Şimdi Ara

ANKASTRE SET TAVSİYESİ.TERMİKEL Mİ? SİMFER Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
17.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    YENİ EVLENECEОİM.EVİMİZ İÇİN ANKASTRE FIRIN SETİ ALACAОIM.CAM OLAN SETLERDEN TERMİKEL VE SİMFER ARASINDA KALDIK.
    KULLANAN,BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?
    SATICILARIN YORUMLARI YANILTABİLİYOR.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM YARDIMLARINIZ İÇİN.

• Merhaba,

Termikel, Simfer ben bunlara Ferre yide katıyorum. Münhasır markaları saymazsak Bosch , arçelik gibi .. üretici bu firmalar Türkiye de. Ferre de en iyileri diyebilirim. Çünkü fabrikasında sadece kendi grubundaki ürünleri üretiyor. Kimi yazın vantilatör, kışın soba üretiyor. Ben Ferre yi tavsiye ederim. Hele İstanbuldaysanız, ürünleri birçok mağaza da canlı görebilirsiniz. Birçok sitede satılıyor. Aşağıda da bizim duyurduğumuz bir kampanya var. Hayırlı akşamlar.

https://www.facebook.com/pages/Kampanyac%C4%B1lar/1450189181921280

Kampanyacılar bir bağlantı paylaştı.

HodriPazar.com da
    Ferre Ankastre Setler 699 TL ve 9 Taksit Avantajıyla kampanyamızı paylaşan herkese kargo hediye

Ferre Ankastre Set-3 İstanbul FMC 600 + 1140 CE + BE6 - LDG
    www.hodripazar.com
    Hodri Pazar, İndirim , Kampanya , Marka , Moda , Güneş Gözlüğü , Beyaz Eşya , Ankastre , Ankastre Set , Ocak , Oyuncak , Kırtasiye , Bilgisayar , Tablet , OEM Bilgisayar ,
     ANKASTRE SET TAVSİYESİ.TERMİKEL Mİ? SİMFER Mİ?

• Termikel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende çok araştırdım. Şuan en iyi F/P aşağıdaki sette.

Siemens HB331S2T
    Siemens LC40655
    Siemens EC645PB80E
    Siemens Cam çekmeceli modül.

1700 fiyat aldım ben.

Termikel ve simfer ile ilgili çok fazla şikayet var. Bence iyi düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuketici06 -- 23 Eylül 2014; 15:25:54 >
  • Ben Termikel aldım 3 lü Set'ini ürün fiyatına göre gayet iyi. Servis kurulumu rezalet. Davlumbaz'ı söküp terazisini alıp ben taktık tekrardan.
  • termikel almayın kesinlikle tavsiye etmek.garanti servis rezalet. ürünü alalı 8 ay oldu küflenme var 1 ay içinde olsaydı değiştirirdik sende art niyet var gibi cevaplar verip benden para talep ettiler.servis deseniz zaten rezalet...çin malı alın bu markayı almayın
  • simfer akraban beyaz eşya zuccacıyeci simfer tavsıyem
  • forumda bir arkadaş termikel fırının pişirmesi ile ilgili sorun yaşadığını ve servisin de yardımcı olmadığını yazmıştı. termikeli eledim o yüzden. satış sonrası adam gibi davranan birilerinden almak lazım bu tür şeyleri .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.