Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
3.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsungun tek eksiği stabil çalışamaması ve fiyatı. Bu iki sorun düzeldiği an fırlayacak bence satışları

• bence kavisli ekran kulanımı kolaylasıtrıcak gibime geliyor
    ama denemeden bir şey demek için daha erken
  • Bence gayet hoş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlı görmeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkardığı her modeli TR ye getiren Samsung, wave den sonra beğendiğim tek telefon olan bunu işgüzarlıp yapıp getirmemezlik yapmaz inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş,amaçsız bir tasarım bence.kılıf falanda olmaz buna..beğenmedim ki ben tam bir note aşığıyımdır...

• Neden getirmiyorlar, teknolojik altyapıya uygun değil mi yoksa?
  • BU MARKA Değil kavisli ekran hologram yapsa ne yazar

• Canli gormenizde fayda var. Ayrica telefon cok fonksiyonel olmus.
    Sahsen ben Note serisini kullanan birisi olarak Note-4 yerine Edge almaya karar verdim..(Tabi Almanya'da satilirsa..)

Bu arada telefonun ekrani Note-3 ile kiyaslandiginda daha kisa fakat genislemesine daha genis.
    Ayrica sagdaki ekran oldukca kullanisli.. Ileride bu ekranin fonksiyonlari muhtemelen daha da artacaktir..
    Diger yandan multitask oldukca gelismis.. Fakat telefonda en cok karsilasilabilecek sorun bana gore kirilan ekranlar olacaktir..
    Ekranin tek tarafinin darbe bolgelerine denk gelmesi suphesiz buyuk bir dezavantaj. Hele ki bu telefonun ekraninin tamirinin kolay ve uygun olacagini düsünmüyorum.
    Bu yuzden sahsen telefon alirsam sigortalatmayi düsünüyorum..
    Ayrica yan taraflarin metala donmesine ragmen,yan tuslarin renk dokulmelerinin olabilecegini düsünüyorum..

Diger yandan yandaki ekrandan mesajlari bildirimleri cesitli mesajlari vs takip edebiliyor,filmleri ileri geri sarabiliyor, multitaski kontrol edebiliyorsunuz..

Bunlarda tadimlik resimler olsun..

Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'

• quote:

Orijinalden alıntı: vural07

boş,amaçsız bir tasarım bence.kılıf falanda olmaz buna..beğenmedim ki ben tam bir note aşığıyımdır...

Samsung CES 2013'te Flex teknolojisini tanitmisti. Tam aksine Cover konusunda daha yaratici bir sey olacak..

Samsung Galaxy Note Edge video ön inceleme 'Note 4'ün donanımı kavisli ekranla buluştu'

Resimdeki Cover'i kapadiginizda ekranin kenarindan Edge'in sagdaki cikintili ekrani ortaya cikiyor ve gelen bildirimleri goruyorsunuz..
    Bu arada resimdeki telefon Edge degil. 2013'te tanitimini yaptiklari bugunki Edge'in ilk denemeleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurQich -- 16 Eylül 2014; 2:32:54 >

• note 4 yerine bunu almak isterdim ama ülkemize gelmeyecekmiş ne yazıkki

• quote:

Orijinalden alıntı: Spielberg

Shiftdelete.net aracılığıyla kaç gün evvel izledim Edge tanitimini. Gerçekden çok geç kaldınız.

Kendin incelemiş olmayasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok gereksiz bi özellik olarak görüyorum
  • Türkiye' ye geliyor mu?

İnanılmaz güzel bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Türkiye' ye geliyor mu?

Metrocitye gelmiş inceledim 2799 tl fiyatı var

• quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

quote:

Türkiye' ye geliyor mu?

Fiyatı da inanılmazmış. :)
    Ama cihaz gerçekten çok şık. Şu Samsung' un TouchWiz sorunu olmasa alınası bir telefon.

• quote:

quote:

quote:

Türkiye' ye geliyor mu?

Ama cihaz gerçekten çok şık. Şu Samsung' un TouchWiz sorunu olmasa alınası bir telefon.

Siz sanırım eski yada düşük donanımlı samsunglarda kaldınız touchwiz diye bir sorun yok artık s5 ve note 4 yağ gibi akıyor bende şu an sony z2 var kısa bir süre iphone 6 plus kullandım ama touchwizin kolaylığını ve bazı kullanışlı özelliklerini falan arıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Türkiye' ye geliyor mu?

Siz sanırım eski yada düşük donanımlı samsunglarda kaldınız touchwiz diye bir sorun yok artık s5 ve note 4 yağ gibi akıyor bende şu an sony z2 var kısa bir süre iphone 6 plus kullandım ama touchwizin kolaylığını ve bazı kullanışlı özelliklerini falan arıyorum

Yüksek dediğiniz model olarak S5' i bile kasarken gördüm.
    Note serisi iyi o yönden.
    Yine de korkuyorum

• Dun optimum media markt inceleme sansim oldu ve karisik bir cihaz.Kendim s3 kullaniyorum.Touchwizz arayuz kasmalari devam ediyordu.Note4 olsun bu olsun gezerken dolasirken cok fazla goz yoruluyor ve bunaliyorum.

• Hani iphone'un yeni bir modeli cikmadan once hayali tasarimlar yapilip "boyle cikacak soyle cikacak" diye modelleri vardi ya, o da bu hayali tasarimlardan biriydi ve gercek olmus.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.