Şimdi Ara

Android için Chrome tarayıcısı da Material tasarıma kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android için Chrome tarayıcısı da Material tasarıma kavuştu

Android platformunun en popüler internet tarayıcılarından birisi olan Google imzalı Chrome, yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlayan Material tasarıma geçiş yaptı.

Sade renkler, canlı ikonlar ve kart tabanlı bir arayüz içeren Material tasarım kısa süre önce Evernote uygulamasına da gelmişti. Yeni güncelleme ile Chrome da artık bu çizgiyi izliyor. 

Güncellemede en dikkat çekici yenilik yenileme butonunun adres çubuğunun sol tarafına alınması. Sade tasarım ise tarayıcının her bölümünde görülebiliyor. Ayrıca Chrome tarayıcısına kullanıcı girişi yaptığınızda artık Google'ın diğer hizmetlerine de giriş yapmış olacaksınız. 

• bu güncellemeye kadar samsung un kendi tarayıcısını kullanıyordum. şimdi chrome a geçtim. gerçekten tasarım güzel ve performans olarak çok iyi duruma getirmişler.
  • Materyal tasarım nedense wp8i hatırlatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım güzel olmuş, sanki hızlanmış gibide geldi bana
  • Yeni Chrome gerçekten çok güzel olmuş. Ayrıca söyle bir güzelliği de var LG g2 de normalde videoları açınca sanal tuşlar ekranda kalırdı, güncelleme sonrası videolar tam ekran oynama özelliğine kavuşmuş çok hoşuma gitti bu özelliği ekstra olarak.

• Guncelledim sanki daha hizli gibi geldi.

• Sayfayı Yenile butonunu geri istiyoruz :( DH gibi sürekli çöken bi sitede gezerken çok lazım oluyor

• Güzel olmuş

• Wp8 tasarımı yaygınlaşıyor

• Materyal tasarımı Windows Phone'a nasıl benzetebiliyorsunuz anlamadım. Bayaa özgün bir stil aslında flat olmasına rağmen gölge var, bol bol animasyon var falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farwynd -- 8 Eylül 2014; 8:12:13 >
  • Keşke gelmeseydi. Sayfayı kaydırırken türlü türlü glitchler oluyor. Yenileme butonu da saklanmış.

• Benim çok hoşuma gitti yeni arayüz

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Sayfayı Yenile butonunu geri istiyoruz :( DH gibi sürekli çöken bi sitede gezerken çok lazım oluyor

Sağ üstte üç noktaya basınca çıkıyor. Adres çubuğunun orası iyiyi ama bu da hiç yoktan iyidir

• Yer işaretlerine ulaşmak çok zor yenile tuşu yok home tuşu yok her şeyi menüye girerek yapmak zorundayız açılır kapanır bir menü yapmak çok mu zor?
  • Pek de iyiye benzemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: agibat

Yer işaretlerine ulaşmak çok zor yenile tuşu yok home tuşu yok her şeyi menüye girerek yapmak zorundayız açılır kapanır bir menü yapmak çok mu zor?

Haklısın güzel kardeşim
  • Hala çok yavaş. Puffin in ücretli pro versiyonunun yanından geçemez kesinlikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • On numara olmus ama yenile tusu gelmeli!

• Guzel olmus.Fakat search box biraz buyum ve yenile tusunu search box a eklemeleri lazim.Ikide bir yandaki menu tusunu aciyoruz.Cok zor oluyor.

• ya şu yer işaretlerini istediğimiz sıraya koyamamak bi tek benim mi sinirimi bozuyo. sırf bu yüzden kullanmıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.