Şimdi Ara

Kliksa tüm Notebook ve tabletlerde %20 indirim. Garanti İnternet subesinden (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
10
Favori
16.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garanti, kafana kliksa kadar taş düşsün. Bir kuponu yollayamadın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, benim bilgisayarım da geldi ugün. Yalnız içinden türkçe kullanma kılavuzu falan çıkmadı. Bir de ekran kenarlarında jelatin yoktu. Sizinki nasıldı acaba?
  • http://www.kliksa.com/urun/toshiba-satellite-l50-a-1d0-intel-core-i7-4700mq-notebook/901915516

2000 tl ye gelir, açık ara piyasa fiyatının çok altında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladetor

quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bisiklet almayı düşünüyorum. n11, hepsiburada vb.kuponla ucuza getirmek istiyorum.

Elinde sağlam kupon , çek vs olan varsa %20 lik kliksa kodu ile takas yapabilirim.

Bankadan gelen kod mesaji. Bu şekilde takas edebilecek var mi

n11 in kampanyasıyla bisiklet işini hallettim..

kodu çek,kupon satış bölümünden 40 TL ye bile satan var.

gerçekten ihtiyacı olana ücretsiz vereceğim.

kod dinoooo arkadaşımıza verilmiştir. umarım işini görür.ve bizedua eder.

Sizin gibilerden Allah razı olsun iyi ki varsınız arkadaş dua ederim bilmiyorum ama kodu bana vermişsiniz kadar sevindim Allah gönlünüzün muradını versin.

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. ALLAH (c.c.) razı olsun.

başka olsa da versek, hatta garanti kullanan arkadaşlarıma da sordum size göndermek üzere.

fakat onlara da gelmemiş.

bana gelen mesajda 09 eylülde internet şubesine giriş yaptığınızdan dolayı kod kazandınız şeklindeydi. sanırım kodun herkese gelmeme sebebi; tarih noktasından kaynaklanmakta.

Valla bende 9 Eylülde hem cepten hem bilgisayardan girdim ama hala ses seda yok. Valla kafam atıyor, ara garantıyı kapat kartı falan sonra git başka bir yerden al. Bir kampanyayı da milleti sinir etmeden halledin ya. Sabahtan beri Garanti dışında bir ton yerden mesaj geldi.

• Banada gelmedi mesaj 2 gün oldu uyuyo garanti

• 8 eylul'den beri kod gelecek diye bekliyoruz. Artik, birsey alacagimdan degil de bankanin ne zaman donecegini kontrol ediyorum.

• Bana gelen giden kod olmadi

• Kliksa'ya uyuz oldum kimseye tavsiye etmiyorum ama, heves edip bir şey almak için kod bekleyen arkadaslara da haksizlik yapmayayım. su an mobildeyim pc'ye gectigimde kodu gelmeyen arkadaslara yardimci olacağım.

• ihtiyacı olan sölesin bn bi iş yerindekilere söleyim zibille kod bulurum size

sizde şu macbook lar işe yarar mı bi sölermisiniz biraz bilgisayar konusunda sıkıntılıyımda
  • SnnOzcn kullanıcısına yanıt
    kardeş http://www.n11.com/lenovo-z510-59413189-i7-4702mq-8g-2gvga-1tb8g-ssd-P26831983 burda n11 yüzde11 kupon dağıtıyor an sayfada(55 tl indirim sağlıyor) + 111 bonus veya 111 tl cardfinans kampanyası devam ediyor+ sitede gezerken anında 30 tl şipşak indirim yansıyor bıraz beklemenız lazım . bununla daha uyguna gelıyor n11 den yınede hesabınızı yapın tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 11 Eylül 2014; 20:12:42 >
  • 650 liraya satılan 16 GB ipad olmuş 750 lira. Aklım almıyor benim milleti niye böyle saf yerine koyuyorlar? %20 yerine %10 de ne olacak. Niye fiyat yükseltiyorsun ki?
  • 15 Eylül'den sonra hangi karta gelir acaba sıra arkadaşlar ya da bu kodlar bitesiye kadar yapmazlar mı ? Şişime olduğu için fiyatlarda çoktan ucuza gelmiyor n11 kuponları ile aynı fiyata gelir. Ben o yüzden bekleyeceğim eğer kodu kullanmayacak olursam aranızdan ihtiyacı olan birine veririm ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyadan aldığım Lenovo z510 bugün elime ulaştı.
    Çok iyi denk geldi bu ..

• Hala bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Öyle tesadüf ki; alacağım ürünün stoğu bitti, kodum geldi. Şans, kısmet demek ki... Birkaç gün bekleyeceğim, ürün stoğa girmezse kodu ihtiyacı olan bir arkadaşa veririm.

Anlaşılan benim alacağım ürününde stoğunun bitmesini bekliyorlar.

• 2 gün önce bi yakınıma notebook alim dedim 929 TL sepete ekledim neyse 1 saat sonra geldi kart bilgilerini girip alacakken 1049 olmuş

Özetle indirim falan yok.

Media Markt ı geçti klikSA tam SA lara yakışır bir kampanya oldu bu.. Ticaretin tekelleri kendi çalıyor kendi oynuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headkoc -- 12 Eylül 2014; 13:04:02 >
  • İndirim gayet güzeldi arkadaşlar, belli ürünlerde hakikaten piyasanın altına düşüyordu fiyatlar mesela ben ipad air aldım normalde 1040 ile 1070 lira arası değişiyor 16gb wifi ben aldım 850 liraya,200 lira tasarruf yapmış oldum zaten alacaktım. Aslında amacım ipad mini retina almaktı ama baktım tükenmiş,air'a yöneldim iyi de yapmışım targus kılıf ile 900 liraya geldi toplam. Daha ne olsun :). Biraz daha bekleseydim muhtemelen bir kaç güne dolar iyice fırlayacaktı ondan sonra 1060 lirayı bile mumla arar vaziyete gelecektim.
  • cep şubesine girdim garantinin gap.com.tr hediye çeki verdi
    internet şubesinemi girmem lazım aceba...
  • Sizin adınıza seviniyorum ama 8inden beri kod gelmemesine deli oluyorum. Nasıl bir mantıkla kod dağıtılıyor?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.