Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran kapalıyken arama geldiğinde telefona cevap verdikten sonra zil sesinin bir süre daha devam etmesi sorunu haala devam ediyor.bu kadarmı zor buna çare bulmakki düzeltemediler haala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SevtapK S kullanıcısına yanıt
    Doların yükselmesi ile alakalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azatimus59

quote:

Orijinalden alıntı: efe b.

Arkadaşlar seri şekilde deklanşöre basıp basıp kaldırınca iphone 5 kadar hızlı resim çekmiyor. Hepsi mi böyle yoksa benim cihaz mı pert? Burst değil dediğim hızlı hızlı manuel basmak. Böyle resmi kaydetmek için çok kısa süre bekliyor. İphone 5'de deklanşöre bastığım anda atardı albume.

Kardes nedenini biliyorum sanirim fotografta eger HDR acik ise bu mumkun olabilir kapatirsan HDR yi duzelme ihtimali var :)

denedim hocam hdr kapattım flaş kapattım aynı değişmedi. aynı sürede iphone 5 iki misli fotoğraf çekiyor ama tabi hepsi flu oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon84

dostum malesef iphone 6'lar daha yavaş çekiyor sanırım yeni odaklanma sisteminden dolayı

evet dostum sanırım öyle. ama şöyle daha hızlı odaklanma falan deyince daha seri olmasını beklerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spymole

quote:

Orijinalden alıntı: modena2003

Iphone 6 plus gold 128 gb

Memnun musunuz? 128GB almaya deger mi?

şimdi elime geçti telefon . Ben resim çekmeyi , uygulama yukleyemeyi seven biriyim 64 gb bana yetmiyor o yuzden , birde yurtdışından aldım 1040 dolar o yuzden tercih yaptım . ama bana 64 gb yeter diyosan senin kullanımına bağlı. ama telefon çok güzel
  • Imzamdaki fotoyu alabilirsiniz arkadaşlar. Uzun uğraşlar sonucu yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

Ekran kapalıyken arama geldiğinde telefona cevap verdikten sonra zil sesinin bir süre daha devam etmesi sorunu haala devam ediyor.bu kadarmı zor buna çare bulmakki düzeltemediler haala.

Bende bu durumdan çok şikayetçiyim. Bir türlü bu problemi halledemediler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

Şarjı 3 gün giden bir iPhone...

Hesap makinesi olarakmı kullandınız ?

Hayır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spymole

quote:

Iphone 6 plus gold 128 gb

Memnun musunuz? 128GB almaya deger mi?

şimdi elime geçti telefon . Ben resim çekmeyi , uygulama yukleyemeyi seven biriyim 64 gb bana yetmiyor o yuzden , birde yurtdışından aldım 1040 dolar o yuzden tercih yaptım . ama bana 64 gb yeter diyosan senin kullanımına bağlı. ama telefon çok güzel

Bende muzik ve uygulama yuklerim genelde 5s 16gb kullaniyorum yetmiyor tabi. Almisken buyuk ekran alayim haber vs okumak kolay olur diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

Şarjı 3 gün giden bir iPhone...

Hesap makinesi olarakmı kullandınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

Ekran kapalıyken arama geldiğinde telefona cevap verdikten sonra zil sesinin bir süre daha devam etmesi sorunu haala devam ediyor.bu kadarmı zor buna çare bulmakki düzeltemediler haala.

Bende de var o problem bi turlu halledemiyorlar

• Arkadaşlar merhaba kismetse yarın yeni cihaz gelecek içinden ios 8 mi çıkar yoksa daha yüksek bir surum mu

Saygılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

Arkadaşlar merhaba kismetse yarın yeni cihaz gelecek içinden ios 8 mi çıkar yoksa daha yüksek bir surum mu

Saygılar

iOS 8.1.x sürümlerinden biriyle gelmesi muhtemel.
  • Batarya konusunu sevmem ama %100 den %51 e Aralıksız YouTube kullanımıyla bu kadar gitmiş. Gayet iyiymiş YouTube fazla yemiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psag -- 29 Ocak 2015; 20:16:16 >
  • arkadaşlar aranıza iphone plus 128 grey ile devam ediyorum lütfen beni de eklermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

quote:

Orijinalden alıntı: ejderooo

merhaba arkadaşlar,
    bende dün itibariyle iphone 6+ 64 gb alarak aranıza katıldım.Bir sorum olacak.telefonu şarj ediyorum %100'e geliyor ama tam şarj olup olmadığını nasıl anlayacağım.eskiden pil simgesinin yanındaki şimşek kaybolup prize dönüştüğü zaman tam şarj olduğunu anlıyorduk.Şimdi ise %100 oluyor ve aradan saatler geçse de pil simgesinin yanındaki şimşek prize dönüşmüyor.acaba sorun sadece bende mi yoksa %100 dolduğu zaman tam şarj mı oluyor ?

Öncelikle hayırlı olsun, bir sorum olucak 0dan 100e kaç saatte şarj oluyor telefonunuz? Benim nerdeyse 3 saat sürüyor

2.5 saat filan sürüyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar,
    bende dün itibariyle iphone 6+ 64 gb alarak aranıza katıldım.Bir sorum olacak.telefonu şarj ediyorum %100'e geliyor ama tam şarj olup olmadığını nasıl anlayacağım.eskiden pil simgesinin yanındaki şimşek kaybolup prize dönüştüğü zaman tam şarj olduğunu anlıyorduk.Şimdi ise %100 oluyor ve aradan saatler geçse de pil simgesinin yanındaki şimşek prize dönüşmüyor.acaba sorun sadece bende mi yoksa %100 dolduğu zaman tam şarj mı oluyor ?

Öncelikle hayırlı olsun, bir sorum olucak 0dan 100e kaç saatte şarj oluyor telefonunuz? Benim nerdeyse 3 saat sürüyor

Dostum telefonunuzun sarjini 20 nin altina dusurmeyin batarya asiri zarar goruyor nedeni de az guc kaldigindan cok daha fazla zorlaniyor

• quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar,

bendede aynı hocam bana biraz fazla geldi bu süre. artık yatmadan önce takıyorum sabaha kadar kalıyor şarjda umarım böyle zarar görmüyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: azatimus59

quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar,

Dostum telefonunuzun sarjini 20 nin altina dusurmeyin batarya asiri zarar goruyor nedeni de az guc kaldigindan cok daha fazla zorlaniyor

ilk defa sizden duydum hocam. Ben %5 de falan takıyorum

• Nereden uyduruyorsunuz böyle şeyleri hocam öyle bişey yok biraz araştırmanızı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.