Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.485
Cevap
60
Favori
270.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NZM_TURKEİ

O yolu üstten alttan nasıl geçiriyorsunuz ?

+1 şu yol üstünden yol geçirmeyi biri anlatsın tek takıldığım konu o oldu
  • NZM_TURKEİ kullanıcısına yanıt
    Yolu seçtikten sonra page up page down
  • Page up ve Page down tuşları. Her basışında yol bir kademe yükseliyor veya yüksekse alçalıyor.

Bu arada oyun uçtu resmen. Steam de 1 günde çoğunlukla olumlu 2000 é yakın yorum ve 60 sayfa 1000 den fazla Mod.

Metacritic gibi sitelerin puanlarına değinmiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sigma2005 -- 11 Mart 2015; 22:14:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sigma2005

Page up ve Page down tuşları. Her basışında yol bir kademe yükseliyor veya yüksekse alçalıyor.

Bu arada oyun uçtu resmen. Steam de 1 günde çoğunlukla olumlu 2000 é yakın yorum ve 60 sayfa 1000 den fazla Mod.

Metacritic gibi sitelerin puanlarına değinmiyorum bile.
    Oyun zor mu anlamadım oyunun başında para bitiyor ve hiç gelir yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

Arkadaşlar simcity den farkları neler bu oyunun ona göre alıcağım
    @NZM_TURKEİ eğer kontrollerle oynamadıysan page up page down tuşlarıyla oluyor

Beyler şehrimi değerlendirirmisiniz :)
     Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]
    ve arayüz:

Nedense istanbul gibi düzeni olmayan şehirler yapmak bana daha çok keyif veriyor :D

Sizde nasıl hemen para bitiyo anlamadım gitti ben para basıyorum tonlarca masrafa rağmen :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 11 Mart 2015; 22:48:23 >
  • Oyun kolay aslında sadece başlangıçta batmamanız gerekiyor. Geri kalan herşey Tropico tadında. Kıvamı tutturunca yürüyorsunuz.
  • Eline sağlık Ben çok fazla zaman ayıramıyorum. En sinir olduğum o trafikta takılan çöp kamyonu itfaye vs. Ama oyun gerçekten simülasyon tadında olmuş. Bende de simetri hastalığı var bütün para yol düzeltmeye gidiyor

Sanırım siz ayrı ayrı vergilendirme olayına da girmişsiniz
  • quote:

Eline sağlık Ben çok fazla zaman ayıramıyorum. En sinir olduğum o trafikta takılan çöp kamyonu itfaye vs. Ama oyun gerçekten simülasyon tadında olmuş. Bende de simetri hastalığı var bütün para yol düzeltmeye gidiyor

Grafikler bu seviyedeyse simcity'nin gözünü seveyim ama harita büyükmüş beğendim
  • quote:

Eline sağlık Ben çok fazla zaman ayıramıyorum. En sinir olduğum o trafikta takılan çöp kamyonu itfaye vs. Ama oyun gerçekten simülasyon tadında olmuş. Bende de simetri hastalığı var bütün para yol düzeltmeye gidiyor

teşekkürler :) ayrı vergilendirme olayına girdimde detaylıca girmedim :) policylerde 2 tane şık vardı small bussiness enthuist ve big bussiness blablablası, ikisi açıklamaya göre para yiyor ancak ben bi yaptım tüm şehire gelirim 10000'den 25000 bine fırlamazmı :D:D
    benim sıkıntım gerekli kalifiye eleman eksikliği. aslında bu çözülüyor ancak şehirdeki toplam gereken eleman sayısını eğitim düzeyine göre bölen bir tablo yok maalesef. o yüzden biraz zorluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 11 Mart 2015; 23:23:51 >
  • quote:

Oyunun mod desteği olması ne kadar büyük bir özellik anlamılş olduk daha 24 saat geçmeden çok önemli modlar steamde yerini aldı.

Oyunun en büyük sorunlarından birisi küçük ama çok önemli bir eksik yangın yada terk edilmiş binaların otomatik yıkılamamasıydı tek tek uğraştırıyordu steamde mod çıkmış şimdi.
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    oo süper olmuş paylaşırsanız süper olur
  • quote:

oo süper olmuş paylaşırsanız süper olur
    ssleri simage yapın yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: KappaPride

ssleri simage yapın yav

Alıntıları Göster
    11-12 bin olunca nüfus birden insanların alayı öldü :D hastane falanda var noldu anlamadım kanalizasyon falan yazıyordu tesisinden kurdum 2-3 tane ama kurtarmadı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

11-12 bin olunca nüfus birden insanların alayı öldü :D hastane falanda var noldu anlamadım kanalizasyon falan yazıyordu tesisinden kurdum 2-3 tane ama kurtarmadı :)

Alıntıları Göster
    beyler oyunu torrentden denemek istiyorum birde orjinal alınca avantajlarımız neler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

beyler oyunu torrentden denemek istiyorum birde orjinal alınca avantajlarımız neler ?

Alıntıları Göster
    oyuna başladım çok zevkli gidiyor saatlerdir kitlendim başında kaldım anca nefes alıyorum yol konusunda çok takıntılı olduğum için xl deki o rahatlığı bulamadım oyunda ama modlarla çaresi bulunur diye umuyorum. ayrıca oyunda arazi düzenleme yok sanırım atölyeye eklemişler mi bilmiyorum görmedim. bayırda falan yol yapınca yollar yamuk saçma sapan oluyorum soğuyorum şehirden bununla ilgili bir mod çıksa çok süper olur
  • quote:

Yok arkadaş şu çöp sorunu gerçekten çözemedim ya nüfüs arttıkça zorlaşıyor ve çözülmesi dahda imkansızlaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gheddo35

Yok arkadaş şu çöp sorunu gerçekten çözemedim ya nüfüs arttıkça zorlaşıyor ve çözülmesi dahda imkansızlaşıyor.

Hocam onun çözümü dayayacaksınız şehrin dört köşesinede 4 incineration center çöpler gidiyor bunun dışında elektrikte geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroTrumpSimulator2

quote:

Orijinalden alıntı: gheddo35

Hocam onun çözümü dayayacaksınız şehrin dört köşesinede 4 incineration center çöpler gidiyor bunun dışında elektrikte geliyor

Alıntıları Göster
    Buyrun bunlarda benim şehrimden :D 31 bin nüfüs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kedi Adam -- 12 Mart 2015; 12:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Adam

Buyrun bunlarda benim şehrimden :D 31 bin nüfüs.

Alıntıları Göster
    Beyler kesinlikle district denen bölgelemeyi yapcaksınız.Natural kaynaklarda görceksiniz.

Tarla demir petrol ve orman ürünleri orda renk renk belli oluyor.O bölglerin üstüne endüstri yapıp orayı ona has district yapcaksınız.

100bindeyim bakalım tam gaz devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.E.B Sup

Beyler kesinlikle district denen bölgelemeyi yapcaksınız.Natural kaynaklarda görceksiniz.

Tarla demir petrol ve orman ürünleri orda renk renk belli oluyor.O bölglerin üstüne endüstri yapıp orayı ona has district yapcaksınız.

100bindeyim bakalım tam gaz devam

Alıntıları Göster
    Oyunun dinamikleri çok iyi ve bu kadar dolu olmasına rağmen sıfır kasması maşallah gerçekten.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.