Şimdi Ara

galaksi ace surekli samsung yazisini tekrarliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Format atiyorum olmuyor telefon kardesimin ve yeni telefon alacak durumumuz yok ne yapmaliyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• falımım kullanıcısına yanıt
    Telefonda sanki donanımsal bir arıza var gibi. Gene de Odin ile sistem yazılımını baştan yükleyip deneyebilirsin. Küçük bir ihtimal belki düzelir. Olmazsa bir servise göster. Yalnız anakart arızası varsa ve garanti yoksa tamirinin astarı yüzünden pahalıya gelir. O zaman mecbur yeni telefon bakacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Telefonda sanki donanımsal bir arıza var gibi. Gene de Odin ile sistem yazılımını baştan yükleyip deneyebilirsin. Küçük bir ihtimal belki düzelir. Olmazsa bir servise göster. Yalnız anakart arızası varsa ve garanti yoksa tamirinin astarı yüzünden pahalıya gelir. O zaman mecbur yeni telefon bakacaksınız.

arkadaşının şarj aletini takmış oda aynı telefonu kullanıyor sonra böyle olmuş odin i nasıl yapıcam peki yardımcı olur musun ?
  • dostum çok basit birşey internette araştır odinle rom atmayı ben bizzat arkadaşın aceyi böyle düzeltmiştim.
  • Arkadas icin saatlerce ugrasmistim, uzerinde oynanmis, parcali (3 tane, ap, csc ve modem di sanirm) orijinal rom var. Onu flashlaman lazim. Bi arastir bulamazsan yarin bakarim.

Tek cozum o, baska sekilde yuklerken surekli hata veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BCANG

Arkadas icin saatlerce ugrasmistim, uzerinde oynanmis, parcali (3 tane, ap, csc ve modem di sanirm) orijinal rom var. Onu flashlaman lazim. Bi arastir bulamazsan yarin bakarim.

Tek cozum o, baska sekilde yuklerken surekli hata veriyor.

onu yapıyorum odin cihazı tanımıyor
  • Driverlari tekrar kur dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: BCANG

Driverlari tekrar kur dostum

şuanda cihazı tanıyor start a basıyorum öylece kalıyor :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.