Şimdi Ara

League of Legends 2014 Dünya Şampiyonası ANA KONU | ŞAMPİYON SSW (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.275
Cevap
16
Favori
90.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bualix

Ulan SK vs TSM macını kaçırdık Tekrarını izlemeye değermi ? Çekişmeli bir maç olmadıysa hiç boşa vakit harcamaya gerek yok.

Kacmaz zevkli macti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WystRoupzt

quote:

Orijinalden alıntı: LoL Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: WystRoupzt

quote:

Orijinalden alıntı: hepinet

Dün de dediğim gibi svenskren kendi salaklığından ceza almasaydı çok daha farklı bir b grubu izleyecektik

+1 sk çıkabilirdi gruptan hak ediyorlardı sonuna kadar direnip oynuyorlar

TPA'yı iki kere yenseler bile royal clubtan gelem banko 2 lose var(royal sk için fazla güçlü) TSM'i devirebileceklerini pek sanmıyorum.

benim anlamadığım royal nasıl bu kadar güçlü geçen sene o kadar güçlü olduklarını hatırlamıyorum bu sene takımda değişiklik filan oldu sanırım ya da yabancılara göre iyi oynuyorlar insec filan op zaten

Merhaba, royal club geçen senenin FİNALİSTİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrbatu -- 21 Eylül 2014; 19:45:09 >

• AHQ kazanır umarım.
  • Sağlam maç oldu izlemeye değer.
  • DP = Double Peneration
  • son durum ne ahq hala savunuyor mu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: junkie-

son durum ne ahq hala savunuyor mu :)

edg kazandı

• Westdoor güzel oynadı fakat bot lane'de jinx'e farm yaptırmadılar.Braum, lucian ikilisi.
  • Çok iyi maçtı izlerken ben gerildim
  • bu mac normalde yarin oynanmayacakmiydi

• park pasıça iyi oldu egolarını tatmin etmişlerdir
  • Temsilcimizin bu grupta maç kazanmayı oyuna ortak olma ihtimali olan bir karşılaşma bile yoktu. AHQ bize uzak gelse bize EDG'e nasıl dayandıklarını gördük EDG dediğimiz takımda bu herkesin hayran kaldığı SHR'yi eze eze yenebiliyorsa DP'nin elinden hiç bir şey gelmez tabi ki. En azından bir dünya şampiyonasında kendi takımımızı gördük bir takımı gönülden destekledik. Kazanan belli deniliyor ama samsung'un iki takımı ve royal arasında büyük bir yarış olacak bence. Umarım samsunglar birbirlerini eler ve finalde farklı ülkelerden iki takımı izleriz. Go LOL Go...
  • asiruhh1903 kullanıcısına yanıt

6 maç kaybedip dönecekleri belliydi zaten de, oyun kalitesi daha yüksek olur diye bekliyordu herkes. İlk maçta tek ward atmadan oynadılar, sonraki maçlarda da bir ton yapılmayacak hata yaptılar. Deneyim oldu en azından, burdaki turnuvalarda falan da eskisi gibi dünyanın en muhteşem takımı gibi davranmayı da bırakırlar, oyunlarını geliştirirler artık. Atalarımız boşuna demiyor el yumruğu yemeyen kendininkini balyoz zannedermiş diye.

• DP çok korkuyor vurmadan kaçıyo abi buneya dalmadan damage yiyo
  • Her zaman dedim hala da diyicem dp çöp takım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metja

Temsilcimizin bu grupta maç kazanmayı oyuna ortak olma ihtimali olan bir karşılaşma bile yoktu. AHQ bize uzak gelse bize EDG'e nasıl dayandıklarını gördük EDG dediğimiz takımda bu herkesin hayran kaldığı SHR'yi eze eze yenebiliyorsa DP'nin elinden hiç bir şey gelmez tabi ki. En azından bir dünya şampiyonasında kendi takımımızı gördük bir takımı gönülden destekledik. Kazanan belli deniliyor ama samsung'un iki takımı ve royal arasında büyük bir yarış olacak bence. Umarım samsunglar birbirlerini eler ve finalde farklı ülkelerden iki takımı izleriz. Go LOL Go...

EDG yi tanımıyor kimse ezik takım gibi görüyorlar ama LPL'de OMG, Invictus gibi takımlara karşı 3-0 lık hezimete uğratmış bir takım. ADC leri NaMei dünyanın sayılı adclerinden sayılıyor hatta çoğu pro oyuncuya göre.Çoğu kişi tanımıyor diye güçsüz geliyor herkese

• Nashquil kullanıcısına yanıt
    belliydi zaten diyorsun hocamda bazıları 3-4 galibiyet bekliyordu gerçekleri söyledikçe eksiledir beni katılıyorum sana aynı şekilde fakat ben yinede 3-5 sene geçsede türk serverinın en iyi takımının uzakdogululardan win almasını zor görüyorum adamlar aşmış zaten iş olarak yapıyorlar bunu sadece şu wildcart saçmalıgı kaldırılıp yerine daha düzgün bi eşleştirme sistemi getirilip güçleri daha eşit olan takımların yarışması gerektiğini düşünüyorum inşallah kendini geliştirip giderlerde destekleriz hepimiz ama az oyundan anlayanlar wildcarttaki rakipleri görmüştür neyse bu rezillik bu senelik :)
  • DP yunan takımıydı demi arkadaşlar ?
  • Tw de tecavuz var

• Go

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.