Şimdi Ara

Avea Prime üyesi olan içeri girsin..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Avea Prime paketlerinden herhangi birine üye olan arkadaş varsa bana pm den ulaşırsa çok makbule geçer..herkese iyi forumlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan915

Arkadaşlar Avea Prime paketlerinden herhangi birine üye olan arkadaş varsa bana pm den ulaşırsa çok makbule geçer..herkese iyi forumlar..

Merhaba, size yardımcı olmamızı istediğiniz bir talebiniz bulunuyor mu?
  • Otopark icin sifre isterler ne talebi olur ki bunlarin

• quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Otopark icin sifre isterler ne talebi olur ki bunlarin
    Hocam öncelikle verdiğiniz cevap hiçte hoş olmamış.Bu forumun amaçlarından biride burda birbirimize yardımcı olmak değil mi?Gelip konuyu baltalamanın hiçbir anlamı yok.Kaldı ki otopark felan içinde değildi..Herkese iyi forumlar...
  • Hocam dedigim hos olmamis olabilir haklisin ben haksizim fakat ama konuyu baltalama gibi bir dusuncem olmadi olmaz da,2003 yilindan beri uyeyim bu forumda,oyle bisey hic kimseye dusunmedim dusunmem.

• Hem konu baltalanmis olsa aveadestek ten konuya sorunla ilgili cevap yazilmazdi o kisi avea yetkilisi bilgine.

• quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Hem konu baltalanmis olsa aveadestek ten konuya sorunla ilgili cevap yazilmazdi o kisi avea yetkilisi bilgine.
    aveadestek ilk cevap yazan ve konu hakkında yardımcı olabilirim düşüncesiyle yazmış...Neyse hocam konuyu uzatmanın anlamı yok.İnce anlayışınz içinde tşkler..İyi forumlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.