Şimdi Ara

Apple’ın tasarım ekibine ikonik bir isim katıldı: Marc Newson

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple’ın tasarım ekibine ikonik bir isim katıldı: Marc Newson

Yeni iPhone için geri sayıma geçtiğimiz bugünlerde Apple’ın tasarım ekibine yeni ikonik bir endüstriyel tasarımcı dahil  oldu.

Yaratıcılık konusunda desteğe ihtiyacı var denilen Jony Ive, ekibini hem yakın arkadaşı olan hem de dünyanın en etkili 100 endüstriyel tasarımcısından biri olarak kabul edilen bir isim ile güçlendirdi.

Daha önce AIDS ile mücadele kapsamında düzenlenen RED etkinliğinde Jony Ive ile birlikte bazı özel ürünlerin tasarımına katkıda bulunan Marc Newson artık Apple bünyesinde çalışacak.

Simetrik olmayan ve doğadaki çizgilerden ilham alınan tasarım anlayışı olarak kabul edilen biomorfik tasarımın öncülerinden olan Marc Newson, ürünlerinde yumuşak çizgilere, kıvrımlı hatlara ve keskin dönüşlere yer vermeyi seviyor. Apple’daki roluna dair resmi bir ifade bulunmayan popüler tasarımcının iPhone 6’da da rol oynamış olabileceği konuşuluyor. Marc Newson, aralarında konsept otomobil, saat, fotoğraf makinesi gibi ürünlerin de bulunduğu çok sayıda yaratıcı tasarımı bulunuyor.

• İphone 6 tasarımında marc newson'un olduğunu düşünmüyorum ama john Ivy'ın ondan etkilendiğini düşünüyorum

• Bu kadar ciddiyetsiz bir haber konusu açılabilir.

Haber içinde bile iki yerde adamın adı farklı farklı.. John Ivy & Johny Ive

Haber konusu açıyorsunuz da adamın adını bari doğru yazın.. Elinizin altında Google var..

Jony Ive adamın adı.. ya da Jonathan Ive..

John Ivy, Johny Ive diye nerenizden uyduruyorsunuz..
  • Sayın editör yazınızı kontrol ediniz.

• Klavyedeki "space" tusu bozuk galiba :)

• Arkaadaşlar selam,

Mac'ten yazıyorum. Ondan kaynaklı olarak panele aktarırken bir sorun olmuş. Şu anda düzelmiş olması lazım.

Space tuşunda bir arıza yok neyse ki :P

• S3 ü tasarlayan belli oldu :D

• 5s'e kadar iphone tasarımlarını beğeniyordum ama piyasadaki çakma iphone6'ları görünce bu ne lan! falan diye düşündüm orjinal tasarım çizgileri çok daha güzeldi.Eğer o çakmalar doğruysa z3c ve alpha ezer
  • sırf tasarımı kötü diye iphone almayacaklar zaten almasınlar, ben ios için alıcam, ayrıca ne varmış tasarımında, piyasadakı bırcok telefondan guzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

5s'e kadar iphone tasarımlarını beğeniyordum ama piyasadaki çakma iphone6'ları görünce bu ne lan! falan diye düşündüm orjinal tasarım çizgileri çok daha güzeldi.Eğer o çakmalar doğruysa z3c ve alpha ezer

Malmung alpha bir halt edemez kardesim o igrenc markayi hic agzina bile alma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

sırf tasarımı kötü diye iphone almayacaklar zaten almasınlar, ben ios için alıcam, ayrıca ne varmış tasarımında, piyasadakı bırcok telefondan guzel.

sana sorarlar zaten. tasarım seçme hakkı da yok sanki insanların.
  • marc jonny den (jony sins) jony steve den steve ..david webb den david werner pantondan ..pantonda zamzungdan ilham alarakdan yane bu günlere geldi ..işte uzatmaya luzum yok olay bu

hasta etmeyin adamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeneralHamburger -- 8 Eylül 2014; 14:09:31 >
  • 6 yı eline almış çok insanımız var. Yakından bak bakalım eline bi al güzelmi değilmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Bu kadar ciddiyetsiz bir haber konusu açılabilir.

Haber içinde bile iki yerde adamın adı farklı farklı.. John Ivy & Johny Ive

Haber konusu açıyorsunuz da adamın adını bari doğru yazın.. Elinizin altında Google var..

Jony Ive adamın adı.. ya da Jonathan Ive..

John Ivy, Johny Ive diye nerenizden uyduruyorsunuz..

52 mesajlı üyeyi genel yayın yönetmeni yaparlarsa gayet normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 8 Eylül 2014; 18:05:31 >
  • beyler imlahatası düzelteceğinize konuyu okuyun geçin güzel birşey paylaşılmış herkes türkçe öğretmenliğinden emekli gibi bomba yağmuruna tutmuşsunuz adamı
  • Türkiye'nin en büyük forumu ise donanimhaber.com, Türkiye'nin en büyük portalı ve forumu olduklarını iddia ediyorlarsa ki öyle de, bu tip ucuz hataların olmaması gerek..

Konu haksız yere büyütülmüyor. Böyle bir platformun büyüklüğünün hakkı verilmeli..

Eleştiri tahammülü olmadığı ve "ya tamam işte nolacak idare edin" zihniyeti olduğu sürece asla mükemmele yakın olamayız.
  • hayırlı olsun ne diyelim
  • kim lan bu balici :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.