Şimdi Ara

fotoğraf için yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar canon 600d foto makinam var ailecek fotoğraflarımızı çıkarmak için yazıcı arıyorum konu hkında bilgim yok en uygun yazıcı hangisi olur lazerlerle çıkarılıyo mu kaç para çıkar cebimizden

• yardııım :(
  • ertuurul E kullanıcısına yanıt
    Canon'da Fotoğraf studyolarını bile tatmin edecek şekilde hesaplı ve kaliteli değişik alternatifler var.
    İhtiyaca (a3, a4, yazıcı+tarayıcı veya sadece yazıcı gibi) ve kullanım tarzına göre (sürekli besleme veya dolabilen kartuş) bir tercihiniz varsa belirtin, yardımcı olmaya çalışayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OCP Türkiye -- 8 Eylül 2014; 22:36:31 >
  • OCP Türkiye kullanıcısına yanıt
    MG5550 almayı düşünüyorum acaba tatminkar sonuçlar alır mıyım fotolarda ? 2PL sanırım püskürtme kafası, acaba bu yazıcı için muadil mürekkepler tıkanma sorunu yapmadan kullanılabiliyor değil mi ? 150 TL ile başladım 200 TL yaptım üst sınırımı nette mg5550 yi 230 TL ye kadar buldum özellikleri de uygun geldi. Başka alternatif ne olabilir. Çift kartuşlu e514 müydü o vardı sanırım ama sanki tek tek kartuş olması daha avantajlı gibi geliyor.
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    5 veya 6 kartuşlu bir alternatifi bütçenize göre yapın. 5550 için 230 tl iyi bir fiyat.
    Dolabilen kartuş seti ve muadil mürekkep konusunda sıkıntı yok.

edit : Yanlış anlama için özür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OCP Türkiye -- 8 Eylül 2014; 23:51:24 >
    maksat fotoğraf baskısı ise en sizin için en uygun model CANON İP7250 olacaktır.
    tek fonksiyonludur, sadece baskı yapar ama fotoğraf baskısı üst kalitedir, wifisi mevcut, printable cd/dvd'lere direk baskı yapabilirsiniz başkada bir numarası yok.
    ama en önemli husus baskı maliyetinizi çok çok aşağılara çekebileceğiniz dolan kartuşları mevcuttur. artık dolan kartuşu olan makine bulmak zorlaştı bu sistem bitmeyen kartuş sisteminden çok daha sorunsuzdur. zira arada hortum tank falan yoktur. orj kartuş ebatlarında tıpası olan, şeffaf, oto reset özellikli kartuşlardır bunlar devamlı olarak doldurup kullanabilirsiniz.

linkteki ürün 5 adet dolan kartuş ve 5x100 ml mürekkepli settir.
    http://www.sanalpazar.com/Canon-Pgi-550-Cli-551-Dolan-Kartus-Murekkepli-Set-5renk__isp29656907

• peki bu yazıcıda bir kartuş ort. kaç a4 fotoğraf çıkarırız
  • ocp türkiye Bana sadece fotoğraf çıkarmak için uygun fiyatlı kartuş dolumuda ekonomik bi yazıcı önerebilirmisiniz konu hakkında gerçekten bi bilgim yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertuurul -- 9 Eylül 2014; 1:05:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertuurul

peki bu yazıcıda bir kartuş ort. kaç a4 fotoğraf çıkarırız

bir dolumla aşağı yukarı 70-80 civarı A4 fotoğraf baskısı yaparsınız tahminimce, kartuş bitince rahatlıkla kendiniz doldurup yeniden baskıya devam edebilirsiniz. dolum diyince gözünüzde büyütmeyin bu kartuşlar zaten doldurulsunda kullanılsın diye yapılan şeyler, tıpaları var ve şeffaflar bir kereye mahsus bunları temin edip sonrasında sadece bittikçe temin etmeniz icap edecek olan mürekkepten başka masraf kalmaz size.
    ben genede uğraşmak istemem orjinal kullanırım derseniz canonun herhangi bir cihazından uzak durun. alın bir epson L800 hazır tanklarıyla 400 A4 fotoğraf baskısı verir. 180-200 TL aralığında bir o kadar baskılık orj. mürekkep alır kullanırsınız.
    erdem baskı malzeme'nin söylediği gibi fotoğraf basmak için IP 7250 en uygun fiyatlı cihazdır. Profesyonel fotoğrafçılar bile sonuçtan gayet memnunlar.
    Sürekli besleme sistemiyle doldur boşalt yapmadan sorunsuz çalışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

MG5550 almayı düşünüyorum acaba tatminkar sonuçlar alır mıyım fotolarda ? 2PL sanırım püskürtme kafası, acaba bu yazıcı için muadil mürekkepler tıkanma sorunu yapmadan kullanılabiliyor değil mi ? 150 TL ile başladım 200 TL yaptım üst sınırımı nette mg5550 yi 230 TL ye kadar buldum özellikleri de uygun geldi. Başka alternatif ne olabilir. Çift kartuşlu e514 müydü o vardı sanırım ama sanki tek tek kartuş olması daha avantajlı gibi geliyor.

Merhabalar Canon PIXMA MG5550'i araştırıyorum da 230 tl fiyat acaba neredeydi? Baya uygun 1 ay da çok zam gelmemiştir sanırım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.