Şimdi Ara

ADSL abonelik iptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
56.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar ben adsl imi iptal ettirmek istiyorum .Bunun için dilekce vermem yetiyor mu ve hemen iptal oluyormu yoksa ay sonundamı iptal ediyorlar .Bide ilk aboneligimide verdigim port tahsis ucretini geri alıyormuyum yoksa hic kullanamadıgım adslin kerizlik hediyesi olarak telekoma mı bırakmak zorunda kalicam ?

• Bu sualleri oturduğunuz yerdeki TT'a sormanız lazım. Biz burada ne kadar havanda su döversek dövelim siz eninde sonunda TT'a gidip bir dilekçe vereceksiniz :)

Saygılar..
  • gidiyorsun ve bir dilekçeyle iptal ettiriyorsun, gayet basit. kullan(ama)dığın gün kadar parayı da ödüyorsun elbette
  • Gideceksin dilekçeni vereceksin orada kaç gün kullandığını tespit edecekler o ay içinde ona göre sana fatura çıkartacaklar gidip vezneye ödeyeceksin. Vezneden aldığın dekontu alıp dilekçeyi verdiğin yere gideceksin onlar onaylayıp kapatacaklar. Ayrıca port ücretini vermezler. Alırlar ama sen kapattırdığın zaman vermezler.
  • Dilekçe yazıcaksın...
    Telekom şubesine vereceksin...
  • peki arkadaşlar asıl soru şu

baştan 2ay bedavaydı 2 yıllık sözleşmeli adsl aboneliğinde bu bedava verdikleri hizmetin karşılığını aboneliği kapatırken talep ederlermi acaba.??
    bu soruya cevap veren yok asıl soru bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmut1

peki arkadaşlar asıl soru şu

baştan 2ay bedavaydı 2 yıllık sözleşmeli adsl aboneliğinde bu bedava verdikleri hizmetin karşılığını aboneliği kapatırken talep ederlermi acaba.??

2 yıllık sözleşmeyi iptal ettirince ," kablolu modem parası + ay bedava ücreti - kablosuz modem ve 1 ay bedava ücreti - 3 ay bedava kulanım ücreti " hangi kampanyayı seçtiysen onun değeri kadar parayı peşin olarak sizden alıyorlar.

Bunun hakkında bir topic açıp , elimdeki sözleşme kağıtlarını tarayıp buraya koymuştum fakat bir kere giren olmadı o topice. Ararsanız bulursunuz sözleşmenin bir kopyasını.

• quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orjinalden alıntı: ahmut1

peki arkadaşlar asıl soru şu

2 yıllık sözleşmeyi iptal ettirince ," kablolu modem parası + ay bedava ücreti - kablosuz modem ve 1 ay bedava ücreti - 3 ay bedava kulanım ücreti " hangi kampanyayı seçtiysen onun değeri kadar parayı peşin olarak sizden alıyorlar.

Bunun hakkında bir topic açıp , elimdeki sözleşme kağıtlarını tarayıp buraya koymuştum fakat bir kere giren olmadı o topice. Ararsanız bulursunuz sözleşmenin bir kopyasını.

cevabı burada işte aldığın her beleş şeyin parasını peşin ödüyosun

• Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim tayinim çıktı gidiyorum.Bugün hem telefon hem de ADSL aboneliğimi iptal ettirecektim ama abone işleriyle ilgili şahıs gelmeyince bizim iş yattı, ve pazar günü memlekete gitmem gerekiyor.Memleketten de kapattırabilir miyim?
  • ? Telefonla iptal ettirebilinir mi ?
  • Varya ttnetle ugraşamıcam arkadşlarım turkonette gectiler şuan yeni alt yapısını hazılamakta ayrıca süper hızlı saki 1mb 4 mb hızında calışıyo görmeniz lazım süper ayrıca ttnet gibi 300 mb indir onu 500 mb yapmıyo bu yüzden cok cektim ttnet ttnet yakında söner cünkü türko net 2009'da anlaşma imzalarsa 10 mb internet hizmeti sunacak ve adamlarda ttnet gibi a tipi lisans var yani anlıcanız bende iptal edip türko nete gecicem
    ayrıca 2mb sınırsız 55 ytl sitesine girip bi bakın inanmassanız turk.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huewin -- 15 Aralık 2008; 3:03:23 >
  • İptal ettirmek icin gidilcek yer ana yerleri mi yoksa basvuru noktalarından direk iptal ediliyor mu ayrıca sadece dilekce gerekiyorsa hat sahibinin imzası alındıktan sonra rahatca basvurulabilir mi? [babama ait ama calıstıgından dolayı gidecegini sanmıyorum o dilekce yazsa imzalasa götürsem olur mu? yada başka biri götürse :?: ]
  • ben de adres değiştircm

Adsl ve telefonu ikisini de iptal etcem

Tecrübesi olan var mı?

fazladan bişiler kesmesinler bilgilendirirseniz sevinirim...
  • .....................
  • quote:

Orjinalden alıntı: St Batuhan

İptal ettirmek icin gidilcek yer ana yerleri mi yoksa basvuru noktalarından direk iptal ediliyor mu ayrıca sadece dilekce gerekiyorsa hat sahibinin imzası alındıktan sonra rahatca basvurulabilir mi? [babama ait ama calıstıgından dolayı gidecegini sanmıyorum o dilekce yazsa imzalasa götürsem olur mu? yada başka biri götürse :?: ]

Arkadaşlar bu sorunun cevabını bilen varsa bi el uzatabilirmi?
    Ben Türknet e geçmeyi düşünüyorum ama aynı sorun bende de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrackerTurk -- 5 Ocak 2009; 16:46:26 >
  • Ben yarın iptl edecem

herhangi bir telekom bayisinden iptal edebilirsin dediler ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.