Şimdi Ara

Asus Zenfon 5 mi Moto G mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım moto g de saf android güncelleme desteği aklımı çeliyo zenfonda ise 2 gb ram kamerası sizce hangisin almam daha iyi olur hangisini performansı daha iyidir.

• RAM aklını celmesin,performansına bak.Moto G onerim daha kusursuz ve stabil cihaz,nerdeyse tum agir oyunlari oynadim en ufak takilma yasamadim.Batarya olarak da önde.Tabi kamerası ufak geride.Tasarım olarsksa Zenfone önde sayılır.Son saydiklarim pek önemli değilse Moto G alin,emin ol pişman olnazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

RAM aklını celmesin,performansına bak.Moto G onerim daha kusursuz ve stabil cihaz,nerdeyse tum agir oyunlari oynadim en ufak takilma yasamadim.Batarya olarak da önde.Tabi kamerası ufak geride.Tasarım olarsksa Zenfone önde sayılır.Son saydiklarim pek önemli değilse Moto G alin,emin ol pişman olnazsin.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

RAM aklını celmesin,performansına bak.Moto G onerim daha kusursuz ve stabil cihaz,nerdeyse tum agir oyunlari oynadim en ufak takilma yasamadim.Batarya olarak da önde.Tabi kamerası ufak geride.Tasarım olarsksa Zenfone önde sayılır.Son saydiklarim pek önemli değilse Moto G alin,emin ol pişman olnazsin.

Bilgi için sagolasın moto g ye bakıcam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.