Şimdi Ara

AVEA BİLGİLERİN VAR DİYEREK TEHDİT ETTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 aydır avea faturalı abonesiyim ilk ay 48 TL olan fatura aynı paketlerle en son 73 TL olmuş müşteri hizmetlerini aradım.

Normalde geçen ay kesilmesi gereken zaten kendi uydurdukları kullanım bu aya atılmış ! ayrıca bedava sahur paketi hiç hesaba katılmamış.

Fatura bölümünden personele tam bunları anlatıyordum ki merak etmeyin kullanım bilgilerinizi görüyoruz hatta sizden daha fazlasını görüyoruz diyerek ima yoluyla kendince Tehdit etti.

Teknoloji devi AVEA nın bu personeli bedava Sahur paketi kullanımı elle teker teker topluyordu.Daha toplarken durmadan zaten az kullanım var sahur vakitleri(2den 6ya) diyordu en sonunda kapadım.

Bu personeli ve şikayetlerimi bildirdim 20 dakika sonra hayatımda hiç kullanmadığım Bimcell den mesaj geldi hiçbir hata yokmuş ..Bugün fatura kesilecek değişiklik yok. olay uzayacak belli ki.,,

Bu faturaya bu şekilde hiçbir ödeme yapmayacağım.

• Vodafone laf ederler ama Avea da boyle densiz insanlar cok,cayma bedeli falan maddi olarak sorun degilse operator degistir daha cok basin agrir senin,bimcell e bakan temsilcide ayridir avea elemanlari hizmet vermiyor, ayrica bimcell diye hat mi olur ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Vodafone laf ederler ama Avea da boyle densiz insanlar cok,cayma bedeli falan maddi olarak sorun degilse operator degistir daha cok basin agrir senin,bimcell e bakan temsilcide ayridir avea elemanlari hizmet vermiyor, ayrica bimcell diye hat mi olur ya.

uğraşıcam mecbur sonuçta fatura ödemeyince zaten uğraşılacak değişmezse.sahur paketi bile yeter btk ya şikayete.burda konu vardı sahur paketinin normal paketten gittiğine dair.

Bimcell ayrı biliyorum ben hiçbir şekilde bimcell ile muhattap olmadım nasıl olduysa cevabı bimcell verdi :)

Empati derler ya herşeyi geçtim ben personel olsam utanırım paket kullanımı elle hesaplamaya tamam bu ay % şu kadar indirim yaptık derim çıkarım işin içinden en fazla ne olur zaten devletin yani bizim vergilerimizle kurulan avea iflas mı eder ? bu birde tehdit ediyor :)

Bende korktum tabi şimdi girdiğim siteler aileme,yakınlarıma ifşa edilirse ne olur diye kaç gündür uyumuyorum :==)

• Merak etmeyin girdiğiniz siteleri göremezler.Sahur paketinden yeme olayı ise şöyle oluyordu.Diyelimki hattınızda başka internet paketiniz varsa sahur paketinden yemiyor, parayla aldığınız paketten yiyordu.O paket bitince ücretsiz sahur paketini kullanmaya başlıyordunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Merak etmeyin girdiğiniz siteleri göremezler.Sahur paketinden yeme olayı ise şöyle oluyordu.Diyelimki hattınızda başka internet paketiniz varsa sahur paketinden yemiyor, parayla aldığınız paketten yiyordu.O paket bitince ücretsiz sahur paketini kullanmaya başlıyordunuz.

neden o zaman tek tek hesaplanıyordu FATURA UZMANI Diğer paketim bitmemişti ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: headkoc

3 aydır avea faturalı abonesiyim ilk ay 48 TL olan fatura aynı paketlerle en son 73 TL olmuş müşteri hizmetlerini aradım.

Normalde geçen ay kesilmesi gereken zaten kendi uydurdukları kullanım bu aya atılmış ! ayrıca bedava sahur paketi hiç hesaba katılmamış.

Fatura bölümünden personele tam bunları anlatıyordum ki merak etmeyin kullanım bilgilerinizi görüyoruz hatta sizden daha fazlasını görüyoruz diyerek ima yoluyla kendince Tehdit etti.

Teknoloji devi AVEA nın bu personeli bedava Sahur paketi kullanımı elle teker teker topluyordu.Daha toplarken durmadan zaten az kullanım var sahur vakitleri(2den 6ya) diyordu en sonunda kapadım.

Bu personeli ve şikayetlerimi bildirdim 20 dakika sonra hayatımda hiç kullanmadığım Bimcell den mesaj geldi hiçbir hata yokmuş ..Bugün fatura kesilecek değişiklik yok. olay uzayacak belli ki.,,

Maalesef kesilmiş faturayı ödememe gibi bir durum söz konusu olmaz. Ödemediğiniz taktirde siz zarar görürsünüz.izleyeceğiniz yol önce faturayı ödeyin yasal bir duruma maruz kalmamak icra takip vs sebeplerden.
    İtirazınızı daha sonra yaparsınız şayet haklı taraf sizseniz ki öyle görünüyor, ödediğiniz fazla tutarı sonraki faturalarınızdan düşeceklerdir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• _RaSCaL_ kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkür ederim zaten ben avea ve diğer gsm yerinde olsam burdan arkadaşları işe alırım.Bayi olsun müşteri hizmetleri olsun donanım haber üyeleri kadar konulara hakim bilgi veren veren yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Merak etmeyin girdiğiniz siteleri göremezler.Sahur paketinden yeme olayı ise şöyle oluyordu.Diyelimki hattınızda başka internet paketiniz varsa sahur paketinden yemiyor, parayla aldığınız paketten yiyordu.O paket bitince ücretsiz sahur paketini kullanmaya başlıyordunuz.

yalnışınız var sahur paketi saat 2 den sonra devreye giriyor yani 2den önce bağlantı başlayıp 2 yi geçip devam ettiyse devam etmeyebilr ama 2 den sonra bağlantı kurulduysa sahurdan düşüyo bnm faturalıda öle yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: headkoc

3 aydır avea faturalı abonesiyim ilk ay 48 TL olan fatura aynı paketlerle en son 73 TL olmuş müşteri hizmetlerini aradım.

Merhaba,

Kontrol edilerek bilgi verilebilmesi için numaranızı iletmenizi rica ederiz.

Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.