Şimdi Ara

SATILIK HP P1102 LASERJET YAZICI [SATILDI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    [ÜRÜN "Oy vermeyi düşünmüyorum." İSİMLİ ÜYEYE SATILMIŞTIR]

Satılık HP P1102 LASERJET YAZICI

TEKNOSA çıkışlı yazıcımı satıyorum. Neredeyse hiç kullanmadığımı fark ettiğim için. :D
    Toplam iş döngüsünü soracak olursanız 1.800 sayfa. Sanırım 2 yılı geçti alalı, faturası, kutusu, aparatları full duruyor. Yanında birebir bu model için almış olduğum toner tozunu da göndereceğim. Kaliteli bir toz almıştım, toz ile birlikte dolum yaparken çipini de değiştirdim, yani kalan tonerinizi orijinal şekilde takip edebilirsiniz. Bir defa dolum yaptım, çok titiz bir şekilde, kesinlikle çıktı alırken toz, çizgi bırakmıyor, çıktı örneği de koyabilirim. Yazıcı eksiksiz, kusursuzdur. Şuan da yazıcının fiyatı 260 lira civarında zaten.

İstediğim fiyat aşağıda yazıyor. Zaten toneri, çipi düşünürseniz bayağı uygun, orijinal toner 700 sayfa çıktı veriyor, ben 20.000 çıktı alabilecek kadar toner tozu ile birlikte yolluyorum. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Ürün görseli aşağıdaki gibidir. Ürünün kendi çektiğim fotoğrafıdır. Daha fazla fotoğrafa gerek duymadım isteyen olursa yükleyebilirim. Fiyat uygun diye düşünüyorum, değilse lütfen uyarın arkadaşlar. Makul ise revize edebilirim.

Ürünle ilgili test sayfalarını da ekledim, burada kullanım ile ilgili detayları da görebilirsiniz, neredeyse hiç kullanmadım diyebiliriz.

SATILIK HP P1102 LASERJET YAZICI [SATILDI]

FİYAT:150TL
     SATILIK HP P1102 LASERJET YAZICI [SATILDI] SATILIK HP P1102 LASERJET YAZICI [SATILDI] SATILIK HP P1102 LASERJET YAZICI [SATILDI] SATILIK HP P1102 LASERJET YAZICI [SATILDI]
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ELNINO_ -- 25 Kasım 2014; 9:35:39 >

• Fiyat Güncellendi.
  • Sınama sayfaları ve kullanım detayları eklendi.
  • kaçırdık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bayağı da satışta kaldı. Hayırlısı olsun diyelim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.