Şimdi Ara

Galaxy S3 Neo için Android 4.4.4 güncellemesi yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S3 Neo için Android 4.4.4 güncellemesi yayımlandı

Samsung'un satış rekorları kıran Galaxy S3 modelini bazı rötuşlarla güncelleyerek bahar döneminde piyasaya sürdüğü Galaxy S3 Neo Android 4.4.4 güncellemesi almaya başladı.

I9300IXXUBNH3 yapı numarasına sahip olan güncelleme Kazakistan'da başlamış durumda. İlerleyen günlerde diğer ülkelere de yayılması bekleniyor. Kutusundan Android 4.3 ile çıkan Galaxy S3 Neo için güncelleme büyük değişiklikler getirmiyor. En büyük değişiklik ise RAM optimizasyonu ve performans iyileştirmeleri.

Galaxy S3 Neo modelinde 4.8 inçlik 720p Super AMOLED ekran, Snapdragon 400 yongaseti, 1.5GB RAM, 16GB artırılabilir hafıza, 8MP çözünürlükte arka kamera, 2100mAh gücünde batarya gibi özellikler yer almaktaydı.  

Kaynak:http://www.sammobile.com/2014/09/05/samsung-galaxy-s3-neo-gt-i9300i-gets-android-4-4-4-update/

• konuyu zaten açmıştımhttp://forum.donanimhaber.com/m_96858249/f_//tm.htm#96859590 aslında haber yapılcak telefon bile değil ara model sonuçta
  • diğerleri şimdi morfeus olmuştur :D

• S3 sahipleri saygılarını iletiyordur.
  • eski s3 nolacak? hani şu 50 milyon satan?
  • S3 sahipleri verdikleri 2 bin tl lere mi yansalar yoksa desteğin kesildiğine mi
  • Ara model diyen arkadasim senin yorumun cigere ulasamiyan kedi hikayesi ne oldu zorunami gitti daha hizli islemci daha guclu ram kabulleneceksin asil duz s3 ler ara model olarak kaldi gelisim iyidir hocam s3 teki hatalarindan ders alip da daha iyisini yapmak iyidir camur atmayip bunu alacak ve kullanacaksin bak o zaman ara model hangisi anlayacaksin 4.s3 üm her aldigimda pişmanlik duyupda tekrar döndügüm bir model lte modelindeki 2gb rami buna niye koymadilar dedigim bir model s3 bir tutkudur ama iyisi varken düz s3 kullanmakta tuhaf bir davraniştir bak sen buna ara model diyorsun ben sana düz s3 diyorum tipki m5 dururken m3 hizli demen gibi saygilar konusmaya deger bir telefon mutlaka al memnun kalirsinO sakin cift hatlisini alma tek hatlisi 1.4 ghz cift hatlisi 1.2 ghz

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkem2626

S3 sahipleri verdikleri 2 bin tl lere mi yansalar yoksa desteğin kesildiğine mi

Allah'tan 1.350 TL gibi bir değerle sıyrıldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet s3 sahipleri olarak sevgilerimizi fışkırtıyoruz samsung'a.
  • 2012 üretimi cihaza 4.4 veren kim var nexus dışında

• Bende s3 neo kullanıyorum çokta memnunum sorun çıkarmıyor .

• inexo kullanıcısına yanıt
    optımus G var :)
  • Adamlar kendi işlemcisine destek vermiyo elin quallcomm larına destek veriyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    hocam seni uzun zamandır takip ediyorum her mesajında eskileriyle çakışıyorsun bide ne demek istediğini anlamadım kime laf söyledinki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

hocam seni uzun zamandır takip ediyorum her mesajında eskileriyle çakışıyorsun bide ne demek istediğini anlamadım kime laf söyledinki

Yanlış alıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elitforce -- 11 Ekim 2014; 20:32:01 >
  • S3 Neo iyi cihaz zaten suan ki piyasa fiyatlariyla yarismak icin S3 e kitkat verip 899 liradan hic satamazdi herkes eski cihaz diyecek diye eski cihazin farklilastirilmis versiyonunu gayet guzel sekilde satiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Adamlar kendi işlemcisine destek vermiyo elin quallcomm larına destek veriyor...

Kendi işlemcisi için kodları yazıp portlamak var bide zaten halihazırdaki işlemciye hazır şekilde portlamak var olsun o kadar

• Al nexus keyfine bak dert sıfır

• S5 bile hala 4.4.4 güncellesi almamışken S3 neo ya 4.4.4 vermesi samsungun rezalet bir firma oldugunun kanıtıdır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 12 Ekim 2014; 12:07:22 >
  • Darısı Note2 ye.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.