Şimdi Ara

apple

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sizlere apple muhendislerinin ve teknisyenlerinin 20 gunluk bir sure içerisinde nasıl bir başarıya imza attıklarını anlatmak istedim.

malumunuz foruma destek mi kostek mi baslıklı bir yazı yazmıstım daha onceden ama okumayanlar için kısaca ozetleyim.

imac 20" 2,1 Ghz makinaya sahibim ve bazı problemlerden dolayı (iphoto, imovie ve digerleride dahil) yavrucagı bakım için apple a iade ettim. Apple soylediklerine gore bir suru testten ve denemeden sonra makinayı bana bugun iade ettiler.

sonuc mu mükemmel (!)

daha once acılan sistemim acılmaz bir durumda

Hdd yi bir turlu goremiyorum.

sistem dvdsi ile kurulum yapmak istedim ama bir sure bana direndi ve cd yi her defasında geri iade etti.

en sonunda basardım ve kuruluma basladım dili sectim ileri dedim ama bir saat kadar hdd aradı bulamadı.

şimdi bu teknisyenler bana makinada hicbir problem yok diye 110 euro karsılıgında makinayı bana iade etmişlerdi ama şimdi makinayı tekrar istiyorlar.

şimdi çelişkiye dustum ben yarın makinayı verecegim
    ama ya bana geri iade ettiklerinde makinanın ekranı da calısmazsa !

merak ettigim konu ben bu makinanın degistirilmesini talep edebilirmiyim.

bu konuda yardımlarınız ve onerileriniz nelerdir.

muhabbetle baki selam.

• tabiiki güzel kardeşm değiştirme şansın var...koskoca apple şirketi sen bence git de böyle böyle sizin yaptğnz bir problemi düzeltmek tekrar sizin işinizdir de vur biraz adamların suratına buraya yazdığın sorunları aynını onlarada söyle mutlaka olumlu olucaktr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.