Şimdi Ara

ipad air safari veya chrome'den ana menüye atıyor??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay önce ipad air aldım. safari veya chrome ikisinde de aynı sorunu yaşıyorum. internette gezinirken birkaç sekme açık. bazen yeni bir siteye girdiğimde birden tarayıcı kapanıp ana ekrana dönüyor. arka planda açık uygulama yok. girdiği site sadece bi haber sitesi olabiliyor. mesela facebook açık, ekşi sözlük açık ve ekstradan bi de haber61'i açıyorum bi linke tıklıyorum hooop ana ekrandayım. tekrar açıyorum chrome'u aynı siteye giriyorum aynı linke tıklıyorum, sorun yok açıyor. ama ilk başta neden tarayıcı kendini kapatıyor olabilir ki?

bu sorunu her zaman yapmıyor. zaman zaman oluyor ve hangi sitelerde olduğunu kestiremiyorum

• aynısı ben de de var uygulama cokuyor cok enderde olsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynısı bende de var ancak bende 15- 20 sekme açık bazen sayfayı büyütmek istediğimde de atıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacak bir şey yok hocam.

• Flashlı sitelerde yapıyor, sebebi senin tıkladığın linkin yerine başka birşey yükleniyor o esnada yukardan banner reklam vs , safari de şaşırıyor.chrome da olmuyor bu sorun..

• anladım sanırım flashlı site olayı doğru bazen chrome de deoluyor ama

• Bu cihazlara 1 gb ram yetmiyor, açın safaride 6-7 sekme her defasında yeniden yüklüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.