Şimdi Ara

16 GB MİCRO SD 19 TL ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://m.gittigidiyor.com/urun/122799769

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• almayı düşünüyorum, alınır mı ?
  • alınır neden alınmasın benim şahsi fikrim toshiba ile kingston dışındaki sd lere içim kaynamıyor 2 -3 tl fark ödeyip onlara yöneldim. :) bir kaç sallamasyonla n11 de dahada uyguna geliyor şuanda.
  • sıcak mı arkadaşlar ona göre almayı düşünüyorum ... class 10 olması cezbediyor açıkcası ama bu tarz kartları genelde bu seviyede gördüğümüz içğn yadırgamadım pek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

sıcak mı arkadaşlar ona göre almayı düşünüyorum ... class 10 olması cezbediyor açıkcası ama bu tarz kartları genelde bu seviyede gördüğümüz içğn yadırgamadım pek

Sıcak bir fırsat fiyat ve kalite olarak tavsiye ederim.Satışı yapan kliksa

• Şimdi baktım da kliksada da aynı fiyat ama kargo var tabii ki ama hediye çeki fln bulmak daha kolay oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Şimdi baktım da kliksada da aynı fiyat ama kargo var tabii ki ama hediye çeki fln bulmak daha kolay oluyor.

Gittigidiyordaki de kliksa sadece ismi değişik
  • Konuyu baltalamak gibi olmasın ama ben arkadaşın verdiği link teki ile bunun arasında kaldım. Bu tip sitelerden pek alışveriş yapmadığım için orjinalliklerini kestiremiyorum. ikisi de orginal midir bunların ?

http://www.n11.com/kingston-16gb-micro-sd-class-10-hafiza-karti-adaptorlu-P25256282
  • http://www.n11.com/kingston-16gb-micro-sd-class-10-hafiza-karti-adaptorlu-P25256282

Bu ürün orjinal. Fatuarlı ve garantili 1 gün sonra bana ulaştı.

9,5-13.TL gibi rakamlara mal edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazid84 -- 8 Eylül 2014; 16:32:44 >
  • aldık mutlu mesud kullanıyoruz
    n11 5 tl cekıyle 15e gelmıstı
    yıne klıksadan kanyonshopdan benchmark bırazdan yayınlayacagım alacaklara fıkır versın

16 GB MİCRO SD 19 TL ÜCRETSİZ KARGO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 8 Eylül 2014; 21:19:48 >
  • Hafta sonu tahtakaleden toshiba 16 gb class 10 aldim 20 TL ye. Yanliz discovery de calistiramadim. Nasil calistigini bilen varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yaris29

Hafta sonu tahtakaleden toshiba 16 gb class 10 aldim 20 TL ye. Yanliz discovery de calistiramadim. Nasil calistigini bilen varmi?

calısması ıcın ozel bır ısleme gerek yok
    muhtemelen sahte bır hafıza kartı sattılar
    16gbda cıkmıyor onlar 1 4 gb vs cıkıyorlar
    ustundekı yazılara kanmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: yaris29

Hafta sonu tahtakaleden toshiba 16 gb class 10 aldim 20 TL ye. Yanliz discovery de calistiramadim. Nasil calistigini bilen varmi?

Telefonunuzu açıp kapatırsanız çalışır

• Orjinalmidir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtremee

Orjinalmidir acaba?

Evet kliksa satıyor sahte olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Xtremee

Orjinalmidir acaba?

orjinal faturalı ambalajında sorunsuz

37,17 okuma
    15,19 yazma
    hızında

ups kargo ıle gelıyor

• ambalajın üstünde zımbalı olan garanti belgesini ambalajla beraber sakın çöpe atmayın. bu sorunlu bir seri, bozulacak ve fatura yetmiyor, garanti belgesini de istiyorlar.

yine kliksa'daki 64 gb'lık versiyonu için aynen yaşadığım senaryodur, dikkat edin. ithalatçı penta çakallık yapıyor. kliksa'da sorunlu seri olduğunu bilmesine rağmen ucuz fiyattan piyasaya sürüp çakallığa ortak durumunda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.