Şimdi Ara

L925-S3 Neo-Asus Z6-İP4S (sen olsan hangisini alırdın)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

samsung s3 neo

asus zenfone 6

iphone 4s

kasma donma yapmasın müzik dinlerim sosyal ağları kullanırım bi kaç ufak oyun oynarım

ekran boyutu önemli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clexan -- 7 Eylül 2014; 23:44:21 >

• wp de ki uygulamalar işini görürse lumia 925 i öneririm.ama android istiyorsan kesinlikle zen6
  • 925 ve zenfone 6 tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 925 kesinlikle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynamıyorsan fazla, lumia 925.

• Krone K kullanıcısına yanıt
    ufak oyun oynarım 1-2 tane sosyal ağ ve müzik için kullanırım telefonu.
  • up
  • 925 kullanıyorum. Yine olsa yine alırım.Beyazını alırım bu sefer. Akıllı telefon kullandığını hissettiriyor sana. Eline aldığında, masaya koyduğunda bi şekli var. Temel ihtiyaçlarını da fazlasıyla karşılar. Navigasyon, kamera, sosyal ağlar vs. sorunsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

925 kullanıyorum. Yine olsa yine alırım.Beyazını alırım bu sefer. Akıllı telefon kullandığını hissettiriyor sana. Eline aldığında, masaya koyduğunda bi şekli var. Temel ihtiyaçlarını da fazlasıyla karşılar. Navigasyon, kamera, sosyal ağlar vs. sorunsuz.

ısınma ve pil nasıl bi de kamerası
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanzi

quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

925 kullanıyorum. Yine olsa yine alırım.Beyazını alırım bu sefer. Akıllı telefon kullandığını hissettiriyor sana. Eline aldığında, masaya koyduğunda bi şekli var. Temel ihtiyaçlarını da fazlasıyla karşılar. Navigasyon, kamera, sosyal ağlar vs. sorunsuz.

ısınma ve pil nasıl bi de kamerası

Isınması eskisi kadar yok, güncellemeyle düzelttiler. Bataryası ortalama 1 günü çıkarıyor. Kamerası geceleri ilk 5e girer, gündüzleri de ilk 10a girer.
  • bunlardan birini alacak olsaydım havada karada lumia 925 alırdım. asus zenfone 6 da iyidir ama çok çok büyük.
  • Büyüklük sıkıntı değil demişsiniz android olarak zenfone 6 her türlü işinizi görür,eğer farklı bir işletim sistemi istiyorsanız 925'de alabilirsiniz ikiside yarı yolda bırakmayacak telefondur.
  • Zenfone 6 yada Lumia 925 size kalmis.

• hocam ben şuan 925 kullanıyorum memnunum düşüncelerim aynı sizin gibiydi beklentilerimi fazlasıyla karşıladı tek sorun ısınma sorunu almadan öne araştırmadım ama oda aman aman bişi değil bence 925 yada 4s dicem ama oda fazlasıyla eskidi 6 aya sıkıntı çıkarır belki ios8 alıcakmıydı bileniyorum alırsada şuan ki i4 gibi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.