Şimdi Ara

beats tour 379tl apple online storeda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar acaba fiyatı yanlış girmiş olabilirler mi öyleyse alalım 1-2 tane d&r da falan 100 tl daha pahallı indirimli fiyat.
    Edit: hatta bütün beats ürünleri piyasanın ciddi seviye aşağısında bu geçici bi sürelik kampanya mıdır yoksa beatsi satın aldığı için türkiye fiyatlarında kırma mı yapmış apple?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Crumby -- 9 Eylül 2014; 1:02:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

evet arkadaşlar acaba fiyatı yanlış girmiş olabilirler mi öyleyse alalım 1-2 tane d&r da falan 100 tl daha pahallı indirimli fiyat.
    Edit: hatta bütün beats ürünleri piyasanın ciddi seviye aşağısında bu geçici bi sürelik kampanya mıdır yoksa beatsi satın aldığı için türkiye fiyatlarında kırma mı yapmış apple?

Anlaşılan siz geride kalmışsınız biraz uzun süredir fiyatlar böyle bende 2 adet beats pill xl bir adet beats tour ve 2 adette urbeats aldım fiyatlar böyle iken. Tour dan çok memnunum alın derim büyük gelişme var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurt dışından studio modelini aldım yanında hediye ettiler bunu burada hala 350 tl yazık çok yazık

bu arada eski modelini aldım
  • clocky C kullanıcısına yanıt
    ben yeni touru denedim ve bariz şekilde eskisini tercih ederim yenisinde sesler çok geride kalmış artık bastan bişey anlaşılmaz hale gelmiş bence kop kop olmayan parçalarda gerçekten sıkıyor. Ancak yüksek seslerde daha temiz ses veriyor bu da bir gerçek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.