Şimdi Ara

Avea internet paketi yüklemek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • faturalı 4 gb kullanım hakkı ayın 26 sına kadar, bitmek üzere. ben ekstadan 1 gb vs bir veri paketi alabilirmiyim sadece tek kullanımlık olacak o ay için faturaya bi kereliğine fazladan o ücret gelecek. abonelik değil yani 4 gb abonelik var zaten. öyle bir şey varmı aveanın sitesine baktım ama tam olarak anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: N!tr0gen

faturalı 4 gb kullanım hakkı ayın 26 sına kadar, bitmek üzere. ben ekstadan 1 gb vs bir veri paketi alabilirmiyim sadece tek kullanımlık olacak o ay için faturaya bi kereliğine fazladan o ücret gelecek. abonelik değil yani 4 gb abonelik var zaten. öyle bir şey varmı aveanın sitesine baktım ama tam olarak anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba,

Tarifenize ek olarak tarifenizle uyumlu paketlerimizden alabilirsiniz. Bir sonraki dönem otomatik yenilenmemesi adına iptal etmeniz gerekir.

Teşekkür ederiz.
  • HAFTA 1GB yaz 5555e gonder kardesim haftalik 1gb 9 tl yenilenmiyor tek seferlik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hit_glorfindel -- 9 Eylül 2014; 12:48:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yada *120# yap oradakilerden sec bir tane
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.