Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ge3558

Dostum aynı sorun bendede var ama değişim yapamadım yani zamanım olmadı bilgilendirirsen sevinirim değişim mi yapıyorlar yoksa ekranımı değiştiriyorlar ?

Tamam hocam yarın öğle arası bir aksilik olmazsa Pupa'ya gideceğim umarım değişim olur ve hemen olur, sizide bilgilendiririm buradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Herkese merhaba. Ekranın sol tarafımda çizik ve toza benzer bişey var. Çizik mi toz mu nasıl ayırt edebiliriz ve dün telefonu alırken orda jelatini çıkardım ama jelatinsiz kullanmamak için hemen kutusuna koydum ve jelatin yaptırdım. Eğer çizikse o kutunun içinde çizilme ihtimali nedir. Hep düz tutmaya çalıştım. Eğer çizikse içerden değiştireceğim

Up
  • Arka planda herşey kapalı. Hem 3g hemde wifi kapalı bir anda böyle olmaya başladı bugün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 22 Aralık 2014; 23:59:32 >
  • iPhone 6 Plus 64GB Space Grey lie aranıza katıldım
  • Bosna hersekte i6 1750 lira.siz çok para veriyonuz :D
  • arkadaşlar birikmiş parası olanlar için şöyle bi fikir geldi aklıma 31 aralıkta gidin 10 tane iphone 6 alın 25 bin liraya 14 ocağa kadar forumdan 100-200 lira karla satın . zam gelirse tabi telefonlara en kötü 15 gün içinde şartsız alıyolar telefonları paranız garanti yani
  • kadirtas kullanıcısına yanıt
    iphone 6 :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın herkese sağlık uygulamasında koyduğum görüntüde 8309 rakamı neyi ifade ediyor anlayamadım bir bilginiz var mı?
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]
  • Kendi pil değerlerimin bir %2 ile gidişini gösteren bir de şu an ki durumunu gösteren ekran görüntüsünü yolluyorum, kullandığım uygulamalar açısından en fazla oynadığım ama en fazla da pil götüren uygulama world of tanks
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: sercanfx

Arkadaşlar, acil yardımınızı rica ederim. Max 10 günlük iPhone 6 silver 16 gb apple Türkiye garantili cihazım var, kulaklığı hiç kullanılmadı, ekran Kırılmaz cam var ve silikon kılıf ilk gün takıldı yani bir tane bile çizik yok

iPhone 6 plus almayı düşünüyorum. Sizce benim cihazımı ne Kadar'a satmalıyım?

2200-2250 gibi fiyattan verebilirsin..benimkide 64 luk 2500 den verip bende plus almayi dusunuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 23 Aralık 2014; 10:22:06 >
  • iPhone 6 pil performansı. Alalı bir hafta oluyor. Bana iyi gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MavericKFive -- 23 Aralık 2014; 11:02:00 >
  • sercanfx S kullanıcısına yanıt
    merhaba neden satmayı düşünüyorsunuz ekran mı küçük geldi bende plus mı alsam yoksa ip6 mı alsam diye kararsızım biraz . gerçi bir anımda S serisini bekle diyor ama:)
    bu arada bence telefonunuza telefoncular en fazla 2000 tl verir . kullanmak için arayanlar ise 2200 belki
  • arkadaslar bu iphonelerin ustunde jelatinmi var?? biz simidi jelatin ustune jelatinmi yapiyoruz:) yoksa sonydeki gibi ekrani korumak icin yapilan fabrikadyon jelatinmi :)

• Şu anki telefonumda normal sim kart kullanıyorum nano sim kart için kartı kesmekmi gerekiyor yoksa yeni bir simkartmı lazım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Iphone 6'da şarj rekoru olabilir mi bu?
    10 saat kullanım!
    Full 3G açık - parlaklık otomatik

iphone 5s varken 6 almak mantıksız diyenler için ne kadar acı bir tablo

• quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

Şu anki telefonumda normal sim kart kullanıyorum nano sim kart için kartı kesmekmi gerekiyor yoksa yeni bir simkartmı lazım ?

Oparatörünüze başvurup nano sim kart almanız gerekiyor.Kesme veya bakşa herhangi bir işlemle yapmadan tam uyum sağlıyor iphone 6 ve iphone 6 plus kolay gelsin.
  • quote:

Şu anki telefonumda normal sim kart kullanıyorum nano sim kart için kartı kesmekmi gerekiyor yoksa yeni bir simkartmı lazım ?

ben kendim kesmiştim.
    şablon burada.

burada da videosu var.

http://www.youtube.com/watch?v=j6T1Mygucak

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

arkadaslar bu iphonelerin ustunde jelatinmi var?? biz simidi jelatin ustune jelatinmi yapiyoruz:) yoksa sonydeki gibi ekrani korumak icin yapilan fabrikadyon jelatinmi :)

fabrikasyon...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

ben kendim kesmiştim.
    şablon burada.

burada da videosu var.

http://www.youtube.com/watch?v=j6T1Mygucak

Telefonu aldığım akşam nano sim karttan haberim yoktu. iPhone 4' ten kartı çıkarıp 6' ya takacağım derken bu durumdan dolayı sinir olmuştum. Bir gün daha bekleyemem dedim ve makasla sim karta giriştim şablonsuz falan. Allahtan nizami kesmişim sorun olmadı.

• arkadaşlar abd den arkadasım gelecek floridada yuzde 7 vergi yani
    iphone 6 64gb 800 dolar 1800 tl
    iphone 6 plus 64 gb 900 dolar 2080tl

denk geliyor
    yaklasık 600 700 tl daha ucuz garantisi yok heralde tr de ip garantisi gecerli oluyor mu ?

birde pasaportm dolu old icin 200 tl min kayıta vercegim değer mi sizce ne dersiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.