Şimdi Ara

Burger King'in yeni patates fabrikası yalanı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
3.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hayatımda hiç yemedim inşallah yemem de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaynatayaSelam

Az önce burger king yedim patateslerinde hiç bir fark yok.Bu tamamen ''herkes 1 kere merak edip denese yine parayı kırarız'' düşüncesi.Denemeyin yemeyin de zaten bir şeye benzediği yok

yapma dostum

farkı yok demek için sana bayat patates vermeleri lazım.

bugün yeni patatesleri denedim

ve burger king'i genel olarak sevmeyen biri olarak yazıyorum bu mesajımı.

Patateste resmen uçurum atlamışlar eskilere göre.

herşeyden önce piyasada ki EN ÇITIR çubuk patates olmuş bir kere. Ye ye dur.

Mc donalds ile lezzet kıyaslaması yaparsam Mc bir tık lezzet olarak daha önde bana göre ama burger king süper çıtır patates yapmış.

devamlı önceden pişirilmiş köfte kullandıkları için sevmem BK'yı, bugün dedim kıza lütfen bekletilmiş olmasın taze yapın steak house'u ve öyle güzel bir burger hazırladı ki

son 10 siparişimde yediğim 2. güzel burger king menüsüdür.

sulu ve süper lezzetli bir steak hosue köftesi karşımda idi.

keşke hep böyle olsa AMA BK kalitesi şubeden şubeye dağlar kadar fark ediyor.

Burger King'in yeni patates fabrikası yalanı!

Burger King'in yeni patates fabrikası yalanı!

• gayet farklılık var
    sana dandikleri kakalamışlar
  • threth canım cekti mutlumusun eksiliyorum
  • hala burgerking'den yiyen var
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Koskoca Burger King herkes bir kere yesin de gelirimiz artsın mı diyecek

şahsen sırf patetes için gittim kanki galiba kapitalizmin kölesi oldum

Kapitalizm değil kapitolizm bu knk primci bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    HEY YAVRUM HEY ADAMLAR OYLE DUNYA MARKASI OLUYOR ZATEN..BUNA EKSTRA TURK 3 KAĞITÇILIĞINADA EKLEYEBİLİRSİN BİZİM ESNAF BAZI KONULARDA YAHUDİLERİ ARATMAZ..
  • Beyler ben KKTC'deyim bilmiyorum sizde ki "YENİ" patateslerin tadını ama eskisini çok iyi biliyorum aynı bizdeki gibi çok güzeldiler hatta o son reklamda hayret ettim hangi insan bu tadı beğenmez diye, mcdonalds ile aynıydı tadı süperdi 2 kg olsa yerdim o derece.

Sonra bizim kktc deki burgerin patatesleri aşırı derecede tatsız olmaya başladı aynı o reklamdaki hakaretleri hak ediyordu resmen, telefon açtım burger city e sordum gelen patateslere ne oldu diye tatsız çok kötü acayip olmuş dedim, bize gelen son "YENİ" dedikleri patatesleri veriyoruz dediler, şok oldum! Dedim eskisinden daha güzel olacağına beş beter olmuş, evde yaptığımı bile beğenmiyorum fazla bu dedim ondanda kötü olmuş..

Türkiye'de de durum buysa, ya o reklam yalan uydurma firma saçmalamış ya da sizin ağzınızın tadı başka...

burger citye

not: menu söylemedim direkt burger yollayın dedim.
    not2: gitti o güzelim patatesler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 2 Ekim 2014; 20:24:09 >

• ankara aydinlik evlerdeki burgerde yedim fark var arkadaslar patatesler daha kuru citir olmus kendinden tuzlu geliyor artik ustunde yapismis vaziyette daha guzel bu patates olayini bilmiyoken gittim denemistim

• Treth kullanıcısına yanıt
    hocam 17 liraya 2li big king extra yeniyor, ne 25-30'u, o kadar olsa herkes iskender yerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

hocam 17 liraya 2li big king extra yeniyor, ne 25-30'u, o kadar olsa herkes iskender yerdi.

O benim için ön atıştırmanın başlangıcı olur ancak.
  • ellerindeki eski patatesleri bitiriyolar, bazen ikisinden karisik veriyorlar. milleti niye kandirsinlar?

• Değişen şubeler var ama mesel İstanbul'da bir şubeden söyledim, yeni patatesin paketinde geldi ama içinde bildiğimiz eski iğrenç patatesi vardı.

Burger'dan yemiyorum kaliteyi bozduklarından beri ama geçen gün mecbur geldim pek param yoktu ucuz bir şey söyleyeyim dedim ve her zamanki gibi pişman oldum buz gibi yedim tadıda iğrençti.
  • Ben yediğime gayette değişmişti, Bursa Nilüfer istasyonunun oradaki şubede yemiştim 1 hafta önce falan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.