Şimdi Ara

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.208
Cevap
15
Favori
33.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı

Apple'ın dağıtım sıralamasında ülkemizi ikinci dalga ülkeler arasına alması ve Apple Türkiye'yi doğrudan ABD merkeze bağlaması meyvelerini verdi ve yeni iPhone modelleri için gecikmeyeceiz.

26 Eylül itibariyle iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri ülkemizde satışa sunulacak. Apple Store TR üzerinde belirlenen fiyatlar şöyle sıralanıyor:

16GB iPhone 6 - 2349TL

64GB iPhone 6 - 2649TL

128GB iPhone 6 - 2949TL

16GB iPhone 6 Plus - 2649TL

64GB iPhone 6 Plus - 2949TL

128GB iPhone 6 Plus - 3249TL

Bu fiyatlara taksit yapılmadığını hatırlatalım. Bu bakımdan ülkemiz tüketicilerinin banka kredisi veya operatör kampanyalarına yönelmesi kaçınılmaz olacaktır. Haliyle de toplam maliyeti yukarıdaki seviyelerin çok üzerine çıkacaktır.

iPhone 6 modelinde 4.7 inçlik 1334x750 piksel çözünürlükte ekran, A8 işlemci, M8 yardımcı işlemci, iOS 8 işletim sistemi, 8MP çözünürlükte yeni nesil iSight kamera şeklinde özellikler mevcut. 

iPhone 6 Plus modelinde ise 5.5 inçlik 1920x1080 piksel çözünürlükte ekran, A8 işlemci, M8 yardımcı işlemci, iOS 8 işletim sistemi, 8MP çözünürlükte yeni nesil iSight kamera şeklinde özellikler bulunuyor.

• Önsipariş henüz verilemiyor maalesef. Vatan Bilgisayar, Teknosa vb gibi firmalarla uğraşmamak için önsiparişler açıldığı anda vermek lazım.

http://store.apple.com/tr/buy-iphone/iphone6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 9 Eylül 2014; 22:55:50 >
  • Htc şimdi bunlardan görüp 3500'e falan çeker fiyatı, iyice uçtu bu telefoncular.

• fiyatlar çok fazla 32gb seçeneğide silindikten sonra insanın 16gb alasıda gelmez, ben almıycam bu sefer 4s devam
  • Verilmez o kadar. Abarttilar iyicene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone Plus iyide fiyat fena halde uçuk

• İncelemerde 2si1 de veya mobilitede m8 fiyatına göre fiyat performans cihazı olarak tanınıyordu 5 s

6+ ile Htc nin rekoru kırıldı.
  • 32GB neden kaldırılmış? Destan yazdı Apple bugün resmen.
  • Birşey sorucam, havale ile alınca 100 küsür tl indirim oluyor, havale ile daha önce alan oldumu ?

• "Bu fiyatlara taksit yapılmadığını hatırlatalım"
    Eskiden ülkem insanı "Ev - araba kredisi ödüyorum, durumum yok." bahanesiyle borç verirken temkinli davranır, önündeki masraflardan kaçınırdı . Artık yeni bir dönem başladı; böylece "Abi valla iPhone 6 kredisi ödüyorum, durumum yok." diyecek.

• Havale fiyatı daha ucuz olur tahmini 2270 ₺ civarı olur Apple store gelmeden önce Turkcell / Vatan benzeri yerlere 5s'in 2199 ₺'ye geldiğini düşünürsek pek bir fark yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu 16gb plus'ı 2650tl gördükçe bütün Amerika'yı sevgiyle anıyorum. Bune be şakamı araba fiyatına telefonmu olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

32GB neden kaldırılmış? Destan yazdı Apple bugün resmen.

64gb modeli yüksek fiyattan satmak için. Klasik küresel sömürü.

• Geçen sene iPhone 5S 32GB Apple Store TR üzerinden 2,300 TL küsüre almıştım. Pişşman değilim şuan gideri var hala 5S'in

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EinsteininTorunu -- 9 Eylül 2014; 23:02:06 >
  • fiyatlar coşmuş durumda ama güzel telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: General.

Şu 16gb plus'ı 2650tl gördükçe bütün Amerika'yı sevgiyle anıyorum. Bune be şakamı araba fiyatına telefonmu olur.

O fiyata gider m8 alırım hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı arttırıp abarttıkları yok. iPhone 5 ve 5s de bu fiyattan girmişti. Dikkat ederim arttırdıkları diyorum. Yani fiyat normal değil yine de. Cihaz pahalı ama geçen seneye göre fiyat değişmedi sadece. Apple için gayet normal bir durum. 6 ve 6 Plus arasındaki fiyat farkı da beklendiği gibi bence. Kısacası sevindirmedi ama şaşırtmadı da.

Bence asıl olay watch da. iPhone da yine radikal bir yenilik yok. Apple Watch baya güzel gözüküyor. tabi pil süresinden hiç bahsetmediler, en önemli konu bu bence. Bir de Türkiye satış fiyatı açıklanaydı iyiydi.

• 16 lık kaldırıp 32 lik konulsa ve bu fiyattan satılsa daha mantıklı olurdu.

Bu fiyatlara alacak olan var mıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: hksdejavu

Fiyatı arttırıp abarttıkları yok. iPhone 5 ve 5s de bu fiyattan girmişti. Dikkat ederim arttırdıkları diyorum. Yani fiyat normal değil yine de. Cihaz pahalı ama geçen seneye göre fiyat değişmedi sadece. Apple için gayet normal bir durum. 6 ve 6 Plus arasındaki fiyat farkı da beklendiği gibi bence. Kısacası sevindirmedi ama şaşırtmadı da.

Bence asıl olay watch da. iPhone da yine radikal bir yenilik yok. Apple Watch baya güzel gözüküyor. tabi pil süresinden hiç bahsetmediler, en önemli konu bu bence. Bir de Türkiye satış fiyatı açıklanaydı iyiydi.

5S 2150'den girdi, 5 zamanında Apple Store yoktu.
  • Arkadaşlar iPhone 6Plusla,iPhone 6'nın incelikleri aynı mı?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.