Şimdi Ara

fujitsu lifebook a512-300 i3 3110m laptop 849tl-75 tl maxipuan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
3
Favori
1.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün indirime girdi diğer sitelere göre çok uygun. Ram takviyesiyle iyi iş görür.

http://www.hepsiburada.com/liste/fujitsu-lifebook-a512-300-intel-core-i3-3110m-24ghz-2gb-320gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd601104&categoryId=98&SKU=BD601104

Diğer siteler de
    http://m.bilio.com/laptop-c3100/fujitsu/a512-300-p165853445/

N11 1000 tl.

Avantajix vs unutmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pahalı bence. Pentium 2020m işlemcili, 4gb ramli olanlar performans olarak bundan daha iyidir. 2gb ram az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Pahalı bence. Pentium 2020m işlemcili, 4gb ramli olanlar performans olarak bundan daha iyidir. 2gb ram az.

i3 3.nesil islemci var dostum,senin dedigin islemciyi yer bu cihaz,4 gb ram takviye edilip kullanilabilir fiyat cok sicak degil tabi ki
  • Yok mu kullanan?
  • Bende takip ediyordum.4 gb kingston ram ile toplamda 6 gb rami olur. Oda 100 tl gibi fiyatı var.950 ye gelir fiyat. 50 tllik birşey daha alırsam 150 tl çekte gelir.Ama ekran kartı harici değil.Benim gibi oyun oynamayanlar için uygun gibi.Su anda bu fiyata daha iyisini bulamadım.Bulan varsa makbule geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Bende takip ediyordum.4 gb kingston ram ile toplamda 6 gb rami olur. Oda 100 tl gibi fiyatı var.950 ye gelir fiyat. 50 tllik birşey daha alırsam 150 tl çekte gelir.Ama ekran kartı harici değil.Benim gibi oyun oynamayanlar için uygun gibi.Su anda bu fiyata daha iyisini bulamadım.Bulan varsa makbule geçer.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-x551ca-i3-3217u-4gb-500gb-15-6-w8-126806497

Bir de buna bakin isterseniz bugun gozume carpmisti cok sicak degil ama cekle felan alinabilir gg % 10 gelmisse hesabiniza

• fatmucu kullanıcısına yanıt
    U işlemcili
  • fatmucu kullanıcısına yanıt
    Win8 ve asus olması artı ama islemciden kaybediyor. Fujitsu ram ile bana 850 ye gelir.(opet world card puan ile) yanindada 150 çek . Sanki fujitsu daha avantajlı gibi.Yine de teşekkürler öneriniz için.

• radiko1 R kullanıcısına yanıt
    USB3.0 yok , şu an artık hemen herkeste usb3.0 diskler var , eziyet 1
    Ram 2gb , en az 4 gb ram demek 125 TL masraf demek
    veeeee FREEDOS , tam bir kermekeş
    hdd desen milattan kaldığı belli ,son 2 yıllık pc lerin diskleri bile 500GB

bunu seni sayende alan kişinin hakkına girdin resmen , yanıltıyorsun işe yaramaz bir makinayı paylaşarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

USB3.0 yok , şu an artık hemen herkeste usb3.0 diskler var , eziyet 1
    Ram 2gb , en az 4 gb ram demek 125 TL masraf demek
    veeeee FREEDOS , tam bir kermekeş
    hdd desen milattan kaldığı belli ,son 2 yıllık pc lerin diskleri bile 500GB

bunu seni sayende alan kişinin hakkına girdin resmen , yanıltıyorsun işe yaramaz bir makinayı paylaşarak

ayrıca fujitsunun bu ürünün ekranı parlak dahası fujitsu bu makineye hoparlör koymamış o kadar dandik ki hoparlörler bunu anlatmaya kelimeler yetmez sesi çıkmıyor bir dolarlık hoparlör takmış kesin
  • Fujitsu ürünleri diğerlerine göre pahali. Şu an piyasaya göre uygun diye paylaştım.

Yoksa para olsa bunu alın derdim.

http://www.pcdepo.com/fujitsu-lifebook-u904-black-silver-ultrabook

Yada bunu

http://www.pcdepo.com/fujitsu-marka-dizustu-bilgisayar-pc/fujitsu-lifebook-e733-qm77-dizustu-bilgisayar

Ayrıca herkesin irade ve seçim özgürlüğü var. Zorlayan yok. Bu yukardaki alet yerine

Bu yukaridaki sıfır cihaz yerine gider bunu alırdım ama
    http://www.sanalpazar.com/Fujitsu-Lifebook-S760-I5-m520-13.3__isp30228036

Ram eksikligi ve usb3.0 eksikliğinden dolayı o parayi haketmiyor .

Uygun fiyatli süper bir laptop denk gelse zaten kimse kaçırmaz. Bi ofis işleri olmasaydı artık tabletler her isi görüyor ama el mahkum.
    Yoksa bence şu an laptop fiyatları hiç uygun değil .
    nasıl bu nasıl satış azlığına rağmen hala kampanya vs yok hayret ediyorum.

• kendim bilgisayarci olmasam burdaki bazi yorumlara bakar almazdim belkide mis gibi cihazi... 825 liraya hbden aldim(i3 3110m li versiyonu), cihazin tek kotu yani hoparlorlerinin cok dandik olmasi. onun disinda milletin tonla para doktugu bir cok markanin kasasindan cok daha saglam bir makine.

ekran mat, kasa taş gibi, islemci gayet yeterli (oyun zaten oynanmayacak) en onemlisi bakimi, tamiri, yukseltmesi cok kolay bir cihaz. dell (kendi laptopum) ve asus gibi sakin ha sokulmesin diye cihaz yapmamis adamlar. yillardir hp nin business serisi laptopunu (is yerinde) kullanirim bu alette ayni hissi verdi bana kapak disinda. sozun ozu bu paraya oyun oynamayacak olan varsa alsin, gidipde diger markalarin uyduruk plastiklerine, u islemcilerine, ram slotu dahi olmayan anakarta lehimli belleklerine para vermeyin.

• suicide kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.....
  • 4 gb ram ile 950 tlye aldim.Gecen kampanyadan.1000 e tamamladim.150 cek.100 de opet world kart puani ile 850 tlye aldim.150 cekte cabasi.Alicak olanlar icin kacirmayin diyorum.Yanina yaklasan yok.Tabi oyun oynayanlar uzak dursun.Gerci bu fiyatada oyun bilgisayari bulan paylassin.

• suicide kullanıcısına yanıt
    Yıllardır HP Bussiness serisini iş yerinde senelerce nasıl kullanabildiniz?
    En sorunlu marka bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 1 Ekim 2014; 21:36:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Yıllardır HP Bussiness serisini iş yerinde senelerce nasıl kullanabildiniz?
    En sorunlu marka bana göre.

modeli şuan aklımda değil, 4-5 senelik bir makine ve hala daha taş gibi açıkçası. belki yeni serilerinde sorun vardır malum her şeyin yenisi dandik artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.