Şimdi Ara

s3 neo alınır mı ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba s3 neo kullanicisiyim cihazda 1.35 ram var bunun 1 gb işletim sistemleri kullanıyor telefon ace gibi kasiliyor bunun bi çözümü yokmu bende bundan önce Asus zenfone 4 vardı 1 gb ram vardı ama bundan rahat çalışıyordu pişmanım aldigima

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Hocam o Samsungdan mı kaynaklanıyor yoksa androidden mi? Bu şişme olayı sanki tüm androidden mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgipaylas60

Hocam o Samsungdan mı kaynaklanıyor yoksa androidden mi? Bu şişme olayı sanki tüm androidden mi?

Android' den olduğunu sanmıyorum
    Lg ve HTC kasmıyor mesela

• Bu paraya zenfone 6 alsaydim bin kat daha hızlı ve daha iyi olurdu amiral gemisi dedim hata ettim şu yorumu bile zor yazdım

• S3 ve S3 Neo alınmaz gibi artık 1.5gb ram olması pek önemli değil

• S3 Neo kullanıcısı olarak çok memnunum ben telefondan. 3-4 aydır kullanıyorum daha hiç kasılma felan görmedim telefonda. 1,35 ram var kullanılan ram miktarı max 1.10 a çıkıyo daha 1.11 görmedim 250 mb ram hep boşta. Bilmiyorum belki fazla program yüklü olmadığı için kasılmıyo olabilir. 3.5-4 saati aşkın ekran süresi veriyo. Normal kullanımda 1.5- 2 günü çıkarıyo. Bundan önce kullandığım Galaxy Wonder dan sonra bu tlf şahinden ferrari ye binmek gibi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.