Şimdi Ara

Mouse - anakart problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sorunum ; Şu sıralar genellikle oyunlarda ( fps ağirlikli oynuyorm ) mouse'm sık sık donuyor.. Düzeltmek için arka tarftan çıkartıp yeniden takmam gerekiyor.. Yalniz ilginç olan kısım mouse'de problem yok :S
    2-3 tane mouse denedim ( kullanilmamis ) hepsinde ayni sorunu aldim.. Acaba usb girişlerinde mi problem var diyorm ama diğer kulaklık , flashdisk vs donanımlarda problem yok.. Format attiğimda bir müddet ( 1 ay kadar ) bir sorunla karşilaşmiyorm.. Şüphelendiğim yer tabiki anakart girişleri ama diğer donanimlarda sorun vermemesi beni ikilemeye düşürüyor.. + mousem'i başka pc'de denedim sorunsuz çalişyor..

Önerileriniz nelerdir ? ne Yapmaliyim Sizce ?

Yardimlariniz için şimdiden teşekkürLer..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.edDie -- 5 Ekim 2006; 21:19:51 >

• Anakartla gelen cd nin içinde USB sürücüsü yüklenmemiş olabilir. Bazı donanım aygıtlarını ondan tanımıyordur. Tekrar yüklemeyi dene.
  • Dediğin gibi yaptim yalniz 2 senedir ayni pc ve ayni mouse u kullaniyorm.. Şimdiye kadar hiç problem çıkarmamişti..

Yinede dediğini yaptim bakalim sonuc ne olacak !..

*** Maalesf Bu da işe yaramadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.edDie -- 5 Ekim 2006; 21:19:04 >
  • Hala bir çözüm yolu bulamadim ! yardimlarinizi Bekliyorm..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.