Şimdi Ara

Kliksa tüm Notebook ve tabletlerde %20 indirim. Garanti İnternet subesinden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
10
Favori
16.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilden girdim foruma, araştırdım göremedim konuyu. Açılmış ise silinebilir.

Kliksa.com’dan tüm notebook ve tabletlerde %20 indirim!
    Link:http://www.garanti.com.tr/tr/kampanya/2014/eylul/kliksa_internet_subesi_kampanyasi.page

Kampanya Detayları

8-14 Eylül tarihleri arasında İnternet Şubesi’ne giriş yapanlar Kliksa.com’dan yapacakları notebook ve tablet alışverişlerinde %20 indirim kazanıyor.
    Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 21 Eylül 2014 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
    Kampanya, kliksa.com içerisinde yer alan tüm Notebook ve Tablet ürünlerinde geçerlidir.
    Kampanya kodları, İnternet Şubesi'ne giriş yapanlara 15 Eylül tarihine kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
    Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
    İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
    Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir.
    Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhasanx -- 8 Eylül 2014; 14:11:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• belli ürünler kaldırılmış fiyatlar şişirilmiş
  • 1199 a n11 de lenovo g510 i5 4gb

Kliksa da 1500 1400 bu nasıl mağaza ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @2101

1199 a n11 de lenovo g510 i5 4gb

Kliksa da 1500 1400 bu nasıl mağaza ya

niye oyle diyonki kliksa iyi magaza (yersen :) )
  • Arkadaşlar şimdi tam araştırmadım ama Samsung Galaxy Tab s T700 modeli Hepsiburada da 999tl ve burada da aynı fiyat. Bu indirim geçerli olursa çok iyi bir rakam değil midir?

• kod alabilen var mı bana gelmedi henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rescue

kod alabilen var mı bana gelmedi henüz.

basvurduk ayın 15. kadar yuklenecek dıye bılgı geldi.
  • Bu garanti surekli %10 %20 indirim veriyo ama daha isime yarayan olmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock_starr -- 8 Eylül 2014; 15:29:14 >
  • Mesaj olarak mı geldi. İnternet şubesine girdim biryerden başvuru falan yapmam gerekiyor muydu.
  • Eğer bu indirim tüm modellerde geçerli ise gerçekten sıcak fırsat.
    Örneğin
    http://www.kliksa.com/urun/dell-inspiron-5537-intel-core-i5-4200u-notebook-g20w81c-/980002779
    Bu ürün sitede 1549 TL.
    Bu da akakçe fiyatı:
    http://www.akakce.com/bilgisayar-dizustu/en-ucuz-dell-inspiron-5537-g20w81c-notebook-fiyati,2252545.html

1.549-%20=1.239 TL Bir de world ile ödeme yapılırsa +50TL wp gelir.
    Daha başka ne istersiniz.

• Ben de kısa bir göz gezdirdim siteye bazı modeller piyasayla hemen hemen aynı fiyatta. İndirimle piyasadan çok daha aşağıya mal edilebilir. Kodlar geldiğinde daha iyi anlaşılır olay.
  • %20 iyi bir oran,girdik ama kod gelmedi.Bazı modeller kodla alınabilir gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğim gibi tab s çok uyguna gelir ama kod gelmeden hiç bir anlamı yok. Kod geldiğinde fiyatları fırlatırlar yada garanti kampanyasının dahil olduğu ürünler diye ayrı bir liste açarlar, olur biter.

• bonus kartla taksite böldüğünde fiyat zaten neredeyse normal satış fiyatına geliyor.
  • Aynen öyle.Kampanya bazı şişirilmiş ürünlerle sınırlı olacaktır.

Bu kampanyaların kendisi birer ürün zaten;)

Umarım yanılıyoruzdur bende laptop almalıyım ve tamamen ziyan görüyorum verlilen parayı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rescue

Mesaj olarak mı geldi. İnternet şubesine girdim biryerden başvuru falan yapmam gerekiyor muydu.

Arkadasım sizide yanılttım kusura bakmayın.

işgüzar bi aptalın yuzunden sizlere yanlış bilgi verdim.

Basvuru sonunda herhangi bir bilgi gelmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Eğer bu indirim tüm modellerde geçerli ise gerçekten sıcak fırsat.
    Örneğin
    http://www.kliksa.com/urun/dell-inspiron-5537-intel-core-i5-4200u-notebook-g20w81c-/980002779
    Bu ürün sitede 1549 TL.
    Bu da akakçe fiyatı:
    http://www.akakce.com/bilgisayar-dizustu/en-ucuz-dell-inspiron-5537-g20w81c-notebook-fiyati,2252545.html

1.549-%20=1.239 TL Bir de world ile ödeme yapılırsa +50TL wp gelir.
    Daha başka ne istersiniz.

Hocam indirim uygulanmasi icin bonus ile odeme yapmak gerekmiyor mu.o zaman world puan alinmaz.odemede bonus zorunlulugu yoksa garanti niye boyle birsey yapiyor.bilmedigim icin soruyorum

• Kliksa %20 indirim kodunu nereden alacaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebelyus

Kliksa %20 indirim kodunu nereden alacaz?

garanti internet şubesinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

quote:

Orijinalden alıntı: Rebelyus

Kliksa %20 indirim kodunu nereden alacaz?

garanti internet şubesinden

giriş yaptım kod filan vermedi :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.