Şimdi Ara

Donanımlı uygun fiyatlı otomatik 35 000 tl lik Tavsiye Araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar 35 000 tl civarında bir araç almak istiyorum.Ama aşağıdaki özelliklere göre tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

kesinlikle olmasını istediğim özellikler
    +Otomatik vites
    +Hız sabitleyici
    +klima
    +Yol bilgisayarı
    +1,3 motor ve aşağısı (vergi avantajı için)
    +2009 ve üstü
    +100 000 km altı
    +az yakan

bunlar dışında dizel yada Benzinli (az yakması şartıyla) yada lpg fark etmez.
    hergün 35 km yol git gel yapıyorum toplam 70 km yarısı şehir içi yarısı şehir dışı ilçeden ile gidiyorum

bu özellikte segment farketmez 2 kişilik bir aile için araç tavsiyelerinizi bekliyorum yardım eden tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

• Micra yi anlatmissin sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • micra yakıt tüketimi fabrika verisine yakın mı nekadar acaba bir bilginiz var mı
  • Yokmu tavsiyesi olacak arkadaş konu güncel

• Sizin için en uygun, otomatik vitesi en sağlam.geniş araç jazz derim.Hem modeli de yüksek olur.Bir de colt var.Onada bakın.C sınıfıda önerebilirdim ama onlarda sizin kriterlerinize göre bakınca temiz araç çıkmıyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-jazz-2011-model-otomatik-lpgli-yakit-cimrisi-kacamaz-178933024/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-cizgiden-otomatik-vites-2012-model-colt..elegance-177831309/detay

• Suzuki swift .
  • Hocam jetta 1.6 comfortline alip binebilirsiniz 2006-2007 model tupe uyumlu 102 bg olanindan km olarakta genelde 100-130k arasinda bulabilirsiniz.sehir ici 25-26 sehir disi 21-22 krs yakar fazla gitmez ama aile arabasidir donanim olarak agazina kadar doludur bir donem babam kullanmisti ordan hatirladigim kadariyla guzel aracti.motoru hitler motor diyolar genelde sorunsuzdur 600 bin bu motora cerezdir.

Vakti zamaninda 2008 senesinde almistik beyazindan bi tane iki sene bindik sattik ozel sebeplerden dolayi ama yolda giderken guven hissi verirdi yolu guzel tutardi

Saygilarimla

• eğer otomatik istiyorsanız ben olsam öncelikle Honda ya bakardım. ancak dizeli daha yeni çıktı. benzinli city veya jazz mesela. lpg ye de uyumlu. zira otomatikte Honda nın methini baya duydum. bir yakınım kısa süre öncesine kadar otomatik civic kullanıyordu ve arabasına aşıktı. mazda ve mitsubishi otomatik kullanıcılarının da araçlarından memnun olduğunu birkaç forumda okumuştum. tesadüf mü bilemem ama sanırım Japon lar bu konuda uzman. Jetta 102 bg de iyi bir seçim olabilir. ancak DSG hakkında kötü tecrübesi olanlar var. tabi kimin nasıl kullandığıyla alakalı da olabilir. kul yapısı sonuçta. ben dizel fiesta manuel kullanıcısıyım. yıl sonu gibi bende yeni bir araba bakıcam. dizel iyi güzel az yakıyor, vs ama artık sessizlik istiyorum. 2,5 yıldır kullanıyorum 50.000 km yaptım (şu an 143.000 de) Allah a şükür daha arıza lambasının nerede olduğunu bilmiyorum. bakımı dışında çok şükür servise gitmedim ama gürültüsü özellikle şehir içinde bazen çekilmez olabiliyor. 1.2 Leon bakıcam. manuel düşünürseniz şiddetle tavsiye ederim.

• Cevaplarınız için tşk.Jettayı araştırdım lpg ile yakıt iyi duruyor ama araç büyük ve dsg ile ilgili çok şikayetler okudum forumlarda.mitsubishi space star sizce nasıl yada daha başka önerileriniz varmı

• Seat ibiza 1.2tsi dsg.

• pm
  • Hocam mk5 kasanin 2006 2008 uretimlerinde iki cesit otomatik vites kullanildi birincisi tiptronik :tork konvektorlu bir sanzuman evladiyeliktir sanzuman yagi eksik olmazsa bozulmaz

ikincisi 6 ileri islak dsg buda bu motor kombinasyonunda sorunsuz calisiyor dsgnin bozulma nedeni asiri isinmadir kuruda sogutacak bisey yok ondan bozuluyo bu sanzumanda yag var sogutmayi yag yapiyor sikinti kolay kolay vermez.sanzumandada isinmayi tork yapar tork ne kadar fazla 7 ileri 250 torka kadar dayaniyo ustundensanzuman hemen bozuluyo 6 ileri 400 torka kadar dayaniyo 2000 tdi 320 torklu sanzumanda senelerdir sorunsuz kullaniliyo 1.6 102 bg olan motorun torku 170 bu yuzden iki sanzumanda sorunsuzdur bu motorda

Saygilarimla

• Cevaplarınız için tşk arkadaşlar konu güncel tavsiyesi olan arkadaşlardan tavsiyye bekliyoum

• lancer veya mazda 3 derim. saydığınız tüm özellikler var..
  • Forumda konusu da vardı, sadece istediklerinizden hız sabitleyici yok, araç Mitsubishi Space Star

güvenlik, ve atmosferik sorun çıkarmayacak motor, yine çift kavramaya göre sorunsuz cvt var

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96048381&p=1

• cruze full olanı
  • cevaplar için teşekkürler micra ve jetta ikisi aklıma yattı gibi ama birisi sıfıra yakın olacak birisi 2006 olacak micra bayan aracı gibi ondan biraz uzağım ama jettada eski olacak başka tavsiye varmı arkadaşlar
  • sizin ihtiyacınız büyük araba. uzun yol micra'yla falan zor çekilir.
    http://ahmetgti.blogspot.com.tr/2014/09/modern-otomobiller-gunumuz-otomobilleri.html
    yazımı okuyun ama avensis öneririm. yakıt olarak lpg kullandığınız sürece küçük arabalarla aynı yakar. (tecrübeyle sabit)
  • quote:

Orijinalden alıntı: igny

micra yakıt tüketimi fabrika verisine yakın mı nekadar acaba bir bilginiz var mı

Eşimle beraber micra tekna Cvt kullanıyoruz yakıt kesinlikle çok iyi ama kullanmasını bilen için. Tatlı gazla 2000 devri hiç geçmeden 100 km ye kAdar hızlananiliyorsun Buda düşük yakıt tüketimi sağlıyor. Uzun yolda Ankara Bursa arası 3 kere gittim geldim 90 km sabit hızlA 4.0 lt tüketiyor sehir içinde ise Bursa gibi yokuş bir yerde bile 7 yakıyor. Donanım olarak araç çok iyi boyum 1''81 İnan baş mesafesi 5'20 den daha iyi.içi ferah ,frenleri güzel ,direksiyon şık ve tepkileri güzel, şanzıman çok konforlu, performans olarak 1,2 3silindir araç için çok iyi bence. Eksileri ,konsolun çoğu sert plastik, ve kliması zayıf geldi bunun dışında alınası bir araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selim82 -- 27 Eylül 2014; 10:46:12 >

• Micra şehir içi 7 lt biraz fazla geldi sankişuan firstam 5-6 lt yakıyor bundan fazlası arabayı değiştirdiğime pişman eder gibime geliyo . Peki micra yeni kasalara lpg takılıyormu taktıran varsa şehir içi kaç lt yakıyor paylaşırsanız sevinirim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.