Şimdi Ara

SAMSUNG S5 MİNİ Mİ HTC ONE MİNİ 2 Mİ (M8 MİNİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce hangisini almalıyım şimdi s5 mini de ritim dendörü s health parmak izi gibi güzel özelikle var su geçirmiyo pil çıkarılıyo ama htc nin de kalitesini ve tasarımı çok hoşuma gidiyor kamerası olun sağlamlığı olsun iki telefonla kaldım ablama alıcam o da ikisinin arasında kaldı hangisi daha iyi hangisi almaya değer veya başka alternatif var mı 4.5 inch i geçmesin istiyorum küçük olsun istiyorum napmalıyım hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim eksisi artısıyla yazarmısınız yapacaklarım internete girmek oyun pek oynamam telefonu kurcalarım foto çekerim selfie bildiğiniz üzere sağlam olsun isterim bir düşmeye kırılmasın yanı vs bunun gibi şeyler

• bu arada htc nin pili çıkmıyor bu pil ilerde sıkıntı çıkarırmı
  • bütçe ne kadar ? bence ikisinede bakma sony xperia z1 compact var. bir bak derim. bunlar z1 compact ın yanında soluk kalır.
  • Butce 1300. Lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G2 32 GB almak daha mantıklı
  • g2 bunlardan ustun fkat ılla mını boylardan ıstıyorsan hepsınden ustun olan z1compact onerırım,hem donanım gucu hemde tasarım olarak cok daha cazıp
  • G2 oldukca buyuk kucuk istiyorum z1 compactta 1450 lira butcem 1300 o yuzden bu ikisinin arasinda kalsdim hangisi alayim ama ailemde bu ikisinden birini istiyor o yonden ikisinden hangisini alayim

• Daha cevap verecek yokmu hangisini alayim

• bu fiyat segmentinde snapdragon 800 le g2 makbuldür.
  • Evet bende g2 alirdim ama ablam buyuk telefon kullanmiyor o yonden 4.5 inch i gecmeyen tellere bakiyorum bu ikisi arasinda kaldim ikisinden birini alacagim alternatifleri dusunmuyorum bu ikisinden biri hangisini alayim bu arada internetten teledon alirsam taksit oluyormu yapan bi yer vatmi mini 2 veya s5 mini alacagim

• S5 minide mali 400 gpu var s3 deki ile ayni alinmaz

• Telefonun ekranının küçük olması demek telefonun boyutunun küçük olması anlamına gelmiyor. Mesela 4.7 inch ekran boyutuna sahip bir markanın telefonu ile 5.2 inch ekran boyutuna sahip başka bir markanın telefonu aynı hacimde yer kaplıyor. Bunu da dikkate alın.
  • Cevap yokmu soruma cevap alamadim htc mi alayim samsung mu alayim

• quote:

Orijinalden alıntı: mamign

Cevap yokmu soruma cevap alamadim htc mi alayim samsung mu alayim

Arkadaşım paranın değeri varsa ve psikolojin bozulsun istemiyorsan Z1C al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes boyle soyluyor acaba ne icin aciklarmisiniz
  • One mini 2 alırdım.

• Z1 Compact

• Minilerden uzak dur, lg g2 al bence

• Merhaba , almak istediğin HTC One Mini 2 nin boyutu , LG G2 ile neredeyse aynı. Ufak bir telefon bakıyorsan İphone 5c, Sony Xperia ZC1 ya da Samsung galaxy S5 mini seçenekleri mevcut. Bir de Sony Xperia ZR var 2 GB ramli ona da bakabilirsin fiyatı biraz daha makul.

Aşağıdaki linkte One Mini 2 ile LG G2 nin karşılaştırılması mevcut:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5543&idPhone2=6345

Bu da S5 mini ile Xperia ZR :

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Sony-Xperia-ZR-vs-Samsung-Galaxy-S5-mini

• Bence htc one mini 2 al nedenmi s5 mini deki olan özellikler günlük hayatında kullanacağın özellikler değil.Mesala nabız ölçer çok kullanmassın.Htc one mini 2 de metal kasa daha sağlam çabuk kırılmaz hızlı akıcı ana sayfası var.Oyun oynamak istersin rahatça oynarsın bütün oyunları.İnternette daha rahat gezersin.Fotoğrafları çok güzel çekiyor (M8) den bile daha iyi.Benim arkadaşımda var s5 mini hiç menun değil.Bence (M8) mini al.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.