Şimdi Ara

Vodafone Smart 4 Power alindi test edildi ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
4.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun cihazi almiş bulunmaktayim şunu belirtmek isterimki bu cihazi ben sadece hotspot olarak yani wifi dagitici olarak aldim ve gayet güzel cihaz sorulariniz varsa alim..

• 1. wifi nasıl
    2.gps .nasıl ne kadar iyi gösteriyor
    3.genel oyun permansı oyun telefonun değil ama online oyun oynanır mı rahat dama satranç gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: leaderbeach

1. wifi nasıl
    2.gps .nasıl ne kadar iyi gösteriyor
    3.genel oyun permansı oyun telefonun değil ama online oyun oynanır mı rahat dama satranç gibi

1)İphone ile kiyasladigimda bir tik onde....çekmedigi yerde daha iyi çekiyor...androidler çekiyor zaten sorun yok..
    2)gprs denemedim ama sorunsuz kullaniriz gibime geliyor telefon çekiminde sorun yok
    3)Normal oyun konusunda wasat diyebilrim ama satranc okey tarzi oyunlar sorunsuz oynatir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koyaanisqatsi

telefonun en iddialı olduğu kısım batarya. 3000 mAh. vodafone yüzde 30 daha iyi pil ömrü diyordu. gerçekten de öyle mi?

ekran kalitesi iyi mi? pikseller sayılmasın da..

müzik sesi iyi mi? özellikle kulaklıkta dinleyenler için?

malzeme kalitesi T50 gibi oyuncağımsı mı?

teşekkürler..

Zaten beni cezbedende bu wifi yada hat takili olsun olmasin şarj okdar az gidiyorki inanamadim bende...okadar format attim uygulama kurdum filan ama tik yok..sorunsuz şarj yüzede 2 gitti...

ekran kalitesi yotube video izlerken qhd oldugu için biraz düşük gozukuyor ama sorun yok..bunun bir artisida hizli yükleniyor videolar
    isinma telefonda hiç gormedim sordugnuzda soylim dedim
    Müzik sesi kendi kulakligi ile dandik ama ben iphone kulakligi taktim iphone den farki yok gibi ayni seviyedeler

Malzemeye gelirsek nexus 5 tutar gibi hissyati var hafif agir ama oda bataryadan 3000 süper olmuş cihaza...foto isterseniz koyabililrim bşaka sorulariniz için

• Koyaanisqatsi K kullanıcısına yanıt
    Fotoraflari yukluyorum su an bu yaziyida cihazdan yaziyorum chrome tarayicisi halletmis isi yag gibi maşşallah
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

ve bir artisi daha ilk fotoda gorundugu gibi trt bandrolü var radyo var içinde ..:)sorunsuz kulaklikla dinleniyor

• quote:

cok teşekkür ederim hocam..

sorular varsa alim..bu arada kullandigim içn belirtiyorum interneti paylaşirken bir taraftanda cihazdanda internete sorunsuz girebiliyorum bu cok güzel bir şey...beklemedigim kadar iyi çikti...günlük kullanim için idealmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

quote:

cok teşekkür ederim hocam..

sorular varsa alim..bu arada kullandigim içn belirtiyorum interneti paylaşirken bir taraftanda cihazdanda internete sorunsuz girebiliyorum bu cok güzel bir şey...beklemedigim kadar iyi çikti...günlük kullanim için idealmiş

Alıntıları Göster
    telefon bozulunca nereye götüreceğiz genpa kvk gibi

• quote:

Alıntıları Göster
    ve fotograf kalitesi nasıl uygulama ile görünltüü görüşme yapınca en azından webcam kadar gösteriyor mu n95 bile eskiden fena değildi
  • quote:

birigstar garantli herhangibir vodo bayi aliyor sorun yok o konuda...ki bunlarin bozulcagini sanamam atip kirmadigniz sürece...

fotoraf kalitesinden birşey beklememek lasim ipad deki kamera ayni diyim 5mp goruntu geliyor siz düşünün onu ise vga...pek bişy beklemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oskis -- 6 Eylül 2014; 23:01:26 >
  • Ben de şöyle bir ek yapayım bunda MTK 6582m işlemci yani discovery den daha yeni nesil daha iyi bir işlemci bulunuyor discovery den az ekran çözünürlüğü de eklenince discovery den çok daha iyi performans verebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazPlayboy

Ben de şöyle bir ek yapayım bunda MTK 6582m işlemci yani discovery den daha yeni nesil daha iyi bir işlemci bulunuyor discovery den az ekran çözünürlüğü de eklenince discovery den çok daha iyi performans verebilir
    bence bir video çeksen iyi olur hem kazanç sağlarsın
  • quote:

Ben de şöyle bir ek yapayım bunda MTK 6582m işlemci yani discovery den daha yeni nesil daha iyi bir işlemci bulunuyor discovery den az ekran çözünürlüğü de eklenince discovery den çok daha iyi performans verebilir

Hocam walaa herseyi kotu desek bile ki ogle bir durum yok
    Şu batarya olayi cidden muazzam bu ekrana gore duruyor resmen
  • oskis kullanıcısına yanıt
    Hayır aksine ben discovery den daha iyi bir cihaz olduğunu anlatmaya çalıştım
  • quote:

Hayır aksine ben discovery den daha iyi bir cihaz olduğunu anlatmaya çalıştım

Dogru hocam bncede guzel dediginz gibi
    Gerci ben kullanmiyorum sadece net paylasiyorim :))
  • oskis kullanıcısına yanıt
    700 TL bandına iyi bir cihaz sonuçta vodafone dünyaca tanınmış bir firma turkcell veya GM gibi değil.
    Zenfone ve moto g ye rakip olur
  • quote:

700 TL bandına iyi bir cihaz sonuçta vodafone dünyaca tanınmış bir firma turkcell veya GM gibi değil.
    Zenfone ve moto g ye rakip olur
    sesi nasıl görüşmelerde ve gps denedin mi nasıl iyi buluyor mu nfc denedin mi nasıl
  • quote:

sesi nasıl görüşmelerde ve gps denedin mi nasıl iyi buluyor mu nfc denedin mi nasıl

Alıntıları Göster
    imkanınız varsa bir kaç foto örneği koyabilir misin ? Hem ön kamera ve arka kamera
  • hocam operatörün işeyaramaz uygulamaları yüklümü telefonda ?
    bu uygulamalar rootsuz silinebiliyormu ?
    işletim sisteminin stabilliği ne durumda ?
    oyunda vasat demişsiniz subway surfers, dead trigger gibi oyunlarda kasma, ısınma varmı test edebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armstrong26

hocam operatörün işeyaramaz uygulamaları yüklümü telefonda ?
    bu uygulamalar rootsuz silinebiliyormu ?
    işletim sisteminin stabilliği ne durumda ?
    oyunda vasat demişsiniz subway surfers, dead trigger gibi oyunlarda kasma, ısınma varmı test edebilirmisiniz ?

Uygulamalar siliebiyor sorun yok genel olarak kasma yok fakat dedigim gibi oyun performansi super degil kasma elbet war soncta 600tl ye alinan cihaz bu sekilde malesef ..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.