Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
3.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un sürpriz yaparak duyurusunu gerçekleştirdiği Galaxy Note Edge, Galaxy Note 4'ün iddialı özelliklerini kavisli ekranı birleştirip yenilikçi bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. Peki bu telefon ne kadar iddialı, detaylar videomuzda.

• Anladığım kadarıyla kavisli ekranda işlem yapmak şuan kullanışlı değil zira parmakları büyük olanlar için zor olucaktır ve video'da gördüğüm kadarıyla erbi abide bazen başka fonksiyonlara geçerken ekran basmıyor veya işlevi gerçekleştirmiyor çok gerekli bişey değil LG G-Flex gibi farklı olmayı sevenler için değişik bir model olmuş.

• bu cihaz bu sene satılacak note4 olmalı ve başka model çıkmamalıydı bana göre.ayrıca ekran tek kenardan kavis yaptığı için alabildiğine asimetrik duruyor.benim gibi simetri takıntısı olan insanlar bu cihaza bakamaz bile.birde solaklar var.2 tarafı kavisli olsaydı mükemmel olurdu bence.ses ve power tuşlarıda tamamen sanal olabilirdi.... kısaca daha iyi olmalıydı.

• Yine akıllı telefon piyasasındaki devrimi samsung yapıyor.. Sonra apple'da neden kullanıcı sayımız artmıyor diye milyon dolar verip pazar araştırması yapar..

edit: şunu eklemeden yapamicam, LG G2 modeli ile alıştığımız ince çerçeve ve şık tasarımı artık yeni çıkan modellerde insanın gözü arıyor.. G2 ile yan yana koyarsanız tasarım olarak bu note 4'de dahil olmak üzere hepsi çok kaba duruyor. Bu kadar zor mu ince çerçeve kullanmak anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 8 Eylül 2014; 19:16:44 >
  • s805 var hala ara sıra takılıyor. windows takılmaz bu nası optimizasyon

• Canlı görmek lazım

• Note 2-veya 3 olanlar için pek te alınası durmuyor .

Lg'nin çıkarttığı telefon kavisli ise bu çeyrek kavisli ve pek kullanışlı gelmedi .

Erdi beyin telefonu beğenip beğenmemesi önemli değil "Zira" kendisi samsung ile özdeşleşmiş biri ...

ön inceleme için tessekürler .

• Plastik alaşım yine kendini belli ediyor.Az kalsın arka kapak kırılacaktı.O nasıl bir esneme öyle
  • 64 bit islemcinin ilk olarak samsung tarafindan kullanilmasi iyi mi oldu tartisilir. Snapdragons 810 cikana kadar 2k ekrana hic sicak bakamiyorum cunku kendi telefonumda 2k ekrandan tam bir verim saglayamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 4 Edge bana göre fazla üretilmeyecek ve Note 4'e göre fiyatı daha pahalı olacaktır. Samsung'un böyle yenilikleri denemesi çok iyi. Yazılım konusunda da büyük bir atılım bekliyoruz.

• Tutmaz.

• Farkli orjinal bir cihaz olmus.
    Yenilikci fikirden dolayi tebrik etmek lazim.

• Note Edge Left-Handed Edition bekliyoruz.
  • Simetrik olmadığı için bana çok kötü gözüktü bari diğer tarafı da yapsalardı

• Begendim, canli gormek lazim bir de. Gear S ile guzel kombin olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'
  • Bakalım Kaç TL'den girecek bize

• Sektörde farklılık yaratacaktır.Ayrıca DH yi bu jet hızındaki incelemeden ötürü tebrik etmek istiyorum.IFA bugün başlamıştı değilmi?Yoksa bitmişmiydi?
  • Çift tıklama özelliği sorun olmayacaksa getirsinler bu cihaza.

Yoksa buton olmamış.
  • Note Edge Türkiye'de satılmayacakmış. Bazı ülkelerde sınırlı sayıda.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.