Şimdi Ara

GoldMaster HD-1060 PVR HD nasıldır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
3.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hd uydu alıcısı arayışındayım Goldmaster hd-1060 pvr hd nasıldır görüntü kalitesi iyi midir, kullananlardan destek bekliyorum.

Bu uydu alıcısını seçmemin nedeni çift modul girişi olması eğer 250 lira civarı önerebileceğiniz başka bir uydu alıcısı tavsiye ederseniz ona da açığım. Aradığım özellikler;

- D-Smart modul almayı düşünüyorum modul girişli olmalı (çift şart değil)

- B.is.s çözebilme

- Full hd destekli olması

- Kanal geçişleri hızlı olması

Bir de şunu merak ediyorum bu cihazı tüplü tvlerde de kullanabilirim sanırım değil mi? hd kanallar sd kalitesinde de olsa yine de açılıyor sanırım?

• Yok mu yardımcı olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • d 2 yıldırr modüllü D smart kullanıcısıyım. Daha önce modülü next tiger 2010hd alıcıda kulanıyordum.Görüntü kalitesi iyi idi ancak kanal geçişi çok yavaştı.Goldmaster 1050 düşünüyordum.300tl civarı idi.Sitedeki bazı arkadaşların da tavsiyeleriyle Jameson 3004hd aldım.150tl ya ben aldım.Daha ucuza alanlar da olmuştu.Modüllü ve dsmartla uyumlu.Kanal değişim hızı 2 saniye gibi.Görüntü kalitesi iyi.Pahalı bir şey istenirse Gigablue,xtrend,vuo gibi markalar var.Bence uydu alıcılarında da 4k,android,vb.bazı teknolojik değişiklikler üzerinde çalışılırken pahalı bir şey almaya gerek yok.Biss girişi çok kolay.Modül gerekmese Neta 6400 iyi ama modüllü değil.
  • salvadordali03 S kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de sizin gibi düşünüyorum çok özellikli olmasına gerek yok. Fakar d-smart için alacağımdan modüllü olması lazım. günlerdir araştırıyorum kararsız kaldım yoksa direk gidip d-smart makine mi alsam o zaman süper paket aylık 50 liraya geliyor
  • iyi akşamlar Arkadaşlar Goldmaster hd-1060 pvr hd cihazı bende almak istiyorum, kullananlardan destek bekliyorum. Ve GOLDMASTER 1050 FHD MEDIA PLAYER GOLDMASTER 1045 .... GOLDMASTER 1070 Modelleri de olabilir Kullananlardan rica ediyorum. ACİLLL Teşekkür ederim
  • Arkadaşlar uydu alıcısı platform cihazından çok daha iyidir. platform cihazlarında en basit kanal düzenleme bile yapamıyorsunuz.

Goldmaster 1060 modelini hepsidijital ve İstanbul bilişim firmalarında bulabiliyorsunuz bence kendilerine sormanıkzda fayda var. Özelliklerine bakınca eksi yönü yok.
  • Yaklaşık 2 yıldır d smart üyesiyim. Son zamanlarda d smartın kalitesizliğinden dolayı arayışa girdim ve goldmaster hd 1060 pvr alarak filbox modül ile kullanmaya başladım.
    Bir kere d smartın hd cihazına göre görüntü kalitesi çok daha iyi. Filbox sinema kanalları kesinlikle d smart sinema kanallarından bariz üstün hem film kalitesi olarak hem de hd yayın olarak. D smart resmen gazlıyor milleti bence hd cihazları tam bir fiyasko. Fazla bütçe ayıramayan, modüllü kullanım düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Tam bir f/p ürünü. İlerde d smart modülüde geçip hem filbox hem de d smartı aynı anda kullanmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tvsinema

Arkadaşlar hd uydu alıcısı arayışındayım Goldmaster hd-1060 pvr hd nasıldır görüntü kalitesi iyi midir, kullananlardan destek bekliyorum.

Bu uydu alıcısını seçmemin nedeni çift modul girişi olması eğer 250 lira civarı önerebileceğiniz başka bir uydu alıcısı tavsiye ederseniz ona da açığım. Aradığım özellikler;

- B.is.s çözebilme

Bir de şunu merak ediyorum bu cihazı tüplü tvlerde de kullanabilirim sanırım değil mi? hd kanallar sd kalitesinde de olsa yine de açılıyor sanırım?

Belirrtiğiniz cihazın işçilik kalitesi çok iyi
    o fiyat aralığındaki en iyi işçilik kalitesine sahip cihaz diyebilirim.

-Biss desetği var
    -Full hd
    -kanal geçişi hızı iyi

ancak cihazda SCART ÇIKIŞI MEVCUT DEĞİLDİR.

yeni cihazlarda artık scart çıkışı yavaş yavaş bırakılıyor. Ancak cihazın arkasında tos ve yuv çıkışları var tos çıkışından biri ucu tos bir ucu scart olan kabloyu kullanıp tüplü tv lerde izleyebilirsiniz.
    Yinede gerek hd görüntünün tadına varmanız için TV nizi Full hd destekleyen bir Tv ile değişrmeniz en güzelidir.

cihazın tanıtım videosu

https://www.youtube.com/watch?v=w_x7gwnvSso
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

quote:

Orijinalden alıntı: tvsinema

Arkadaşlar hd uydu alıcısı arayışındayım Goldmaster hd-1060 pvr hd nasıldır görüntü kalitesi iyi midir, kullananlardan destek bekliyorum.

- B.is.s çözebilme

Belirrtiğiniz cihazın işçilik kalitesi çok iyi
    o fiyat aralığındaki en iyi işçilik kalitesine sahip cihaz diyebilirim.

-Biss desetği var
    -Full hd
    -kanal geçişi hızı iyi

ancak cihazda SCART ÇIKIŞI MEVCUT DEĞİLDİR.

yeni cihazlarda artık scart çıkışı yavaş yavaş bırakılıyor. Ancak cihazın arkasında tos ve yuv çıkışları var tos çıkışından biri ucu tos bir ucu scart olan kabloyu kullanıp tüplü tv lerde izleyebilirsiniz.
    Yinede gerek hd görüntünün tadına varmanız için TV nizi Full hd destekleyen bir Tv ile değişrmeniz en güzelidir.

cihazın tanıtım videosu

https://www.youtube.com/watch?v=w_x7gwnvSso

Hocam goldmaster 1050 ile 1060 ı karşılaştırsak hangisini önerirsiniz filbox ve dsmart modul aynı anda sorunsuz ve hızlı çalışması bakımından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba

bu cihazda digiturk smart kart çalışır mı?
    evetse kanal sıralamasında değişiklik yapma imkanı olur mu?
    hayırsa digiturk smart kartı destekleyen, kanal sıralaması yapabildiğimiz ve aynı anda modül girişi de bulunan filbox-digiturk aynı anda kurulabilen bir cihaz icat oldu mu?

yardımcı olursanız sevinirim.
    teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 6 Kasım 2016; 0:19:32 >
  • bu cihaz dsmart ve tivibu modül yani 2 modülü aynı anda sorunsuz çalıştırıyor mu saygılar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.