Şimdi Ara

dolu hasarlı araç alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzun süredir almayı planladığım nissan qashqai aracı vergi avantajlarından dolayı eylül ayında almam gerekiyor
    ancak görüştüğüm bayi nissanın elindeki tüm qashqai araçların dolu hasarlı olduğunu, dolu hasarının nissan tarafından
    vakumlamayla onarıldığını, araçların orijinal haline getirildiğini söyledi. Araçlar %5 civarında bir indirimle satılıyor ve
    aracın faturasında bu durumun belirtiliyor.
    Aracı uzun süre kullanmayı düşünüyorum, ilerde araçlar ilgili bir sıkıntı yaşarmıyım sizce.teşekkürler

• Hocam indirim cazip geliyorsa size alınır tabiki de boya kullanılmıyor diye biliyorum vakumlamayla tamirde bir araştırın boya vb. yoksa alınır boya varsa düşünülmesi lazım başka boyalı qashqailere ne kadar istiyorlar felan bir karşılaştırma gerekiyor %5 indirimi biraz daha zorlasanız belki arttırabilirler şansınızı zorlayın derim
  • mozell M kullanıcısına yanıt
    4 gün önce micra aldım hasarlı sınıfındandı.İnternette dolu hasarlı araçlara bakarken bazılarında cam kırılmaları gördüm,aldığım bayii ile bunu paylaştım.İçeriye su almış araç satılmaz dediler. Ha buarada arabayı eve getirdim,araç evin önünde 20 dk durdu yolyardım ile servise gönderdim.Çünkü araçın ilk 30km'sinde motor arıza lambası yandı,neyse düzelttiler,30 km üstüne 90 km daha gidince tekrar arıza lambası yandı sonrasında da çekiciyle gönderdim.Gönderdikten sonraki gün tabi ki arıza lambasını hafife alır söylevler ,ben ise aracı ekstra teminatla alabileceğimi söyledim yada sıfırını,yada paramı. 3 gündür bayiiden ses seda yok telefonlara çıkmıyorlar.Arabamda ellerinde.Ne yapmalıyım bilemiyorum.Fikirlerinize ihtiyacım var.Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.