. Twitter, Tapatalk, Thumblr, Instagram, Facebook, Sarafi ve Muzik (Kullanım sıklığına göre sıraladım) sürekli kullanırım.

Ekranın büyük olması harika, iPhone 6 ile Plus arasında göz ile görülecek bir fark yok, Şimdi iPhoen 6 Plus'da 1920X1080 video izlesen 6'da göremeyeceğin ne olacak ben söyleyim hiç. Ekran büyük o güzel, Retine ekran abi,sen de insansın pixelleri ayırt edecek göz kimsede oladığına göre abartmaya gerek yok. Fakat imaj sabitleme ve odaklama muazzam benim gibi sürekli video ve Fotoğraf çekiyorsan faydası çok. Şimdi sen ve ben son kullanıcı adamlarız, işimizi neyin en verimli ve basit yaptığına bakarız.

Kesinlikle 16 GB yetmez 128'in de fiyat farkı çok 64 tek şansın, Plus büyük gelebilir bana da öyle oldu 6 daha ergonomik ve hatta 6 daha hızlı Plus'da RAM optimizasyon sorunu var gibi. Kardeşim 6 kullanıyor yan yana getirip Whatsapp'ı yan çevirince 6 yağ gibi akıyor Plus'da ufak prüz oluyor.

Naçizane kendi tecrübelerim ve görüşlerim paylaşmak istedim, katılmayan illa olacaktır Plus'dan memnunum 6'dan da memnundum heves ettim PLUS aldım olay bu. And

Yorumunuz için çok teşekkür ederim son olarak şunu sormak istiyorum kamera açısından fark çok mu 6 nın kamerası pişman olurmuyum

Hocam Kamera kalitesi aynı Plus'da ki fark İmaj sabitleme ve Focus, Mesela yolda yürüyerek kayıt yaptığınız zaman hatta araba içerisinde bile sarsıntıyı engelliyor ve oldukça başarılı.

Vakit bulursan gün içinde 6 ile Plus'ı kıyaslayan bir kayıt yaparım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

quote:

Hocam Kamera kalitesi aynı Plus'da ki fark İmaj sabitleme ve Focus, Mesela yolda yürüyerek kayıt yaptığınız zaman hatta araba içerisinde bile sarsıntıyı engelliyor ve oldukça başarılı.

Vakit bulursan gün içinde 6 ile Plus'ı kıyaslayan bir kayıt yaparım.

Çok teşekkür ederim.

• iPhone kullanımına 5'ten sonra 6 Plus 64 GB la devam ediyorum oldukça memnun kaldım. Dün ilk tam günümdü pili oldukça memnun etti bir gün boyunca sürekli elimden düşmedi yine de oldukça iyi pil süresi çıkardı.
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

Almayı düşünenler için iPhone 5'ten sonra HTC One M7 kullandım iPhonu aratmadı kesinlikle bir sene kullandım malzeme yazılım kalitesiyle cidden beni tatmin eden bir telefondu, pili ise iPhone 5'ten sonra ilaç gibi gelmişti ekranı cam ve oldukça dayanıklıydı başına bir sürü şey geldi yinede kırılmadı, kırılmayı geçtim çizilmedi bile hiç bir zaman ekran koruyucu kap kılıf vs kullanmadım hala sıfır gibiydi en son bir arkadaşım üzerine basınca camı ufak bir yerden çatlamıştı ama yine de çalışmaya devam etti hiç bir sorun çıkarmadı bana düşünenlere kesinlikle öneririm, bir sene kullandıktan sonra LG G3 aldım ekran kalitesi çok güzeldi cidden ama kasa ve malzeme kalitesi hayal kırıklığıydı, yazılım güncellemesi anlamında neredeyse Nexus'tan dahi hızlı güncelliyorlardı tam bir FP telefonu öneririm kesinlikle. LG'den sonra Sony kullandım Z3, kesinlikle hayal kırıklığı malzeme kalitesi rezalet, kamera rezalet, ekran aynı şekilde rezalet idi. Malzeme kalitesi o kadar kötüydü ki ekran cebimde kırıldı ekran değiştirme maliyeti 700-800 lira kesinlikle ve kesinlikle kimseye önermiyorum, yazılım olarak sıkıcı bir tasarımı vardı ve güncellemeler çok yavaş geliyordu LG'yi satarken Lollypop yazılımını neredeyse 3 aydır kullanıyordum, hala bugün itibarı ile Sony'e yazılım gelmedi.

Özet geçmek gerekirse HTC her şekilde parasını hak eden bir cihaz bugün telefon alıcak olsam bir düşünürüm, LG tam bir FP telefonu bütçesi az olanlar düşünmesin bile, Sony hayal kırıklığı hayatta almam bir daha aldırmamda kimseye, iPhone ise ayrı bir dünya 2,5 sene android kullandıktan sonra çok iyi geldi almayı düşünenlere her türlü öneririm.
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: seco1337

Arkadaslar iphone 6 nin orjinal kilifinin resmini atabilecek arkadas varmi acaba bana

Cevap gelmemesinden sonuç çıkartmışsınızdır umarım. Orijinal kılıf nedir yahu?
  • Facebook uygulamasinda bir sorun mu var, son guncellemeden sonra acilmiyor bir turlu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben ip6 16 GB almayı düşünüyorum su anda bende nexus 5 var 16 GB ve hic bir zaman tam dolmadi hafızası en fazla yuzde 85 dolmutur sizce ip6da bana yeter mi 16 GB

• batarya zayıf B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben note 4 kullanicisiyim arkadasim ip6 aldi bugun dogum gunude ona hediye olarak alacaktim samsungun bir cok orjinal kilifi var led protective flip cover cesit vok o sekilde bisey sizin elmanizda yapmismidir dedim ama herzamanki gibi isirilmis elmayi size kaktirmislar anladim tesekkur ederim bilgilendirme icin😄😄😄☺☺😃😃😃😃 cok guldum yaw

• Dostlar , İstanbul bilisimden 64GB iPhone 6 alicam 2 yil garantili diyor , bu Apple garantisi dimi? Taklaya gelmiyelim sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senatus -- 1 Mart 2015; 13:35:34 >
  • quote:

Hocam ben note 4 kullanicisiyim arkadasim ip6 aldi bugun dogum gunude ona hediye olarak alacaktim samsungun bir cok orjinal kilifi var led protective flip cover cesit vok o sekilde bisey sizin elmanizda yapmismidir dedim ama herzamanki gibi isirilmis elmayi size kaktirmislar anladim tesekkur ederim bilgilendirme icin😄😄😄☺☺😃😃😃😃 cok guldum yaw

Gir apple'ın sitesine. Orada var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi update gelsede keyfimiz yerine gelse ya

• quote:

Mental Rahatsızlık var mı hocam sizde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 1 Mart 2015; 15:58:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayloo

Bi update gelsede keyfimiz yerine gelse ya

Yarın gelecek diyorlar ama doğru mudur bilmem. 8.2

• Arkadaşlar hic bilen yokmu? İstanbul bilisimdeki ip6 lar Apple TR garantilimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Arkadaşlar hic bilen yokmu? İstanbul bilisimdeki ip6 lar Apple TR garantilimi?

İstanbulbilişimi arayıp sorsana KARDEŞ ....

• bugün 6+ cihazımı şarza taktım şarz olmadı.fişleri defalarca çıkarıp taktıp söktüm kimse yok.sonra tekefonu kapayıp açtım şarz olmaya başladı ne iştir sizlerdede oldumu arkadaşlar
  • Bugün 6+ 64 aldım 8.1.2 Sürümü, 8.1.3 e güncellemeliymiyim sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: eralp08

Bugün 6+ 64 aldım 8.1.2 Sürümü, 8.1.3 e güncellemeliymiyim sizce

Guncelleme 8.2 bekle

• quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: Tayloo

Bi update gelsede keyfimiz yerine gelse ya

Yarın gelecek diyorlar ama doğru mudur bilmem. 8.2

Gelsinde stabilite olayini cozsunler artik

• 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.