Şimdi Ara

G2 mini mi xperia SP mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle kamerasının iyi olmasını istiyorum.Bu iki telefondan hangisinin kamerası iyi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Arkadaşlar öncelikle kamerasının iyi olmasını istiyorum.Bu iki telefondan hangisinin kamerası iyi sizce?

Kamera ve ekran haric herşeyde sp..

Ama onceligin kamera ise g2mini al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    Kamera olarak sp yi önermiyorlar orası doğru. G2 mini'yi araştırayım dedim onunda hafızasında sıkıntı olabilir.Bir arkadaş şikayetini yazmış.Belki diğer telefonlarda yoktur ama bu yazıyı okuduktan sonra biraz çekindim

G2 mini mi xperia SP mi?
     G2 mini mi xperia SP mi?

• 8ay sp kullandım 1250 almıstım sımdıkı fıyatı ıle yanına yaklasan cıhaz goremıyorum ama kamera acısından kotu olmasada daha ıyılerı var o yzuden,ne akdar sacma sapan yazılım ve berbat marketıde olsa kamera cok onelı dersen lumıalara bakın bırde.
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    Lumiaları sevmedim yazılım konusunda.Sanırım sp alacağım.Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

8ay sp kullandım 1250 almıstım sımdıkı fıyatı ıle yanına yaklasan cıhaz goremıyorum ama kamera acısından kotu olmasada daha ıyılerı var o yzuden,ne akdar sacma sapan yazılım ve berbat marketıde olsa kamera cok onelı dersen lumıalara bakın bırde.

Sp guncelleme almayacak demi ? Kitkat felan yok yani dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: thediskavrici

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

8ay sp kullandım 1250 almıstım sımdıkı fıyatı ıle yanına yaklasan cıhaz goremıyorum ama kamera acısından kotu olmasada daha ıyılerı var o yzuden,ne akdar sacma sapan yazılım ve berbat marketıde olsa kamera cok onelı dersen lumıalara bakın bırde.

Sp guncelleme almayacak demi ? Kitkat felan yok yani dimi

Alacak yada almayacak..

Resmi olarak aciklama yapilmadi daha,sony inceleniyor olarak belirtiyo resmi sitesinde.

• Sp yi kullandım ekran rezil bunun için bile elenir.

• SP kamerası dışında her yönden bir adım önde fakat ikisinde de 1 gb ram olması düşündürüyor insanı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

SP kamerası dışında her yönden bir adım önde fakat ikisinde de 1 gb ram olması düşündürüyor insanı...

1 GB RAM gayet yeterli, her oyunda.

• Yeterli fakat ilerisi için düşündürüyor. 2 gb ram olması telefonu uzun soluklu olarak kullanmaya imkan verebilirdi.
  • Arkadaşlar sp aldım gayet memnunum.lg ler düşmeye karşı dayanıksız ve ekranın kenarındaki boyası dökülüyor dedikleri için bunu aldım
  • g2 mini
  • Xperia m2

• quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Arkadaşlar sp aldım gayet memnunum.lg ler düşmeye karşı dayanıksız ve ekranın kenarındaki boyası dökülüyor dedikleri için bunu aldım

Hayirlu olsun guzel tercih

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

Xperia m2

Baskan arkadas almis,daha ucuza daha ustun donanimda olani tercih etmis

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.