Şimdi Ara

ACİL YARDIM 3 TELEFON ARASINDA KALDIM.......!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SONY XPERİA M2,XPERİ SP, MOTO G ARASINDA KALDIM EN İDEAL HANGİSİ HERKES SP DİYOR AMA M2 GÜNCEL MOTO G İŞLEMÇİ VE FİYAT M2 SUYA TOZA KARŞI DAYANIKLILIGI İŞLEMCİ DE FENA DEGİL ACİL YARDIM ...............!!!!!!!!

OYUN +İNTERNET+MÜZİK VAZGEÇİLMEZİM

VEYA MAX 850 TL AŞMIYACAK BİR TELEFON ÖNERİRSENIZ İYİ OLUR

ZENFON 5 ŞARJ PEK İYİ DEGİL DİYE DUYDUM VE KAMERASI HOŞUMA GİTMEDİ
    MOTO G WİFİ+HAFIZASI+KAMERA => HAFIZA OTG VEYA 2 YILLIK GOOGLE 50 GB HAFIZA İLE İDRAE EDİLİR KAMERA DA NETLİGİ İYİ DİYEK AMA WİFİ AYRI BİR SORUN VE ŞARJI NASIL GİDİYOR BİLMİYORUM
    XPERİA M2 => PAHALI OLMAZI VE İŞLEMÇİSİ SP 1 KADEME DÜŞÜK OLMASI
    XPERİA SP => GÜNCELLME OLMAMASI KAMERASI M2 GÖRE BİR KADEME DÜŞÜK OLMASI VE M2 GİBİ SUYA TOZA DAYANIKLIK OLMAMASI

• ben olsam m2 alırdım hem şık hem güncelleme alır.
  • tavsiye eden yok mu ??? hangisi seçim acil
  • Oyun onemli ise zaten sp dahaustun bu acidan hem cpu hemde gpu olarak,ayrica m2 suya toza dayanikli degil m2 aqua ile karistirmis olabilirsniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m2 tek hatılısımı oluyor aqua ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelans67 -- 9 Eylül 2014; 10:12:01 >
  • güncel yorum ....
  • M2 donanım olarak daha zayıf fakat çözünürlüğü daha düşük fazla performans farkı olmaz. M2nin kamerasının Spden çok farkı yok. Güncelleme konusunu bilemem. Sony sonuçta ne yapacağı belli olmaz. Sp alırsan ileride rom atarak idare edebilirsin, tabi sorunsuz bulabilirsen. Moto G'nin kamerası hepsinden kötüdür ama güncellemeleri daha uzun alır.
    830 tlye Lumia 925 var bi bak derim. Kamera ve güncelleme konusu senin için önemli belli ki. Bu konuda 925 en iyisi. Oyun konusunda marketinde günde 10 farklı oyun deneyebileceğin kadar oyun yok. Ama hergün oynayabileceğin kaliteli oyunlar mevcut. Bi marketinin sitesine gir bak derim.
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    m2 tek hatılısımı oluyor aqua ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelans67

Tek cift bakmadim.suan m2aqua diye bir cihaz dunyanin hicbir ulkesinde yok fakat oyle bir cihaz cikacak tanitildi,muhtemeln yilbasinda buralarda olur eger Turkiyeye de gelecekse tabi her model her ulkeye gelmeyebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Tek cift bakmadim.suan m2aqua diye bir cihaz dunyanin hicbir ulkesinde yok fakat oyle bir cihaz cikacak tanitildi,muhtemeln yilbasinda buralarda olur eger Turkiyeye de gelecekse tabi her model her ulkeye gelmeyebiliyor.

Az biraz arastirin..

http://m.donanimhaber.com/haberler/Sonyden-suya-dayanikli-Xperia-M2-Aqua.htm

ÇOK TŞK EDERİM ... SONY XPERİA SP ALMAYA KARAR VERDİM AMA NERDE ALACAGAIM BİLMİYORUM
    +DİSBİTÖR GARANTİLİ
    +GÜVENİLİR (SAHTEKAR OLMAYA TEHŞİRLİ ÜRÜN SATMIYAN)

İNTERNET SİTESİ :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelans67 -- 9 Eylül 2014; 14:21:53 >
  • quote:

ÇOK TŞK EDERİM ... SONY XPERİA SP ALMAYA KARAR VERDİM AMA NERDE ALACAGAIM BİLMİYORUM
    +DİSBİTÖR GARANTİLİ
    +GÜVENİLİR (SAHTEKAR OLMAYA TEHŞİRLİ ÜRÜN SATMIYAN)

İNTERNET SİTESİ :)

Istanbulda isen yenibosna yada mecidiyekoy istanbul bilisimmagazaarinda gorerek elden alabilirsin ayrica perpada bizdeuygun.com un yeri var yine elden alabilirsin forumdan alan arkadaslar olmustu.

:S ne yazık Adana yaşıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelans67 -- 9 Eylül 2014; 14:37:06 >
  • Kesinlikle Sp almanı öneririm isteklerini sonuna kadar karşılar...
  • quote:

:S ne yazık Adana yaşıyorum :)

O zaman bizdeuygun.com a siparis ver istersen bir bak
    ORDA DELTA GARANTİLİ DİYOR İTHALATÇI GARANTİSİ GÜVENİLİR MI BİLMIYORUM FİYATI DA UYGUN 1 YILLIKDA CEPKASK YAPTIRIM
  • 4 ü de pişman etmez.
    Tasarımını beğendiğini al.
  • quote:

ORDA DELTA GARANTİLİ DİYOR İTHALATÇI GARANTİSİ GÜVENİLİR MI BİLMIYORUM FİYATI DA UYGUN 1 YILLIKDA CEPKASK YAPTIRIM

Delta paraleller icinde en iyilerden biri servis olarak

PEKİ TELEFON BOZULDU BEN NASIL GÖNDERECEM KARGO ÜCRETİ BENDEN Mİ ÇIKACAK
  • m2
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.