Şimdi Ara

s3 neo alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an ays 2 kullanıyorum s3 neo işimi görürmü android L aır mı ?

ben şuan samsung galaxy ace 2 isimli dandik android telefonu kullanıyorum. o zamanlar kullanıcı yorumlarına bakmadan almıştım ucuzdu çünkü mecburdum öğrenciydim çünkü babam alıyordu ama ardan bir yıl geçti işe başladım herkesin elinde amiral gemileri öte yandan kişinin kullandığı telefonun toplumda sosyal statü aracı olarak görülmesi beni telefonu değiştirmeye itti.

şu an ki telefonumda oyunları bırakın günlük uygulamalar(facebook ,twitter ,instagram ,watsapp) kasmaya başladım oynadığım tek oyun olan dr driving ise tam bir facia.

kamerası eh işte idare eder.

benim alaağım telefondan beklentim üniversiteyede başlıyacağımdan dolayı üniversitede işimi görmesi, iyi fotoğraf çekmesi ,sosyal ağ entegrasyonun başarılı olması , bir iki oyunu kasmadan çalışması bir iki oyun dediysem asfalt 8 falan değil hoşuma giden bi kaç ufak oyun.

bütçe sınırsız ama ihtiyaçları mı karşılayabileek en ekonomik telefonu arıyorum 2-3 yıl götürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clexan -- 7 Eylül 2014; 14:13:05 >

• Bütçe sınırsız ise 4s düşünmeniz yersiz bence. Boyut olarak herhangi birşey belirtmemişsimiz ama bütçe sıkıntın yoksa benim tavsiyem lg g3 32 gb 3 gb ram li modeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış düşünüyorsun bence bir telefona o kadar para vermek statü göstergesi değildir. Ben kullanıyorum s3 neo gayet memnunum sosyal ağları gerektiği gibi rahat bağlanıyor kamerası iyi sayılabilir en güncel sürüm android 1.5gb ram bunlar 900 lira bence sen de çok zorlama bütçeyi al bunu yada bu fiyat aralığında bir model 2-3 sene sonra değiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G. House

Yanlış düşünüyorsun bence bir telefona o kadar para vermek statü göstergesi değildir. Ben kullanıyorum s3 neo gayet memnunum sosyal ağları gerektiği gibi rahat bağlanıyor kamerası iyi sayılabilir en güncel sürüm android 1.5gb ram bunlar 900 lira bence sen de çok zorlama bütçeyi al bunu yada bu fiyat aralığında bir model 2-3 sene sonra değiştir.

android L günellemesini alır mı ? ona göre araştırayım olmazsa bugün alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanzi

quote:

Orijinalden alıntı: G. House

Yanlış düşünüyorsun bence bir telefona o kadar para vermek statü göstergesi değildir. Ben kullanıyorum s3 neo gayet memnunum sosyal ağları gerektiği gibi rahat bağlanıyor kamerası iyi sayılabilir en güncel sürüm android 1.5gb ram bunlar 900 lira bence sen de çok zorlama bütçeyi al bunu yada bu fiyat aralığında bir model 2-3 sene sonra değiştir.

android L günellemesini alır mı ? ona göre araştırayım olmazsa bugün alırım.

O konuda bir bilgim yok ama alacak gibi geliyor sen yine başka birilerine daha danış.
  • Hocam zenfone 6 var 800 tl yepyeni mis telefon çıkalı 2 ay oldu parayı oldukça hak ediyor. Dersen ki 6" bana büyük gelir o zaman zenfone5 var 5" oda 700 tl bence bunlara bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmedpasa

Hocam zenfone 6 var 800 tl yepyeni mis telefon çıkalı 2 ay oldu parayı oldukça hak ediyor. Dersen ki 6" bana büyük gelir o zaman zenfone5 var 5" oda 700 tl bence bunlara bak

MALZEME kalitesine kötü diyorlar ?
  • Asus un telefonu biraz araştır istersen kalitede sorun yok. Ayrıca malzeme kalitesi diyorsun s3 neo yu alcam diyorsun aga al zenfone 6 kurtul yada s4 al ben kullaniyorum

• s4 ten memnun musun peki
  • Gayet memnunum 3 aydır kullanıyorum sıkıntı yok tek tavsiyem 32 gb al 32 aldm zor yetti gerçi oyun falan çok vardı sende böyleysen 32liği öneririm ama 16gb hayli hayli yetiyor

• Dostum sana tavsiyem kesinlikle GM Elitte. Ne hiz konusunda nede kasma konusunda hic bir problem yasamassin. Ben 1 ay oldu alali ve gerçekten çok memnunum. Elitte yi göz ardi etme arastir. Eminim ki aklina yer edinecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slow-Step

Alınmaz butce ne

1000 Civarı s3 neo l925 ip4s asus z6 arasında kaldım ama iphone 4s kasmalara başlamış onu eledim büyük ihtimal
  • Benden yarın s3 neo veya s4 miniden birini alacam orda kadar verecem.Büyük ekran sevmiyorum tek el ile kullanılıyorsa s3 neo yu alacam.Başta lg l90 alacaktım ama çoğu kullanıcı ölü pikselden bahsetti o yüzden soğudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paulwalker61

Benden yarın s3 neo veya s4 miniden birini alacam orda kadar verecem.Büyük ekran sevmiyorum tek el ile kullanılıyorsa s3 neo yu alacam.Başta lg l90 alacaktım ama çoğu kullanıcı ölü pikselden bahsetti o yüzden soğudum.

hoCam bu model ilerde çıkan günCellemeleri alı rmı aCaba bilginizvar mı ben araştırdım pek bi şey bulmadım sadeCe 4.4.4 almış aCaba adroid L alır mı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: paulwalker61

Benden yarın s3 neo veya s4 miniden birini alacam orda kadar verecem.Büyük ekran sevmiyorum tek el ile kullanılıyorsa s3 neo yu alacam.Başta lg l90 alacaktım ama çoğu kullanıcı ölü pikselden bahsetti o yüzden soğudum.

hoCam bu model ilerde çıkan günCellemeleri alı rmı aCaba bilginizvar mı ben araştırdım pek bi şey bulmadım sadeCe 4.4.4 almış aCaba adroid L alır mı

ne yazık ki bir bilgim yok
  • Asla alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slow-Step

100 daha ekle Bizdeuygun dan g2 al

g2 nin arayüzü hiç hoşuma gitmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

Asla alınmaz.

sebebi nedir efenim ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

Asla alınmaz.

sebebi nedir efenim ?

S3 ile farkı yok.
    Zaten şuan s4 bile alınmaz.
    Donanım yetersiz, akıcı değil, malzeme kalitesine girmeyeceğim bile.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.