Şimdi Ara

Samsung Galaxy s2 arıza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s2 telefonum kapandı .. şarjı var açılmıyor. şarja taktım ilk çıkmıyodu şimdi batarya işareti çıkıyo kapanıyo sonra yine çıkıyo kapanıyo .. sorun nedir acaba çözümü nedir. teşekkürler şimdiden
    (farklı pilde denedim, şarj aleti de denedim)

• Dostum Bende Karşılaştım Bu Sorunla Bataryayı kağıtla sıkıştır şarj et olmuyorsa yazılımsaldır download mode almaya çalış bi şekil yada başka bi batarya dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierenys

Dostum Bende Karşılaştım Bu Sorunla Bataryayı kağıtla sıkıştır şarj et olmuyorsa yazılımsaldır download mode almaya çalış bi şekil yada başka bi batarya dene.

kardeşim başka batarya denedim olmadı aynı sorun.. pil tam oturuyo .. dediğim gibi pil dolar gibi yükleme işareti çıkıyo kapanıyo sonra tekrar aynı .. tık yok telefonda
  • alican0796 kullanıcısına yanıt
    Gereken testi yapmışsınız hocam artık yapacak bişey yok mecbur tamire gidecek. Anakart arızası görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mocle

Gereken testi yapmışsınız hocam artık yapacak bişey yok mecbur tamire gidecek. Anakart arızası görünüyor.

tamir ettirdim power devresinde sıvı temas olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican0796 -- 24 Eylül 2014; 9:25:06 >
  • e telefonlar çıktı ama s2 hala güzel bir telefon ya Sorunu çözdüğünüze sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: YardımSeverr

e telefonlar çıktı ama s2 hala güzel bir telefon ya Sorunu çözdüğünüze sevindim

aynen öyle şimdilik hala en güzel telefonlardan biri tasarım açısından mesela .. teşekkür ederim :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.