Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.485
Cevap
60
Favori
270.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar lütfen yardım edin oyunu steamden aldım ama şu siyah ekran sorununu bir türlü çözemedim
  • niceman N kullanıcısına yanıt
    dostum siyah ekranla ilgili konunun başındaki sayfalara bak hepsinin cevabı verildi.
  • Arkadaşlar istediğimiz boyutta göbek nasıl yapıyoruz bir türlü beceremedim? Yani tek başına yuvarlak bir yol yapmak istiyorum ama olmuyor.
  • Malum yerden indirmek istemiyorum. G2A ve çeşitli sitelere baktım 45-50 Tl arasında bütün fiyatlar. İndirime girmesinin bekleyeceğim. Oyun güzele benziyor yorumlar çok iyi.
  • Beyler bu yük trenini kurdum iki tarafını da şehir dısındaki raylara bagladım ama ne tıkırtı var ne sıkırtı . yanlıs mı yatım ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Gökhan sen misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 140.000 küsür nüfus ve yükselmeye devam
     Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

•  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

Bazı sorularım Var ?

1.) Şehrimde Eğitimsiz Yani Cahil Hemen Hemen Hiç Yok. Sanayi bölgesi Yapınca Çalışan Olmadığından İflas Edip Gdiyorlar Bende Mecburi Full Ofis Yaptım. Sorun oLurmu ?

2.)Şuan Şehrimin Yarısından Fazlasını Ofisler Oluşturuyor Alanımın Hepsi Ofis'e Gidiyor Varmı Bunun Çözümü ? (Başka İş Yeri)

3.)Ölüm Oranı İle Doğum Oranını Ayarlayabilirmiyiz Yani BAzen Ölüm Oranı Tavan Yapıyor Ve Şehir Nüfusu Düşüyor?

4.)Okul Yıkmadan-Kapatmadan Eğitimsiz Cahil Kesim Yetiştirebilirmiyim ?

5.)Full Şehrimde Gökdelenler Yani Hepsi Akıllı Binalar Ve Hepsi Eğitimli Bunun -'leri Varmı ?

Teşekkür Ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaya

Gökhan sen misin

Ben abisiyim :D
  • Arkadaşlar,
    Oyunun ölçeklendirme ile alakalı bir modu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 72imparator72

Bazı sorularım Var ?

1.) Şehrimde Eğitimsiz Yani Cahil Hemen Hemen Hiç Yok. Sanayi bölgesi Yapınca Çalışan Olmadığından İflas Edip Gdiyorlar Bende Mecburi Full Ofis Yaptım. Sorun oLurmu ?

2.)Şuan Şehrimin Yarısından Fazlasını Ofisler Oluşturuyor Alanımın Hepsi Ofis'e Gidiyor Varmı Bunun Çözümü ? (Başka İş Yeri)

3.)Ölüm Oranı İle Doğum Oranını Ayarlayabilirmiyiz Yani BAzen Ölüm Oranı Tavan Yapıyor Ve Şehir Nüfusu Düşüyor?

5.)Full Şehrimde Gökdelenler Yani Hepsi Akıllı Binalar Ve Hepsi Eğitimli Bunun -'leri Varmı ?

Teşekkür Ederim...

Hocam sehri cok güzel tasarlamissiniz. Trafik sorununuz var mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

quote:

Orijinalden alıntı: 72imparator72

Bazı sorularım Var ?

Teşekkür Ederim...

Hocam sehri cok güzel tasarlamissiniz. Trafik sorununuz var mi.

2. Bölgeye Çektiğim Köprülerden Kaynaklanan Hafif Bir Trafik Oluştu. Ama Onun Öncesinde Tertemiz.. Ve Hatta Şuan O Köprülere Ve Biraz Kızarmasına Rağmen itfaiye , çöpcü,cenaze arabaları hiç aksamıyor.. Yani Özetle Kesinlikle Trafikten Memnun Kalırsın.
    Ve Şunada Dikkat et Üstteki Fotoğrafda FArk Ettiysen Mahallelerin Arasında BOşluk Var Oralara PARKLAR,HİZMET Binaları vs. Bırakıyorsun. Yarım u Şeklindeki Yerlere Ticari Binalar ,Düz Izgara Gibi Olan Yerlerede Ev İzni VEriyorsun.
    Şehir Çok Güzel Planlıda dediğim Gibi OFis YApmaktan Yer Kalmadı :D

• Oyunda su ana kadar gordugum artılar ve eksıleri yazıyorum

Artılar
    1 Harıtanın sehır kurmak ıcın yeterince buyuk oluşu ve bakıldığında tam sehır gıbı gozukmesı
    2 Sehırde yasayanların kım olduğunu nereye gıttıgını nerede oturduğunu nerede calıstıgını hangı vasıtalara bındıgını gorebılmemız
    3 Yolların cesıtlılıgı ve hangı yolda kac km azamı süratle gıdılebılecegının belırtılmesı ve bununla orantılı olarakta noıse pollutıonun oluşması
    4 Ister modern bır sehır yada ıstersek koy sehrı kurulabılmesıne ımkan tanıması( cıftcılık-hayvancılık ve tek katlı bınalardan oluşan bır koy yaptım 11 tıledan olusan)
    5 Mod ımkanı steam workshop ımkanı ve tabıkı kendı harıtamızı tasarlayabılmemız
    6
    7
    8
    9
    10

Eksıler
    1 Altı serıtlı yol ve altı serıdı de gıdıs olarak ayarladığım halde tek bır serıdın ısrarla kullanılması bunuda suna bağlıyorum eger yol sonunda tum araçlar sadece sag tarafa dönecek ıse tek bır serıdı kullanıyorlar.
    2 Gelısıp guzellesmenın sınırı yok yanı nüfusu arttır ısyerlerı kur tıcaret alanları kur bı sure sonra sureklı bu döngüde gıdıyorsunuz.
    3 Oıl endustrısını yada ore endustrısını ılla kı madenın olduğu yere degıl ıstedıgımız bı yere kurunca dahı oıl yada ore uretılebılıyor!!!
    4 Neden ıstanbul bogazındakı gıbı vapurlar motorlar yok karsıdan karsıya ulaşım ıcın.
    5 Olenlerın yakılması nedır ya hangı devırde yasıyoruz.Cemetery yapmışsın ıste olu yakmak ne demek???
    6 Bir milyon kısının yasadıgı bır sehır gordum youtubedan adamın sıstemı i7 3770 3.9ghz ve 8 thread hepsı %100 olarak kullanılıyordu buna rağmen 20fps anca alıyordu.Oyun yapımcıları heralde her oyuncuda i7 5960x olduğunu düsünmüs olmalı!!!
    7 Oyunda para kazanmak neden bu kadar kolay yapılmış hıc anlam veremıyorum

• DUKES kullanıcısına yanıt
    Eksiler kismindaki 1. Maddenin ozeti su bence. Adamlar trafik kurallarina yuzde yuz riayet ediyor. Biz millet olarak trafik kurallarina uymadigimizdan bize garip geliyor oyundaki sistem. Dikkat edin kopru giselerinde kgs ve ogs varken.kgs gecisleri sag seritteyken kendini akilli sananlarin en soldan gidip kgs giselerine girislerini bilirsiniz tum trafigin icine ederlerdi. Bizde oyun hatali diyoruz. Valla oyunda yeri geldiginde 3seritin tamami kullanilabiliyor kavsaklari duzgun yaparsaniz. Oyun yapimcilari acikladi trafikde bug yok denildi.

Buyrun trafik kuralini.oyun bu sistemi kullaniyor.gercektede bu kural boyledir.surucu kurslari adam gibi egitim verseydi ogrenmis olurduk.

Malesef foto ekleyemiyorum iphonedan hata veriyor forum

Ama Fotoya burdan ulasabilirsiniz.http://hizliresim.com/aoZ3Zz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kernell -- 28 Mart 2015; 19:06:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

Oyunda su ana kadar gordugum artılar ve eksıleri yazıyorum

Artılar
    1 Harıtanın sehır kurmak ıcın yeterince buyuk oluşu ve bakıldığında tam sehır gıbı gozukmesı
    2 Sehırde yasayanların kım olduğunu nereye gıttıgını nerede oturduğunu nerede calıstıgını hangı vasıtalara bındıgını gorebılmemız
    3 Yolların cesıtlılıgı ve hangı yolda kac km azamı süratle gıdılebılecegının belırtılmesı ve bununla orantılı olarakta noıse pollutıonun oluşması
    4 Ister modern bır sehır yada ıstersek koy sehrı kurulabılmesıne ımkan tanıması( cıftcılık-hayvancılık ve tek katlı bınalardan oluşan bır koy yaptım 11 tıledan olusan)
    6
    7
    8
    9
    10

Eksıler
    1 Altı serıtlı yol ve altı serıdı de gıdıs olarak ayarladığım halde tek bır serıdın ısrarla kullanılması bunuda suna bağlıyorum eger yol sonunda tum araçlar sadece sag tarafa dönecek ıse tek bır serıdı kullanıyorlar.
    2 Gelısıp guzellesmenın sınırı yok yanı nüfusu arttır ısyerlerı kur tıcaret alanları kur bı sure sonra sureklı bu döngüde gıdıyorsunuz.
    3 Oıl endustrısını yada ore endustrısını ılla kı madenın olduğu yere degıl ıstedıgımız bı yere kurunca dahı oıl yada ore uretılebılıyor!!!
    4 Neden ıstanbul bogazındakı gıbı vapurlar motorlar yok karsıdan karsıya ulaşım ıcın.
    5 Olenlerın yakılması nedır ya hangı devırde yasıyoruz.Cemetery yapmışsın ıste olu yakmak ne demek???
    6 Bir milyon kısının yasadıgı bır sehır gordum youtubedan adamın sıstemı i7 3770 3.9ghz ve 8 thread hepsı %100 olarak kullanılıyordu buna rağmen 20fps anca alıyordu.Oyun yapımcıları heralde her oyuncuda i7 5960x olduğunu düsünmüs olmalı!!!

ölülerin yakılması sadece islam ve birkaç dinde yanlış. Yoksa kişiler istekleri doğrultusunda krematoryumda yakılmasını isteyebilir. yapımcılar müslüman olmadıklarına göre sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: EskiForumlu

quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

Oyunda su ana kadar gordugum artılar ve eksıleri yazıyorum

Artılar
    6
    7
    8
    9
    10

Eksıler

ölülerin yakılması sadece islam ve birkaç dinde yanlış. Yoksa kişiler istekleri doğrultusunda krematoryumda yakılmasını isteyebilir. yapımcılar müslüman olmadıklarına göre sıkıntı yok

Aynen.

• Arkadaşlar, bi yığın workshop mod indirdim ve köpekler gibi pişmanım.

Oyun çok yavaş. Bir yığın modu tek tek silemiyorum; topluca nasıl silebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmileGaillard

ben bur oyunu aldım ama içinden oyun çıkmadı steamden aldım günlerdir bekliyorum ödemem ellerine ulaşmış fakat ortada oyun yok steam esteğe mesaj attım oyunu indirin dediler zaten oyunu indireceksem niye orjinal alayım ve hiç bir kargo takip no hiçbirşey yok hiçbirşekilde takip edemiyorum aldiğim oyunu şerefsizler!

• Arkadaşlar şu sorun birtek bendemi var ? Oyunu yakınlaştırıyorum en alta kadar ama bulanık oluyor yollar ınsanlar arabalar falan bulanık görünüyor?
    Sizdede öylemi yakınlaştırma yaptığınızda bi bulanıklık varmı ?
  • ayarlardan till amount tarzi biseydi hic mi kurcalamadin
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.